Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
A mi się wydaje, że Bogowie pokażą jeszcze nie raz pazurki
smiley_emoticons_smilenew.gif
Nie za wcześnie pisemne korony rozdane?

Sami bogowie je rozdaja wiec trza brać
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser20310

Guest
Nie my płaczemy tylko wy bo to wy piszecie teraz tak jak by już wam nie zależało na grze na tym świecie że się bawicie i dajecie nam zwycięstwo tylko dlatego że wam już nie zależy... Koalicja owszem jest a na jakim świecie nie było? Były takie? Wy też macie przecież pakty może nawet korespondowaliście z naszym paktowiczem i chcieliście żeby przeszedł na pseudo boską stronę mocy ale się nie udało. Może nasza koalicja w waszych oczach a może to tylko jakaś pułapka z waszej strony jest lepsza ale wszystko zweryfikuje czas i na końcu świata dowiemy się kto był lepszym dyplomatą itp. A teraz zamiast wylewać łez na forum budujcie zapałki i zacznijcie atakować bo biremy rdzewieją w porcie.
Hmmm jak na razie to wariora omijacie szerokim łukiem :cool: A słabiutki tu jestem nie dawno zacząłem.
 

DeletedUser3106

Guest
My wariora omijamy? To warior atakuje WIKINGÓW trzeba było wziąć parę miast od pavko to byś pewnie nie narzekał :))
 

DeletedUser20310

Guest
My wariora omijamy? To warior atakuje WIKINGÓW trzeba było wziąć parę miast od pavko to byś pewnie nie narzekał :))
Przecież to wy macie przestraszną przewage i boicie się Wariora :cool:
Mam z wami sporą stycznośc ale oprucz wikingów własnie i teraz KMS to innych ataków nie widać :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Wybacz kolego, na naszą obronę mogę ci obiecać poprawę :)

Jednak nadal jesteś daleko dla większości :p

Ja też jestem daleko dlatego nigdy się nie chwale jaki ze mnie wojownik i że też zacząłem miesiąc po starcie serva :(
 

DeletedUser29438

Guest
bogowie mam prosbe do was czy mozecie mnie wkoncu zaczac atakowac? jak co dajcie znac pilnie potrzebne pw w wojownikach ....
 

DeletedUser3106

Guest
Warior może pójdziesz za przykładem kolegów i zaczniesz paliki robić na naszych wyspach? :D Panowie i Panie ponoć bogom równi może by tak wziąć jakieś miasto w walce a nie paliki robić? :D Oczywiście to miasto wziąć aktywnemu a nie takiemu co pali się na żółto chyba dawno nie zabraliście miasta aktywnemu haha :)
 

DeletedUser20310

Guest
Warior się wczoraj bawił fajnie z Wikingami troszke pw wpadło ale chłopaki miasta chyba nie chcieli ;)
 

DeletedUser15613

Guest
Może nie wszyscy skumają o co chodzi więc napiszę że chodzi o nowy mały sojusz który będziecie mogli zobaczyć jeszcze pare dni. A nazywa się 1 RONIN.

Niezłe próba Guzitso i powiem ci że dzięki ponieważ chyba potrzebowałem takiego nieczystego ruchu który mnie zapali do gry :)
No ale mniejsza teraz nie możecie mówić że wasza koalicja jest mniejsza ponieważ już jest w niej 3x Misie,2x Bogowie,3x Małe sojusze koło KMS których nazw nie warto wymieniać skoro niedługo znikną. Pewnie jeszcze kogoś pominąłem. Będzie z dyszka jak nic.

Udanych łowów.
 

DeletedUser20310

Guest
Może nie wszyscy skumają o co chodzi więc napiszę że chodzi o nowy mały sojusz który będziecie mogli zobaczyć jeszcze pare dni. A nazywa się 1 RONIN.

Niezłe próba Guzitso i powiem ci że dzięki ponieważ chyba potrzebowałem takiego nieczystego ruchu który mnie zapali do gry :)
No ale mniejsza teraz nie możecie mówić że wasza koalicja jest mniejsza ponieważ już jest w niej 3x Misie,2x Bogowie,3x Małe sojusze koło KMS których nazw nie warto wymieniać skoro niedługo znikną. Pewnie jeszcze kogoś pominąłem. Będzie z dyszka jak nic.

Udanych łowów.
Co ty cpasz i jak ty to liczysz :D
 
Ja mam pytanie do pana xT. Dlaczego ściemniasz ludziom? Pisaliście, że pomożecie Za chwilę wygrać świat, a innym mówicie, że wygracie wspólnie? Wygrywa tylko jeden sojusz. Pomagając wygrać ZCh automatycznie skazujecie na przegraną całe KSM.

xTuner dzisiaj o godz. 14:35
dzadek.szogun to niepoważny człowiek, ma 64 lata a zachowuje się gorzej niż moje dwuletnie dziecko, czasami mam wrażenie że jak piszę z nim to piszę z 3 różnymi osobami.

Jak dobrze wiecie Dzadek zdradził nas na koszt Bogów, podsyłał im wsparcie gdy my ich atakowaliśmy, powyrzucał wszystkich z akademii, ja mu osobiście ufałem.
Zdrada to najgorsza rzecz jaką człowiek może zrobić drugiemu człowiekowi, nikt nie chce być zdradzony przez drugą osobę, więc jeśli są wśród was gracze którzy chcą grać z nami dalej to proszę o priv, dostaniecie z powrotem zaproszenie do akademii. Zwyciężymy ten świat wspólnie, a z takimi ludźmi jak dzadek.szogun nie warto się kolegować, jeśli taki człowiek zdradza przez internet co współczuję ludziom którzy otaczają go na codzień.

Dzadek poprowadzi was sojusz do rozpadu, Za chwilę.. i Venatores wiedzą o jego zdradzie i będą walczyć z jego sojuszem, też nie tolerują zdrady, tym bardziej że mieliśmy wspólne forum.

Pozdrawiam was serdecznie i czekam na odpowiedzi.
xT
 

DeletedUser29438

Guest
Warior się wczoraj bawił fajnie z Wikingami troszke pw wpadło ale chłopaki miasta chyba nie chcieli ;)
dobrze ze leze bo bym spadl na podloge
smiley_emoticons_irre4.gif
koksy z was stary naprawde rowny przeciwnik xd sam sie oplules ta wypowiedzia nawet poprawiac nie trzeba xdd
moze my sobie was powinnismy odpuscic i zajac sie sojem "znowu w domu"?
pozatym tak za specjalie wam wczoraj nie poszlo z wikingami
smiley_emoticons_viking.gif
chyba sie nadzialiscie na toporki
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser15613

Guest
Ooo Honorowy zawodnik zagubiony Guzik z koszuli w której był na komunii ma czelność wytykać innym błędy które poznał za pomocą swojego jakże honorowego,dumnego i czystego szpiega.

A to jak wygra nasz sojusznik to już my przegrywamy? No tak zapomniałem ktoś tak zakochany w sobie nie myśli że czyjaś wygraną może być i twoim zwycięstwem.

Peace and Love
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29586

Guest
Guzitso a co Cię to obchodzi :) Nie wtykaj nosa w nieswoje sprawy a będziesz zdrowszy.

Dobre kłamstwo jest jak magiczne zaklęcie.
Pakt jest tak długo ważny, jak długo służy celowi.
 

DeletedUser20310

Guest
Cisza spokój mi tu :) Nie podniecajcie się tak haha zluzujcie stringi dziewczyny :rolleyes:
 

DeletedUser15613

Guest
Odezwała się dziewczynka co jak ją Wikingowie atakują to się musi na FO pochwalić.

Pewnie Guzikowi też się skarżysz a że ma cię dość to na FO płakusiasz? :D
 

DeletedUser20310

Guest
Odezwała się dziewczynka co jak ją Wikingowie atakują to się musi na FO pochwalić.

Pewnie Guzikowi też się skarżysz a że ma cię dość to na FO płakusiasz? :D
Kurde jaka ty słodka jesteś jak tak się mądrzysz ;)
Uważasz Wikingów za słabiaków ?
 
Do góry