Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

no ujadanie na forum niezle jest.
hegusiow jest wiecej to przoduja w tym i PR robia sobie (chyba raczej zly).

Jak to mowia okazja czyni zlodzieja. Pretensje powinni miec wszyscy ktorym ktos kiedys wlamal sie na konto
TYLKO I WYLACZNIE do tworcow gry.
ZABEZPIECZENIA ... wlasciwie to chyba ich brak.

Niedlugo bede pisal do community managera z moim pomyslem na nowy swiat bez zlota i bonusow za kase.
A zeby lase na $$$$ innogames nie bylo stratne to proponowalbym jakas stala oplate np miesieczna.

Ale taki swiat mialby sens tylko wtedy jesli konto gracza byloby zabezpieczone, a nie robienie sobie kpin z ludzi
i zaslanianie sie pseudoregulaminem w ktorym user niewiele ma do gadania.

Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem że pretensje o włamanie na konto
TYLKO I WYLACZNIE do tworcow gry.
jeżeli tak twierdzisz to oznacza to że popierasz włamywaczy? Mam nadzieję że nie.
Zabezpieczenia ze strony twórców gry powinny być oczywiście ale jeżeli ktoś włamuje się na konto powinien mieć stałego bana na nick i IP i to dla mnie nie ulega żadnej dyskusji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

On się nie przyznał i z nas kpił, nawet ZL pisali, że screen podrobiony, dopiero jak go trochę postraszyli to się przestraszył i potwierdził to co zrobił...
 

DeletedUser22253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nie wiem jak to bylo.
Ale kare dostal i tyle.
Jak sie Wam ona nie podoba to myslcie jak nacisnac innogames zeby zmienila kary i ogolnie swoja polityke zaslaniania sie
swoimi zasadami zrobionymi pod siebie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Bo tak naprawde uczyłem się grać więc dużo tak nie nabiłem. Zresztą wam się tłumaczyć z niczego nie musze.

jakbyś pomógł wczoraj odbijać
smiley_emoticons_lol.gif
to parę PW by ci wpadł :)
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ale on gra na poważnie, a ta akcja z odbijaniem była trochę niepoważna :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Słyszałem, że kilku zamierza się wybrać, bo na Troi już atmosfera coraz gęstsza...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nowy świat nowe możliwości :) może tam coś ugrają bo tutaj już im się nie chce ponoć :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nie dziwię się jak ich polityką zajmuje się Biorę To - przez niego niby ta trójka odeszła z Ludzików.
Ludzie nie widzą postępów w Cudach, a nadal jednym z celów sojuszu jest walka o nie więc się zniechęcają.

A co do świata - dla mnie lepszych ustawień być nie mogło, na pewno będzie to jeden z ciekawszych serwerów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Turban, kto odszedl od Zielonych ? Te ustawienia nowego swiata praktycznie idealne poza natychmiastowym skracaniem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Turban, kto odszedl od Zielonych ? Te ustawienia nowego swiata praktycznie idealne poza natychmiastowym skracaniem.

Kilku graczy w okolicach frontu z Oceanem 47 i Sprawca Zła na Świecie czyli najlepszy ich agresor.
Dokładnie - skracanie do niczego ładnie mówiąc.

//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

No to jak tam wygracie juz ( oby juz nie bylo niespodzianek ze stratami cudow bez walki ) to zbierajcie fajna ekipe na jakis nastepny swiat
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
. Taki team zlozony z hege, lw i zelkow to byloby cos pieknego
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Na Troi już opadły emocje związane z walkami, także na pewno będzie sporo osób stąd na nowym świecie :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Turgan czy tylko mi sie wydaje ze twoj awatar przypomina zielonego ludka ...... cie? ,
No bez obrazy ale tak mi sie kojarzy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Co to jest ta reputacja? Mam 20 pkt.Gdzie sprawdzić za co dostałem???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Jaka cisza, wszyscy skupieni :p
Ludki nie wytrzymały presji i po kajfaszowsku chcą dokonać kolejnego zagrania poniżej pasa...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Jaka cisza, wszyscy skupieni :p
Ludki nie wytrzymały presji i po kajfaszowsku chcą dokonać kolejnego zagrania poniżej pasa...

ciekawe jak się będzie zapatrywać support na wykorzystanie błędu w grze
 
Do góry