Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

W ten sposób Cud nie jest możliwy do zdobycia, co blokuje całą rozgrywkę - także na pewno będziemy się odwoływać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

W ten sposób Cud nie jest możliwy do zdobycia, co blokuje całą rozgrywkę - także na pewno będziemy się odwoływać.



no chyba że ludki znowu dadzą //ciach// i skończymy pierwsi :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Mało realne, żeby burzyli Latarnie nie mogąc jej na maxa skrócić ;)
Ale gdyby tak się stało to rzeczywiście Mistrzostwo Świata :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7343

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ja osobiście jestem zażenowany zgraniem koalicji anty-hege.Może nie jesteśmy ogromnym sojuszem i nie podtrzymujemy żadnej współpracy ,ale kompletny brak informacji o kolonie który wszedł(!) na cud ,do którego mamy rzut beretem, w szczególności w dniu,w którym istnieje szansa na zwycięstwo tego sojuszu i zdobycie przez nich 7-mego cudu,jest conajmniej ... nie wiem,brak mi słów na to.Już pomijam fakt że nic nie wiedzieliśmy o samym burzeniu.

Jeżeli Hegemonium wygra,to oczywiście nie ujmuję im dobrze wypracowanej pozycji na serwerze,jednak myślę że największa zasługa leży po stronie nieudolności ludków i ich polityki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Dobrze, że to już koniec. Gratuluję wygranym.
 

DeletedUser24745

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Gratuluję również wygranej. Dziękuje za grę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

No nie wierzę
smiley_emoticons_lol.gif
Myślałem że zajmie nam to jeszcze sporo czasu a to już koniec !! Gratulacje dla całej koalicji i podziękowania za walkę wszystkim przeciwnikom, którzy grali fair
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Dziękuję całej koalicji i życzę dalszych zwycięstw na innych serwerach.

I dzięki Zielonym za szczere gratulacje i wzajemnie powodzenia.
 

DeletedUser24692

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Gratulacje, dzięki za grę i powodzenia w realu
smiley_emoticons_hust.gif


a no i udanych wakacji
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser24567

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Uff :) dobrze że to już koniec. Pora teraz cieszyć się realnym życiem. Dziękuję za wspólną grę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Żenada...Teraz gratulacje a wczesniej obelgi,włamy i pisanie do supka.Teraz udawane gratulacje .hehe
 

DeletedUser19539

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Żenada...Teraz gratulacje a wczesniej obelgi,włamy i pisanie do supka.Teraz udawane gratulacje .hehe

hahaha a więc teraz ja mam swoje 5 minut na temat tego świata, nie popuszczę.

Według mnie ten świat wygrali zdrajcy, oszuści i hakerzy. Niby dlaczego turgan i inni z LW nie chcieli wygrać koronki tylko odeszli na chwilę aby inni zdobyli ją ?- ponieważ wiedzieli pewnie że ta koronka nie jest zasłużona i zdobyta nie godnie. Poprostu graliście nie fair i te WASZE włamy na konta ! nie wspominając jak podawaliście do supportu naszych graczy za wszystko nawet za nazwę miasta xd za co dostawali bany. Taka to wasza uczciwa gra.
Ja wam nie będę niczego gratulował, bo nie ma co gratulować.
Noście tą koronę z oznaką hańby. Niech wam się przypomina jak ją zdobyliście.

To tyle macie coś jeszcze pisać a odpiszę bez problemów...
 

DeletedUser16760

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

A TY wiesz ze włamy i inne rzeczy to zieloni? A zieloni szans na korone nigdy nie mieli. Nie mam pojęcia jak można sie aż tak pomylić. No ale czego sie po takich podludziach spodziewać :D? Chwytali sie każdej, nawet tej najgorszej sposobności aby wygrać i nie osiągneli NIC :) smuteczek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

hahaha a więc teraz ja mam swoje 5 minut na temat tego świata, nie popuszczę.

Według mnie ten świat wygrali zdrajcy, oszuści i hakerzy. Niby dlaczego turgan i inni z LW nie chcieli wygrać koronki tylko odeszli na chwilę aby inni zdobyli ją ?- ponieważ wiedzieli pewnie że ta koronka nie jest zasłużona i zdobyta nie godnie. Poprostu graliście nie fair i te WASZE włamy na konta ! nie wspominając jak podawaliście do supportu naszych graczy za wszystko nawet za nazwę miasta xd za co dostawali bany. Taka to wasza uczciwa gra.
Ja wam nie będę niczego gratulował, bo nie ma co gratulować.
Noście tą koronę z oznaką hańby. Niech wam się przypomina jak ją zdobyliście.

To tyle macie coś jeszcze pisać a odpiszę bez problemów...


ty na pewno na forum dobrego świata piszesz? bo to chyba na innym takie cuda :D Jak Turgan siedząc na cudzie w HEGEMONIUM mógł odejść z LW żeby inni w LW dostali koronkę którą dostaje się w HEGEMONIUM


smiley_emoticons_confusednew.gif
smiley_emoticons_confusednew.gif
smiley_emoticons_irre.gif
 
Do góry