Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24567

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

hahaha a więc teraz ja mam swoje 5 minut na temat tego świata, nie popuszczę.

Według mnie ten świat wygrali zdrajcy, oszuści i hakerzy. Niby dlaczego turgan i inni z LW nie chcieli wygrać koronki tylko odeszli na chwilę aby inni zdobyli ją ?- ponieważ wiedzieli pewnie że ta koronka nie jest zasłużona i zdobyta nie godnie. Poprostu graliście nie fair i te WASZE włamy na konta ! nie wspominając jak podawaliście do supportu naszych graczy za wszystko nawet za nazwę miasta xd za co dostawali bany. Taka to wasza uczciwa gra.
Ja wam nie będę niczego gratulował, bo nie ma co gratulować.
Noście tą koronę z oznaką hańby. Niech wam się przypomina jak ją zdobyliście.

To tyle macie coś jeszcze pisać a odpiszę bez problemów...

No to teraz zabłysnąłeś znajomością świata. Nie będę wyciągać żadnych brudów i teraz tłumaczyć się z niczego bo po co? my dotrzymaliśmy swojego słowa. Myślę, że nasi sojusznicy są zadowoleni. Na tym zakończę rozważania.
smiley_emoticons_freu-dance.gif




ps. nieb0 - na czerwoną herbatkę :)
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Żenada...Teraz gratulacje a wczesniej obelgi,włamy i pisanie do supka.Teraz udawane gratulacje .hehe
To już nie można pogratulować? Na tym świecie to każdy się czepia każdego o wszystko. Nawet o miłe gesty.
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

No to teraz zabłysnąłeś znajomością świata. Nie będę wyciągać żadnych brudów i teraz tłumaczyć się z niczego bo po co? my dotrzymaliśmy swojego słowa. Myślę, że nasi sojusznicy są zadowoleni. Na tym zakończę rozważania.
smiley_emoticons_freu-dance.gif




ps. nieb0 - na czerwoną herbatkę :)

Teraz nie bbędziez drazyc tematu bo ci glupio za hege masz rację też bym siedział cicho. Xd. Zrobiliscie jak i nas tak i ich w niepowiem co. Bo tym jesteście
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Powstaniec psujesz atmosferę tylko...
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Teraz nie bbędziez drazyc tematu bo ci glupio za hege masz rację też bym siedział cicho. Xd. Zrobiliscie jak i nas tak i ich w niepowiem co. Bo tym jesteście

Popytaj naszych paktowiczów jak jest a nie siejesz ferment,włamania na konta to Wy a nie My więc daj sobie spokój i nie rób sobie wstydu na FO.
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser22253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Kajfasz prosil mnie zeby wstawic gratulacje na forum co tez robie :)
snapshot-2.png
 

DeletedUser16760

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Niestety za słabe hasła mieliśmy xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

To ja coś jeszcze napiszę.:confused:
Hegemonium grało z nami uczciwie , nie wkradali się na wasze konta to raczej Wy!:p
Współpracowali z wami Zielonymi ,po jakimś czasie zerwali z wami pakt i wspólne fora , mieli do tego wolną rękę jak każdy sojusz.
Zgłosili się do nas Twardych Żelków i Legion Wojowników o współpracę i przyjęliśmy to z godnością. Graliśmy fair , zapełnialiśmy cudaki , podbijaliśmy wam miasta ale o włamaniu na konta nie było mowy. Nie nasza wina że latarnia zostało u Zielonych Ludków zniszczona lecz jednego gracza który po pijaku odszedł z sojuszu.
Więc nie miejcie pretensji do naszej koalicji.
My odnieśliśmy wygraną a wy odnieśliście porażkę więc pogódźcie się z tym.:mad:

Dziękuję Hegemonium , Legion Wojowników , Twarde Żelki za wspaniałą grę na świecie TROJA
Dziękuję też Zielonym Ludkom za dostarczenie emocji wojennej w grze. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ja chciałbym pogratulować i wyrazić wyrazy szacunku wszystkim ludziom których na świecie Troja miałem okazję poznać, wszystkim świetnym wojownikom którzy wiedzą co to honor i szacunek wobec innych.
a Ty powstaniec nwm co próbujesz teraz osiągnąć.
wojna o cuda się zakończyła... nie uważasz że czas zakończyć spięcia, nerwy i obrażanie innych(które wgl nie powinny mieć miejsca)... :)


dodam też że uważam (nie patrząc na to że jestem graczem hege, lecz obiektywnie na wszystkie strony) wygrana koalicji antyzieloni jest zasłużona. Chciałbym oficjalnie pogratulować też Turganowi, bez którego nie dali byśmy rady tego osiągnąć :)

"wielkich ludzi poznaje się nie po tym, jak o Sobie mówią, lecz po tym, co czynią"
Turgan jest świetnym strategiem i udowodnił to właśnie tutaj. na świecie Troi.

mimo wszystko nie tylko my tutaj jesteśmy jacyś o kurde super itp itd oczywiście :p
bo np tacy gracze jak: Dropsy, Krzysioo1994, Sprawca Zła na świecie czy inni dokonali wiele tutaj, na Troi i pewnie bez nich historia mogłaby potoczyć się inaczej :)

oczywiście każdy z Nas tutaj grających stworzył tą wyjątkowo... hmm przedziwną Troję i każdy z Nas zostanie jakoś zapamiętany :)

ostatecznie oczywiście gratuluję Sobie :D


hah a tak poważniej traktując temat to gratuluję i dziękuję wszystkim za możliwość gry z Wami na tym świecie :)
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

To ja coś jeszcze napiszę.:confused:
Hegemonium grało z nami uczciwie , nie wkradali się na wasze konta to raczej Wy!:p
Współpracowali z wami Zielonymi ,po jakimś czasie zerwali z wami pakt i wspólne fora , mieli do tego wolną rękę jak każdy sojusz.
Zgłosili się do nas Twardych Żelków i Legion Wojowników o współpracę i przyjęliśmy to z godnością. Graliśmy fair , zapełnialiśmy cudaki , podbijaliśmy wam miasta ale o włamaniu na konta nie było mowy. Nie nasza wina że latarnia zostało u Zielonych Ludków zniszczona lecz jednego gracza który po pijaku odszedł z sojuszu.
Więc nie miejcie pretensji do naszej koalicji.
My odnieśliśmy wygraną a wy odnieśliście porażkę więc pogódźcie się z tym.:mad:

Dziękuję Hegemonium , Legion Wojowników , Twarde Żelki za wspaniałą grę na świecie TROJA
Dziękuję też Zielonym Ludkom za dostarczenie emocji wojennej w grze. :rolleyes:

Tak braciszku masz rację- tylko nie wiem w którym zdaniu haha
Nie osmieszam się tylko mówię jak jest. A ze was to boli to mnie nie obchodzi.
Nie nawidze takich graczy jak wy dwulicowych.
Mam nadzieje ze już was nie spotkam. A z resztą pewnie zmienicie nicki xd.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Powstaniec proszę Cię zapomniałeś kto włamał się konto? Przecież Wasz kolega kajfasz,co zostało mu udowodnione i do czego sam się przyznał.Dlaczego więc chcesz przeinaczyć historię tego świata?
Nie mówię że Hegemonium jest święte ,ale włam na konto to jest szczyt szczytów,a cała reszta o jakiej piszesz to przypominam Ci że to jest gra strategiczna i dla tego zrywanie paktów itp to normalka w takich grach to jest właśnie strategia.
Proponuję wziąć kilka głębszych oddechów i się zrelaksować.

Jeżeli chodzi o mnie to od początku mojej gry wchodzę na świat na tym jedynym nicku i tego nie zmieniam,pozdrawiam.
smiley_emoticons_smilenew.gif
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Dawidzie nas to nie boli że my wygraliśmy ten świat!
Chodziło ci chyba o sobie i zielonych
Dzięki za informacje o której kończyła się budowa byle jakiego cudu , jaccy gracze sa do rozbiórki.
Miło się grało z wami ale to chyba już wasz koniec gry na troii bo nie macie juz o co walczyć:mad:
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Powstaniec proszę Cię zapomniałeś kto włamał się konto? Przecież Wasz kolega kajfasz,co zostało mu udowodnione i do czego sam się przyznał.Dlaczego więc chcesz przeinaczyć historię tego świata?
Nie mówię że Hegemonium jest święte ,ale włam na konto to jest szczyt szczytów,a cała reszta o jakiej piszesz to przypominam Ci że to jest gra strategiczna i dla tego zrywanie paktów itp to normalka w takich grach to jest właśnie strategia.
Proponuję wziąć kilka głębszych oddechów i się zrelaksować.

Jeżeli chodzi o mnie to od początku mojej gry wchodzę na świat na tym jedynym nicku i tego nie zmieniam,pozdrawiam.
smiley_emoticons_smilenew.gif
smiley_emoticons_smilenew.gif

Tak tu masz rację ze hege nie jest święte
Przyznajcię się do czegoś...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dawidzie nas to nie boli że my wygraliśmy ten świat!
Chodziło ci chyba o sobie i zielonych
Dzięki za informacje o której kończyła się budowa byle jakiego cudu , jaccy gracze sa do rozbiórki.
Miło się grało z wami ale to chyba już wasz koniec gry na troii bo nie macie juz o co walczyć:mad:

Tak tak nazmyslaj sobie xd.
To ty kopiowales wszystko z forum od twardych.
A ciekawe kogo to nnumer 5*****971 pozdro Tarr
Dzięki mogę to wykorzystać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Na początku były z nimi konflikty ale pod koniec wszystko sie zmieniło - na lepsze :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -
Numer telefonu do tara wziales od mojego telefonu

Człowieku nie kompromituj się
Nie pamiętasz akcji z latającym latynosem?
Chcieliscie abym byl kretem dla was i jak wyszlo?
Kłamałem was jak nic a wy mi dobre informacje dawaliscie.
Dawid daj sobie spokoj z troja ,juz nic tam nie ugrasz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19539

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Na początku były z nimi konflikty ale pod koniec wszystko sie zmieniło - na lepsze :p

Ty tez jestes dwulicowy co ty bys nie zrobil dla koronki hahaha nie wiedziałem ze zdobedziesz ją w taki Sposob
Hahaha noś z hańbą
Ja bym się wstydził na twoim miejscu.
A teraz bd pisał co z cb za wojownik xd haha
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Powstaniec - nie ośmieszaj się już. Korona przyznana i tyle. Każy składa gratulacje tylko masz teraz jakieś wonty. Gdzie byłeś wcześniej?
Zresztą z tobą zawsze problemy są.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ty tez jestes dwulicowy co ty bys nie zrobil dla koronki hahaha nie wiedziałem ze zdobedziesz ją w taki Sposob
Hahaha noś z hańbą
Ja bym się wstydził na twoim miejscu.
A teraz bd pisał co z cb za wojownik xd haha

Powiedz że cię to boli że ja mam a ty nie masz!:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Skończ dawidzie z tymi uzależnieniami co to nie ty.
Bo grac nie umiesz i tyle:eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Skończ dawidzie z tymi uzależnieniami co to nie ty.
Bo grac nie umiesz i tyle:eek:
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Powstaniec - nie ośmieszaj się już. Korona przyznana i tyle. Każy składa gratulacje tylko masz teraz jakieś wonty. Gdzie byłeś wcześniej?
Zresztą z tobą zawsze problemy są.

Ze mną ? Właśnie ze nie to problem z iinnymi
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Aaaa rób co chcesz - Psuj sobie wizerunek.
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Powiedz że cię to boli że ja mam a ty nie masz!:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Skończ dawidzie z tymi uzależnieniami co to nie ty.
Bo grac nie umiesz i tyle:eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Skończ dawidzie z tymi uzależnieniami co to nie ty.
Bo grac nie umiesz i tyle:eek:

Nie zazdroszcze ci bo nie mam czego.
//ciach//

Tylko dzięki mnie zostałes bo mało co by cię rozbierali... A żeś płakał ze cię mieli przejąć. A ja jak taki //ciach// cię uratowalem teraz żałuję.

To ty grać nie potrafisz.
To jest twój 2 świat jak coś osiagles i nic wiecej haha
Ja chociaż na 6 światach coś zdobyłem.
To ze koronki nie mam to co każdy może ja mieć. Tylko zdobyć jak z honorem trzeba.

Ja skończe to już .... Dzięki mateusz za rade
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry