Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24718

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Kiedy powstał świat Helorus
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Widze że wielki Adaśko Du*e sprzedał kronice xD jaki to wróg na Retimno a teraz słucha rozkazów lol hahahaha...
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Widze że wielki Adaśko Du*e sprzedał kronice xD jaki to wróg na Retimno a teraz słucha rozkazów lol hahahaha...
smiley_emoticons_biggrin.gif


Co jak co, ale z opowieści, a tego co tu ogarnia - niebo a ziemia :)
Widać, że sie stara :) może to pokora? kto wie....
W każdym razie nie ma co sie z niego śmiać, bo jak mówiłem linijke wyżej stara się i nie odwala żadnych głupot :)
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Widze że wielki Adaśko Du*e sprzedał kronice xD jaki to wróg na Retimno a teraz słucha rozkazów lol hahahaha...
smiley_emoticons_biggrin.gif

po pierwsze to nikt nikomu nie nakazuje i nie rozkazuje :)
z niewolnika nie ma robotnika , a co do adasko ..chyba po raz pierwszym sie za nim wstawie ..
gra pomaga i grzecznie sie ze wszystkimi dogaduje ...oby wiecej takich w sojuszu ..
retimno dawno sie zakonczyło ...teraz gramy razem
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Widze że wielki Adaśko Du*e sprzedał kronice xD jaki to wróg na Retimno a teraz słucha rozkazów lol hahahaha...
smiley_emoticons_biggrin.gif

jak nie masz nic mądrego do napisania to lepiej nic nie pisz

- - - Automatycznie połączono posty - - -

po pierwsze to nikt nikomu nie nakazuje i nie rozkazuje :)
z niewolnika nie ma robotnika , a co do adasko ..chyba po raz pierwszym sie za nim wstawie ..
gra pomaga i grzecznie sie ze wszystkimi dogaduje ...oby wiecej takich w sojuszu ..
retimno dawno sie zakonczyło ...teraz gramy razem

a mi wydaje się że nie pierwszy raz
po 2 masz racje bo w sojuszu jest mieszanka wybuchowa (głosi o tym opis sojuszu)
po 3 na Retimno miałem propozycje dojścia do TBN ale nie chciałem zostawić swoich graczy których tam ściągnąłem do gry
po 4 nauczyłem się grac ze wszystkimi, nie ważne czy sojusznik czy przeciwnik

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zapomniał bym dodać że taka zakała jak Gravi-NT był członkiem teamu grepolis :)
 

DeletedUser25462

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Widze że wielki Adaśko Du*e sprzedał kronice xD jaki to wróg na Retimno a teraz słucha rozkazów lol hahahaha...
smiley_emoticons_biggrin.gif


Nie życzę sobie takich tekstów w stronę tego Pana bo mało synu wiesz i takimi tanimi tekstami nie wzbudzisz tutaj zamieszania na FO Adaśko jest graczem na poziomie i nie da się takim damskim zagrywką
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Nie życzę sobie takich tekstów w stronę tego Pana bo mało synu wiesz i takimi tanimi tekstami nie wzbudzisz tutaj zamieszania na FO Adaśko jest graczem na poziomie i nie da się takim damskim zagrywką
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Kolejny tylko ze tym razem JON :D na poziomie ? hahahaha lol
 

DeletedUser25462

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Za to ty utrzymujesz poziom Nieustraszony Luzaczku
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

kolego nie siej zamętu na forum bo niczemu to nie służy.
Jeżeli chodzi o adaśka to moim zdaniem dorósł do tego że równie dobrze można z kimś walczyć na jednym świecie i równie dobrze współpracować na innym,to że jest bardzo dobrym zawodnikiem nie podlega wątpliwości a teraz jeszcze potrafił się wznieść na wyżyny i ignorować takie prowokacje . To jest zabawa i przyszliśmy się tu bawić a nie nawzajem gnoić ,raz gramy przeciwko sobie innym razem po jednej stronie i nic w tym dziwnego .
Najwyraźniej niektóre osoby tego nie rozumieją że tak można i będą robić wszystko żeby siać zamęt.

Stworzyliśmy fajny sojusz który dobrze funkcjonuje i niektórzy myślą że jak nas nie idzie pokonać w walce to może prowokacjami uda się rozbić tą "mieszankę wybuchową"
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

kolego nie siej zamętu na forum bo niczemu to nie służy.
Jeżeli chodzi o adaśka to moim zdaniem dorósł do tego że równie dobrze można z kimś walczyć na jednym świecie i równie dobrze współpracować na innym,to że jest bardzo dobrym zawodnikiem nie podlega wątpliwości a teraz jeszcze potrafił się wznieść na wyżyny i ignorować takie prowokacje . To jest zabawa i przyszliśmy się tu bawić a nie nawzajem gnoić ,raz gramy przeciwko sobie innym razem po jednej stronie i nic w tym dziwnego .
Najwyraźniej niektóre osoby tego nie rozumieją że tak można i będą robić wszystko żeby siać zamęt.

Stworzyliśmy fajny sojusz który dobrze funkcjonuje i niektórzy myślą że jak nas nie idzie pokonać w walce to może prowokacjami uda się rozbić tą "mieszankę wybuchową"
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Wątpie by to co tu pisze miało was poróżnić :p posmiałem sie i tyle :D nie wiedziałem że aż tyle ludzi mnie zaatakuje tutaj xD
smiley_emoticons_biggrin.gif
Ja też z wami grałem na maratonie :* idzie was pokonac macie duzo słabych ogniw nikt nie jest niepokonany :D i to wykorzystamy :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

nikt tu nie pisze ze jesteśmy niepokonani ,bo jesteśmy tylko ludzmi takimi samymi jak po przeciwnej stronie więc szanse są wyrównane ,tylko naszym plusem jak na razie jest to że potrafiliśmy na samym początku lepiej to organizacyjnie ogarnąć.
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

nikt tu nie pisze ze jesteśmy niepokonani ,bo jesteśmy tylko ludzmi takimi samymi jak po przeciwnej stronie więc szanse są wyrównane ,tylko naszym plusem jak na razie jest to że potrafiliśmy na samym początku lepiej to organizacyjnie ogarnąć.

no zabezpieczyliście tyły :D za co nalezą wam sie gratki :D zobaczymy co los przyniesie :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Wątpie by to co tu pisze miało was poróżnić :p posmiałem sie i tyle :D nie wiedziałem że aż tyle ludzi mnie zaatakuje tutaj xD
smiley_emoticons_biggrin.gif
Ja też z wami grałem na maratonie :* idzie was pokonac macie duzo słabych ogniw nikt nie jest niepokonany :D i to wykorzystamy :D


Tylko, że jako sojusz nie graliśmy na Maratonie, więc grałeś przeciwko paru osobom, które tu się znajdują - może tamtem sojusz faktycznie miał wiele słabych ogniw tutaj moim zdaniem jest maksymalnie kilka.
Jak wojtas uważam, że każdego da się pokonać, ale na pewno nie wpisami na forum i buźkami.
Zanim "będziecie nas pokonywać" dzięki tym słabym ogniwom zacznijcie od wzięcia miasta, bo na razie wygląda to 450:0.
Powodzenia:)
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Tylko, że jako sojusz nie graliśmy na Maratonie, więc grałeś przeciwko paru osobom, które tu się znajdują - może tamtem sojusz faktycznie miał wiele słabych ogniw tutaj moim zdaniem jest maksymalnie kilka.
Jak wojtas uważam, że każdego da się pokonać, ale na pewno nie wpisami na forum i buźkami.
Zanim "będziecie nas pokonywać" dzięki tym słabym ogniwom zacznijcie od wzięcia miasta, bo na razie wygląda to 450:0.
Powodzenia:)
niedługo się to zmieni ;)
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Gratuluję kolejnej taniej zagrywki Kronice... Kolejny raz pokazujecie, że zamiast grać uczciwie to po raz kolejny się poniżacie... Brak do was słów. Możecie kolejny raz się wypierać lecz i tak wam w to nie wierzę...
grozi.gif
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Gratuluję kolejnej taniej zagrywki Kronice... Kolejny raz pokazujecie, że zamiast grać uczciwie to po raz kolejny się poniżacie... Brak do was słów. Możecie kolejny raz się wypierać lecz i tak wam w to nie wierzę...
grozi.gif



Może oświecisz co znowu zrobiliśmy nie tak?
Z drugiej strony jak takie tanie te zagrywki to może zacznijcie stosować.
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Może oświecisz co znowu zrobiliśmy nie tak?
Z drugiej strony jak takie tanie te zagrywki to może zacznijcie stosować.

Dobrze wiecie jakie... I nie ma co tutaj pisać...

Wybacz, ale nie posiadam aż takich znajomości jak wy z Dorocią czy Tomaszek 79
 
Do góry