Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re:

Odbiliśmy
pieniazek.gif


- - - Updated - - -

Twoj poziom dedukcji jest zabojczy
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
lepiej kolego zajmij sie gra a nie szukaniem sensacji, bo narazie kiepsko Ci to wychodzi, a 2 miasta to tez raczej lichy dorobek
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


Czy ja wam coś zarzucam? tylko zdziwił mnie fakt, że podpisaliście pakt z Siekierą. Wybaczcie pomyliłem się
piwka.gif
 

DeletedUser26610

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Twoj poziom dedukcji jest zabojczy
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
lepiej kolego zajmij sie gra a nie szukaniem sensacji, bo narazie kiepsko Ci to wychodzi, a 2 miasta to tez raczej lichy dorobek
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

No i po co te osobiste wycieczki? Jak się nie ma argumentów to zawsze można ostatecznie powiedzieć: "głupi jesteś", ale po co. Jesteście bardzo silnym sojuszem, praktycznie nie ma na Was bata bo większość graczy po Waszej przeciwnej stronie odbiega znacznie od poziomu gwiazd Kroniki. Potrzebne Wam te złośliwości?
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

No i po co te osobiste wycieczki? Jak się nie ma argumentów to zawsze można ostatecznie powiedzieć: "głupi jesteś", ale po co. Jesteście bardzo silnym sojuszem, praktycznie nie ma na Was bata bo większość graczy po Waszej przeciwnej stronie odbiega znacznie od poziomu gwiazd Kroniki. Potrzebne Wam te złośliwości?

może zmienimy nazwę na gwiezdna kronika frontowa:cool:

Ps paktu z Siekierą nie ma
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

No i po co te osobiste wycieczki? Jak się nie ma argumentów to zawsze można ostatecznie powiedzieć: "głupi jesteś", ale po co. Jesteście bardzo silnym sojuszem, praktycznie nie ma na Was bata bo większość graczy po Waszej przeciwnej stronie odbiega znacznie od poziomu gwiazd Kroniki. Potrzebne Wam te złośliwości?

Troche dystansu
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
pomijajac, ze kolega jakis ferment sieje, to ja to powiedzialem w formie zartobliwej
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif
 

DeletedUser26320

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Ale prawda jest taka, że kolega Sauron non stop ma coś do powiedzenia, wciąż widzi wszędzie spisek. Prawda jest taka że Kronika zabrała na ten serwer kosmiczną ekipę i o ile sami nie skoczą sobie do gardeł to zdominują ten świat z supportem czy bez. Więc proponuję żeby zamiast płakać grać sobie na luzie i nie napinać się zbytnio
 

DeletedUser26610

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Troche dystansu
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
pomijajac, ze kolega jakis ferment sieje, to ja to powiedzialem w formie zartobliwej
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif

Wszystko pięknie, ładnie tylko treść Twoich słów nie jest wcale żartobliwa. Żartuj z siebie - to bezpieczniejsze i nikogo nie dotyka. Ponadto zapominasz, albo nie jesteś tego świadomy, że mamy tutaj tylko jeden środek wyrazu do dyspozycji- słowo pisane, więc należy trochę panować nad klawiaturą.

A ponadto zgadzam się z Areczkiem. Pomijając pierwsze zdanie oczywiście. :)
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

1 kolega chciał isc na urlop :( niestety wróci bez 2ch miast :(
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

ciekawe skąd wiedziałeś --------> kto Ci doniósł, że ów kolega szedł na urlop?
ciekawe czy to strategia i kunsztowne analizowanie sytuacji na mapie? czy cwaniactwo i nieczysta gierka?
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

a tak poza wojną kronika vs reszta świata
nic sie tutaj nie dzieje widze ;/
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

ciekawe skąd wiedziałeś --------> kto Ci doniósł, że ów kolega szedł na urlop?
ciekawe czy to strategia i kunsztowne analizowanie sytuacji na mapie? czy cwaniactwo i nieczysta gierka?


A może po prostu wbił kolona i się wsparcia wysłać nie dało?
Brak słów po prostu.
Za grę się wziąć, a nie spekulacje i domysły na temat tego jak miasta przejmujemy.
Rapków od groma jak po setce mant Wam pada już o miastach nie wspominając.
No, ale lepiej się pożalić niż wreszcie atak wysłać.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

O co Ci chodzi Oszczepie? Skąd te niepotrzebne nerwy? :confused: no weź nie nerwuj się, bo jeszcze zbrzydniesz :eek: (wiesz: złość piękności...)

Żadne spekulacje i żadne zarzuty, ot zwyczajne pytania. Bo to dość ciekawe, że Twój kolega na dwie godziny przed aktywacją urlopu mojego kolegi wbił mu do miasteczka klockiem. No niestety, zdecydowana większość nie miała szansy dolecieć na czas.

No ale cóż, bywa i tak, że szczęście, chociaż niby szczęściu trzeba pomagać :) tak słyszałam
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

ciekawe skąd wiedziałeś --------> kto Ci doniósł, że ów kolega szedł na urlop?
ciekawe czy to strategia i kunsztowne analizowanie sytuacji na mapie? czy cwaniactwo i nieczysta gierka?

mi na przykład doniosła nieudana próba wysłania pierwszego kolona
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

ale jeżeli to nie czysta gierka to składam apelację do supportu żeby trochę odkurzyli serwery i będzie błysk
smiley_emoticons_nicken.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

no nie wiem, może jakieś mityczne odkurzacze jako nowe jednostki?
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

A może po prostu wbił kolona i się wsparcia wysłać nie dało?
Brak słów po prostu.
Za grę się wziąć, a nie spekulacje i domysły na temat tego jak miasta przejmujemy.
Rapków od groma jak po setce mant Wam pada już o miastach nie wspominając.
No, ale lepiej się pożalić niż wreszcie atak wysłać.

Daj spokoj Oszczep. Nie ma sensu tlumaczyc bo to i tak nic nie da. Oni maja swoje teorie spiskowe i chocbys niewiem co pisal to i tak jestesmy oszustami i mamy uklady w supporcie
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12997

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

dajcie mi sie zalogować do gry!!!! bo to juz się robi masakra
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

już działa :)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Dopiero co wbiłem na świat ale chyba zostanę na trochę :D Ogólnie tutaj Marta najpierw zarzekała się, iż wierzy, że supportowi na pewno patrzą na ręcę i wierzy, że support nie oszukuje. Teraz padły podejrzenia, że support jednak może oszukiwać, bo akurat przed aktywacją urlopu oni wbili mu kolona. Troche to zmienne jest, a jeżeli chodzi o smictiv to próbuje zgrywać jakiegoś kozaka/ważniaka. Aż haaszkiem zaśmierdziało.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Teraz padły podejrzenia, że support jednak może oszukiwać, bo akurat przed aktywacją urlopu oni wbili mu kolona. Troche to zmienne jest.
Kobiety na ogół są zmienne :confused:
Dobre relacje z kolegami z supportu to podstawa wygrywania :D
jak nie złapiesz za rekę to nic nie udowodnisz :(
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Kobiety na ogół są zmienne :confused:
Dobre relacje z kolegami z supportu to podstawa wygrywania :D
jak nie złapiesz za rekę to nic nie udowodnisz :(

Coś w tym jest. No ale tak jak mówisz, jak nie złapiesz za rękę nic nie udowodnisz, a ci co oszukują to wiadomo ze sie nie przyznają tylko będą zaprzeczać, ciach , gram i tylko to sie liczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

ciach

Zajmijcie się może sytuacją na śmiecie a nie moją skromną osobą. Zrozumcie - nie piszę żadnych spekulacji, nie podejrzewam żadnego supportu, ale miałam inne podejrzenia ---------> np. kret

no cóż, czytacie co chcecie, a nie co ludzie chcą wam przekazać


a Panie Szanowny bezczelny - jednak powiem tylko jedno - nic o mnie nie wiesz, nie wiesz kim jestem, ile mam lat itd. więc nie wypowiadaj się, bo to tylko źle świadczy o Tobie

a Ciebie Mańku nie podejrzewałam, abyś klaskał taki osobnikom, chociaż może powinnam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry