Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19222

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wiem kto skonczyl, ale nie wiem kto przez "policję obyczajową"
 
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

dobra skończymy temat, bo chyba to z kim jestem czy sypiam nie dotyczy sytuacji na świecie Zakros;)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Victorio, jeśli twoi przeciwnicy postanowili Ciebie nekać po nocach, to okolicznosci o których wspomniałaś mają jak najwiekszy wpływ na grę:)

napiszcie coś więcej o tej policji obyczajowej, bo to ciekawe bardzo jest:) I to w SIH takie służby, no, no...
 
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Za

policji obyczajowej brak, powiedzmy że się z tym zapędziłam i przeprosiłam na priv.

Nie mam problemów ze spaniem w nocy. Czasem jak Darek69 ma ochotę to przychodzi, ale to takie konstruktywne odwiedziny.
pozdrawiam Darka;)

Sensacji żadnych nie będzie.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

napiszcie coś więcej o tej policji obyczajowej, bo to ciekawe bardzo jest:) I to w SIH takie służby, no, no...
I mnie to ciekawi. Któż to taki się w tą "policję" bawił, i czy aby na pewno to było powodem decyzji o końcu gry.
 
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Za

Nie, jak się okazało nie to było powodem o końcu gry wiadomej osoby, za co kolegę z SiH przeprosiłam na priv. Nie miałam wiedzy o kolejności zdarzeń i zareagowałam emocjonalnie. Jeśli ktoś ma chęci ze mną porozmawiać to zapraszam na priv, świat czytać nie musi. Do błędu przyznać się też potrafię.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19313

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Ale ja nie dostałem priva żadnego... :confused:
 
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na ś

@Motzej
Zatem jeśli poczułeś się w jakiś sposób tym sformułowaniem urażony to publicznie przepraszam.
Natomiast nie miałam na myśli Ciebie;) Ktoś priva dostał, a z racji tego, że na forum Go raczej nie ma, nickami rzucać nie będę.
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

ha!
A jednak dostałem priva ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja tam lubię sobie czasem pajacować;) Skoro inni mogą to ja też chce, od tego jest forum, żeby pisac. Poważne sprawy załatwiam na priv, zgoła w innym tonie.

Możemy porozmawiać o sytuacji na świecie Zakros. Uro podbiło 1 miasto, straciło sporo (pewno z 50). Przy czym trzyma się dzielnie i się nie poddaje, bo na tym ta gra polega. Dwie nieprzespane noce, pełne emocji. Po czym wymiany uwag z przeciwnikiem, w kulturze i poszanowaniu.
Czego chcieć więcej? Ja tam się świetnie bawiłam;)
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Slotów. Więcej slotów. Ale będzie więcej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Nudy tu u was. I tak SIHy i SIy rozgrywają wszsytkich jak chcą. Cicha umowa między nimi istnieje, chcą dotrwać w duopolu do ery cudów by nikt im nie podskoczył. Potem albo pościgają się o wygraną albo biorąc pod uwagę kończenie gry przez coraz większą liczbę osób połączą i zgarną wygraną. Dyplomacja wygra. Ale czy gra ?
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Jak na jakimś świecie wygra Gra to dajcie znać. Chętnie jej wręczę kwiaty i pogratuluje:)

No chyba, że Gra wygrała na tych światach gdzie koron w ogóle nie rozdano to kwiaty i gratulacje już jej wiszę. Ma ktoś adres?. Rozumiem, że to jest najlepsze dla Pani Gry jak nikt nie wygrywa;) Chociaż jak nikt nie wygrywa to jednak wygrywa Pani Gra. Taki paradoks
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Skoro Gra wygrywa na tych światach, gdzie koron nie rozdano, to zdecydowanie wygrała na świecie PHI. Kwiaty i gratulacje możesz wysłać na ręce naszego sojuszowego kolegi luk. tk .Ostatniego dnia trwania świata sojusz przez niego kierowany zawalił cudaka przeciwnika. I to się nazywa umiłowanie Gry.
btw.

przepraszam za tą szczyptę prywaty.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Bardzo dobrze że ktoś pamięta ostatni podskok UA :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Sry.
Oby taki nastrój panował do końca tego serwera. Możesz nie wierzyć, ale życzymy sobie tego z całego serca.
Z jakąś obroną, bez anulowania badań w aka, wyprowadzania srebra, bez zmiany nazw miast na dziwne teksty, bez szaraków, tak z uśmiechem na twarzy napisać:

"war...it's faaantastic!"

:)

Przepraszam, a co jest złego w wyprowadzaniu srebra z jaskini??
Anulowanie badań też według mnie bardziej szkodzi podbijanemu niż podbijającemu :)
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Nudy tu u was. I tak SIHy i SIy rozgrywają wszsytkich jak chcą. Cicha umowa między nimi istnieje, chcą dotrwać w duopolu do ery cudów by nikt im nie podskoczył. Potem albo pościgają się o wygraną albo biorąc pod uwagę kończenie gry przez coraz większą liczbę osób połączą i zgarną wygraną. Dyplomacja wygra. Ale czy gra ?

Mniej więcej tak to wygląda. Ciekawe tylko jaką role w tym układziku odgrywa Polanus? Wiadomo że zależy mu bardzo na koronce a plan stworzenia przeciwwagi dla SI i SiHów storpedował w dużej mierze on. Namówił też Semperów (lepiej znani jako "małe SI":p) do fuzji z jego Leniami, narozrabiał tam, opuścił sojusz i siedzi teraz w dwuosobowym sojuszu z Viki. Działania Polanusa w Rector Marisach wyglądają mi na specjalne rozwalanie poważnego konkurenta od wewnątrz w zamian za koronkę.

Jeżeli nic się nie zmieni i poważniejsze (dlatego -Współprace - pomijamy:p) sojusze nie pójdą po rozum do głowy to za kilka tygodni będzie można już oficjalnie ogłosić zwycięzców Zakrosa.
 
Do góry