Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29438

Guest
No ale ci co uciekają najpierw wysyłają swojego defa na potencjalne cele ma pw jak i spokój takie dziecinne zagrywki
 

DeletedUser4218

Guest
Może nie wszyscy skumają o co chodzi więc napiszę że chodzi o nowy mały sojusz który będziecie mogli zobaczyć jeszcze pare dni. A nazywa się 1 RONIN.

Niezłe próba Guzitso i powiem ci że dzięki ponieważ chyba potrzebowałem takiego nieczystego ruchu który mnie zapali do gry :)
No ale mniejsza teraz nie możecie mówić że wasza koalicja jest mniejsza ponieważ już jest w niej 3x Misie,2x Bogowie,3x Małe sojusze koło KMS których nazw nie warto wymieniać skoro niedługo znikną. Pewnie jeszcze kogoś pominąłem. Będzie z dyszka jak nic.

Udanych łowów.

Jaka niezła próba Guzitso? Z Dziadkiem to akurat ja rozmawiałam, bo znamy się od wielu światów. Nieczyste zagranie? Nie chciał z Wami grać, chciał walczyć od początku, ale ludzie się Was wystraszyli, więc zastosował terapię szokową. Sorki, ale co jak co, Dziadek nigdy nie będzie grał przeciwko mnie - za wiele razem przeszliśmy. Jak on to mówi zawsze? Jestem jego Puszką Pandory
smiley_emoticons_smilenew.gif


Guzitso a co Cię to obchodzi :) Nie wtykaj nosa w nieswoje sprawy a będziesz zdrowszy.

Dobre kłamstwo jest jak magiczne zaklęcie.
Pakt jest tak długo ważny, jak długo służy celowi.

To warto zapamiętać. Najlepiej jak wszyscy to zapamiętają i Wasi paktowicze i potencjalni Wasi paktowicze
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15613

Guest
Tak czy siak padło na Guzitso :p
Teraz po tym jak się Dziadzia chwalił że to niby ma szpiega u nas zagrałem tak samo jak on i już wiem kto go namówił i to o waszej grze na Retimno też czytałem chociaż nie kojarzę go z tego świata. Nie pomijając twoich wypowiedzi na Mój temat :)

Prosty ruch macie "koalicje" zrobioną z wszystkich sojuszy co zostały na M42/43/53 itp. Dzięki czemu macie trochę od nas spokoju na głównym froncie. Szkoda że kosztem tych mniejszych sojuszy ale nie ważne one myślą że mają mocnego jak "Bogowie" sojusznika. Nie wiedząc że są jedynie mięsem które ma nas spowolnić. W sumie nie moja sprawa ale Proszę Nie Pisz Mi o Tym Kto Źle Traktuje Pktowicza.
Co do nieczystego zagrania to prosta sprawa. Wywalił wszystkich z sojuszu w którym byli też moi gracze a nie tylko jego i to było moim zdaniem nie czyste i chamskie zagranie przecież mogł jedynie stworzyć na nowo sojusz i zaprosić swoich graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Heh mnie nie podejdziesz. Po pierwsze nie namawiałam nikogo do niczego. Decyzję podjął dziadek bez mojej pomocy. Na Twój temat to nie przypominam sobie bym coś pisała - może mnie oświeć?

I nie napisałam nigdzie, że kogoś źle traktujecie - zacytowałam tylko wypowiedź xTunera przecież :)

Co do tego w jaki sposób dziadek z Wami się rozstał to nie wnikam. Jego decyzja, jego sprawa.
 

DeletedUser15613

Guest
Nie wiem jakim graczem jest ani człowiekiem ale wybacz każdy kto czytał cokolwiek co on napisał wie że on z tym wszystkim nie miał prawie nic wspólnego ponieważ wszystko działo się w 1 dzień a jemu dogadywanie takie zajęło by miesiące zanim ktoś go zrozumie więc proste jest i każdy wie jak było a było tak że wszedł na gotowe do koalicji która mu nagadała że to wszystko ma sens.

A tak na serio to ta rozmowa nie ma sensu ponieważ cała ta sytuacja jest mi obojętna(po za częścią że Chcieliście rozwalić mi akademie :p) z powodu takiego że stratni jedynie są ci co zgodzili się dołączyć do koalicji z wami. A jak dołączyli to już przeszłość a teraz można jedynie obserwować jak kończą.

Udanych Łowów.
 

DeletedUser4218

Guest
Nie rozumiem o czym Ty piszesz - nic, a nic.
Do jakiej koalicji? Ludziom nie podobało się, że z ich sojuszu chcecie zrobić akademię.
I owszem zawiązała się mini koalicja przeciwko Wam na terenach dla nas bardzo
dalekich, ale ona nie powstała wcześniej, tylko po "rozwiązaniu" Waszej nowej akademii.

Brawo dla kamsoba725 - no cóż, zapamiętamy
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
JanSto 07.05.17 o godzinie 23:44
koniec Twojego zdania mi sie podoba...;;niż za chwile;; te ZA CHWILE to soj na zaufanych ludziach którzy wygrają jeszcze niejeden serwer.... Jesteśmy uczniami SiH... a jak to powiadają: uczeń przerośnie mistrza:)

Ja nikogo nie oskarżam. Guzitso jest świetnym graczem i nikt tego nie neguje (choć trochę bawi nas wasze ubóstwianie go). Bogowie od początku na tym świecie byli najsilniejszym sojuszem. A mimo to póki co przegrywacie z sojuszem który jest zbieraniną grajków którzy się poznali dopiero tu się spotkali. Grupa zupełnych nołnejmów, a jednak was leją :D

Wasze żale, że niby nas jest "więcej", też są zabawne, bo dotychczas to wy byliście w przewadze liczebnej.

A czy w memach nie ma prawdy? Guzik mógłby obronić wam kilka buntów, ale wybrał to co jest dla niego lepsze a nie dla sojuszu. I punkty zgarnął, więc znowu będzie że się nie obijał, ale sojuszowi nie pomógł :(
Wybierzcie jedną wersję,zbieranina czy zaufani ludzie.Najważniejsze że ta szpiegująca gnida już u was.Jeszcze jeden i czysto:)
 

DeletedUser29757

Guest
Jedno nie wyklucza drugiego. Sami jeszcze dwa miesiące temu nazywaliście Za Chwilę... akademią Venatores i kpiliście na FO gdy gmart mówił ze Za Chwilę jeszcze będzie na tym świecie karty rozdawać. Nie jest to dziwne, bo w odróżnieniu od Was wielkich nicków u nas jak na lekarstwo. Kilku sihowcow, 2-3 Bumy, ktos z Romy i sporo zdolnych uczniów. Jak widać wystarczy.


A ze sobie ufamy i wszystkich naszych graczy traktujemy dobrze... może też powinniście zacząć a nie tylko grać w kółeczku wzajemnej adoracji. Wtedy gracze może przestaną od Was uciekać.
 
Od stycznia do teraz własnie wyklarowała sie grupa zaufanych ludzi, a kilka osób owszem grało na róznych światach w SiH-u i wiele sie tam nauczyło:) Wy do póki nie nauczycie sie szanować i traktować wszystkich graczy tak samo to bedziecie mieli wiecej takich psikusów zapewne:) Dla jasności kamsob sam sie do nas zgłosił 4 dni temu i wcale mu sie nie dziwie. Jest kolejnym graczem od Was, od ktorego słysze, że Wasz sojek to jedno wielkie kolesiostwo pewnej grupy ludzi. Potwierdzenie mamy podczas każdej akcji. Szczerze mówiac to on tylko przyspieszył to co jest nieuniknione;) Nie bede wywlekał tutaj jak bronder wiadomosci z priv ale Wasi gracze żalą sie do mnie wiec to najlepiej świadczy jak obchodzicie sie z ludźmi. Za chwilę.. zapewne zaczniecie zaprzeczać itp itd ale sami siebie bedziecie oszukiwać i wszyscy o tym dobrze wiemy..
 

DeletedUser29757

Guest
A jeśli się zastanawiacie kto się żali do nas to zacznijcie od przejrzenia sobie nicków graczy, którzy kiedyś byli na froncie, a już nie są, bo na bunty dostawali zerowe wsparcia od sojuszu, a sami nie dali rady... lista jest dość długa. Kilku juz skończyło grać, bo stwierdzili że to nie ma sensu.
 

DeletedUser29438

Guest
JanSto 07.05.17 o godzinie 23:44
koniec Twojego zdania mi sie podoba...;;niż za chwile;; te ZA CHWILE to soj na zaufanych ludziach którzy wygrają jeszcze niejeden serwer.... Jesteśmy uczniami SiH... a jak to powiadają: uczeń przerośnie mistrza:)


Wybierzcie jedną wersję,zbieranina czy zaufani ludzie.Najważniejsze że ta szpiegująca gnida już u was.Jeszcze jeden i czysto:)
bronder ty to jednak ćwierćmuzg sam sie jeszcze wczoraj lansowałeś jak to nie potopiles 15k ogni defem ze swojego kułka zainteresowań i jeszcze masz tupet mowic o kims "gnida" bo zorientowal sie ze nie jest w sojuszu tylko sluzy za parobka kilku osobom? czlowieku po takich akcjach to sie nie zdziwie jak jeszcze z 10 osob by nie chcialo przejsc a ty bedziesz sie jaral jak zapalka ze masz 20 kilo birem w miescie podczas gdy koledzy maja po 200 sztuk ale to jest do czasu bo predzej czy pozniej albo beda chcieli was olac albo skoncza gre bo bedzie im glupio zapytac o przejscie albo zaczna kisic defa by moc siebie choc troszke bronic. gdyby ktos tam z was myslal ciut szerzej jak poza czubki nosow waszego grona byloby inaczej i my wam to trabimy od jakiegos czasu z nadzieja ze sęk pęknie a drewno zacznie myśleć .... widać złudnie.
i prosba z mojej strony nie cisnij komus kto otworzyl oczy lecz rozpedz sie i strzel barana w sciane moze sie odmulisz panie gram sam
 
bronder ty to jednak ćwierćmuzg sam sie jeszcze wczoraj lansowałeś jak to nie potopiles 15k ogni defem ze swojego kułka zainteresowań i jeszcze masz tupet mowic o kims "gnida" bo zorientowal sie ze nie jest w sojuszu tylko sluzy za parobka kilku osobom? czlowieku po takich akcjach to sie nie zdziwie jak jeszcze z 10 osob by nie chcialo przejsc a ty bedziesz sie jaral jak zapalka ze masz 20 kilo birem w miescie podczas gdy koledzy maja po 200 sztuk ale to jest do czasu bo predzej czy pozniej albo beda chcieli was olac albo skoncza gre bo bedzie im glupio zapytac o przejscie albo zaczna kisic defa by moc siebie choc troszke bronic. gdyby ktos tam z was myslal ciut szerzej jak poza czubki nosow waszego grona byloby inaczej i my wam to trabimy od jakiegos czasu z nadzieja ze sęk pęknie a drewno zacznie myśleć .... widać złudnie.
i prosba z mojej strony nie cisnij komus kto otworzyl oczy lecz rozpedz sie i strzel barana w sciane moze sie odmulisz panie gram sam
Ostatnio jak pisałem normalnym językiem nie rozumieliśmy się,więc zszedłem do twojego poziomu
smiley_emoticons_idea2.gif
.Od razu widzę nić porozumienia

A i jeszcze jedno,następnym razem jak piszesz na ogólny forum to słownik w dłonie,bo potem ludzie proszą o tłumaczenie na polski
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29757

Guest
Ortografi się czepia i personalne przytyki widzę tylko w twoim wpisie panie Bronder, wiec jeśli łaskaw to nie pisz że jesteś na poziomie Wojtka, bo pomimo prostej formy bardzo dużo meritum zmieścił a ty wcale. Duzo Ci do niego brakuje zarowno jako graczowi, jak i rozmowcy.
 
Ortografi się czepia i personalne przytyki widzę tylko w twoim wpisie panie Bronder, wiec jeśli łaskaw to nie pisz że jesteś na poziomie Wojtka, bo pomimo prostej formy bardzo dużo meritum zmieścił a ty wcale. Duzo Ci do niego brakuje zarowno jako graczowi, jak i dyskutanta.
Nie dyskutuj z debilem ,bo sprowadzi Cie do swojego poziomu i wykończy doświadczeniem.To tyle w temacie
 
No czekam super graczu .Kto to jest Wojtek.Znacie go ,co wygrał do tej pory?rozbił świnkę i szaleje na tym świecie.Podobno gdzieś na innym nicku grał,pewnie wstyd się przyznać,a co do poziomu ,może poniżej ,w zasadzie to na dnie stoję.Zaraz,zaraz to nie dno to głowa?A to Wojtek- spadł niżej.Czy gra polega na wyzywaniu przeciwników?Możesz mnie i innych próbować obrażać,ale to ty toczysz pianę.Gracie ,wygrajcie ,pogratuluję wam.
 
Do góry