Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser29239

Guest
To raczej było tak że pierwsze dwie akcje były przeciwko Dezerterom, a Tuptusiom jedynie bunty fejkowe aby nie pomagali yavusowi. A potem były dwie akcje na Tuptusie... i koniec serwera. Po dwóch miesiącach. To co było potem to lepiej przemilczeć.

Co do porów to mam nadzieje że się nie powtórzą. Po kozackich Sezonie na Ogórki (Ramnus) i Sezonie na Pomidory(Synopa) to co gerczi zrobił na Emporionie to wstyd. Zabił piękną historie i rozmienił „sezony” na drobne.

Jako gracz Sezonu na ( Emporion) nie wstydzę się tego świata , Gerard chciał rozegrać ten serwer jak sezony na poprzednich światach niestety rzeczywistość szybko sprowadziła nas na ziemię .
Emporion przez pierwsze 2/3 miesiące miał około 7 nie zależnych od siebie sojuszy na Ramnus po miesiącu nie było zabardzo co bić .
Na tym świecie dostaliśmy porządną lekcje pokory z dwóch pełnych sojuszy Porów zostało nas 30 , sojusz od wewnątrz funkcjonował dobrze ale siła liczebna naszych przeciwników sprowadziła nas do parteru .
Uważam że skład z Ramnus też by sobie nie poradził w pojedynkę z koalicją która powstał przeciwko nam na Emporion .
Osobiście jestem dumny z gry na tym świecie i blaszka którą dostanę za
wygranie tego serwera będzie moim osobistym sukcesem , myślę że ludzie którzy przetrwali w sezonach do końca maja podobne odczucia
 
3 lub 4 akcje były na tuptusia, na dezerterów prawdopodobnie też 4, więcej niż myślałem.

Udokumentowana akcja na dezereterów 8-9 grudnia.
Według Erguna jest akcja numer 3, ale coś nie wierzę.
Druga udokumentowana akcja na dezerterów 16-17 grudnia
Trzecia akcja, słabo udokumentowana, ale biorąc pod uwagę, że to tuż po czasie pokoju, to ten post prowo jest wystarczającym dowodem.
Jednak mamy dowód, była akcja numer 3. 28 grudnia
Akcja numer 4(zgaduje że ostatnia, ale post aktualizuje na bieżąco). 6-7 stycznia

Akcja tuptuś nr.1 12 stycznia
Akcja tuptuś nr.2 19 stycznia
Akcja nieokreślona 9 luty
Dziura między 19 stycznia i 9 lutym duża, ale na bonusie 20% do obrony sprzątaliśmy chyba tyły wtedy.
Akcja tuptuś nr.3 Skąd pewnosc? To był mój rapek ze zbicia 777 birem czy jakos tak, pamiętam ten post 17 luty
Szaraki tuptusia(czy była przed tym akcja 4 nie wiem, nie chce mi się juz czytać dokładnie) 25 luty


Na koniec chciałem stwierdzić 2 rzeczy, po pierwsze tyle spamu i awantur beze mnie... eh, łezka dumy się w oku kręci.
I po drugie, wyjątkowo dużo osób wieściło szaraki już w grudniu/listopadzie, czyżby podróżnicy w czasie?
 
Jako gracz Sezonu na ( Emporion) nie wstydzę się tego świata , Gerard chciał rozegrać ten serwer jak sezony na poprzednich światach niestety rzeczywistość szybko sprowadziła nas na ziemię .
Emporion przez pierwsze 2/3 miesiące miał około 7 nie zależnych od siebie sojuszy na Ramnus po miesiącu nie było zabardzo co bić .
Na tym świecie dostaliśmy porządną lekcje pokory z dwóch pełnych sojuszy Porów zostało nas 30 , sojusz od wewnątrz funkcjonował dobrze ale siła liczebna naszych przeciwników sprowadziła nas do parteru .
Uważam że skład z Ramnus też by sobie nie poradził w pojedynkę z koalicją która powstał przeciwko nam na Emporion .
Osobiście jestem dumny z gry na tym świecie i blaszka którą dostanę za
wygranie tego serwera będzie moim osobistym sukcesem , myślę że ludzie którzy przetrwali w sezonach do końca maja podobne odczucia
Nie wiem jak sojek funkcjonował przed majem, ale kiedy ja przyszedłem, to aż takiego szału nie było, Kamil zresztą się by ze mną w tej kwestii zgodził, chociaż nie publicznie. Nie chciało się nikomu akcji rozpisywać, porządnego koordynatora def nie było, tylko kilka osób działało na ćwierć etatu. Eventem też nie miał się kto zająć, więc musiałem zrobić to ja i biorąc pod uwagę wynik 3:1 to też zepsułem, bo trzeba było dociskać graczy o produkcje mitów, ale lenistwo jak zwykle wygrało.
Do tego graczy było bardzo mało, na papierze 40(w tym z 15-20 mocnych), z czego z 10-15 de facto urlop, co robiło nam skład bardzo, ale to bardzo nieliczny.

Nie wiem, może po zagraniu w śpiochach mam cholernie zawyżone wymagania, ale dla mnie por funkcjonował średnio, 6/10 i jedyną jego zaletą było to, że na serwie wszystkie inne ekipy też szału nie robiły.
 

DeletedUser28964

Guest
Alpa jarasz się tym laptosiem jak dziecko zabawką :) przypomnijcie mi lepiej kto postawił 7 cudakow przeciwko nam :) jedynie ta sztuka udała się Adamowi i ekipie wybudowali 4 :) jak postawicie 7 cudakow to rzeczywiście przyznam wyższość :) ale fakty są takie byliście pierwsi co zatrzymali dominację kilku letnią naszej ekipy :) chyba że o czymś zapomniałem to proszę o poprawienie, wiecie starość:)
 
Co do Emporion to pewnie byłby to ciekawszy świat gdyby lockdown trwał dłużej, bo pewnie dłużej zostałaby spora część graczy. Ale tak tylko teoretyzuje. Fakt jest taki, że świat istniał tylko dlatego, że właśnie wszyscy musieli siedzieć na tyłkach w domach i z nudów powchodzili jakby nie było na świat wiosenny
 
konski007
Black Fish Napisał, że padliście na 2 akcje.
Ja dla zasady, żeby wszystko było zgodne z prawdą napisałem, że chyba więcej i udokumentowałem, że to były 3 lub 4.
Rozumiem, że prawidłowo by było, jakbym napisał "E tam 2, na 1 akcje noby padły"?
To już prędzej to chyba można mi zarzucić, że właśnie Was bronie.
 
Jako gracz Sezonu na ( Emporion) nie wstydzę się tego świata , Gerard chciał rozegrać ten serwer jak sezony na poprzednich światach niestety rzeczywistość szybko sprowadziła nas na ziemię .
Emporion przez pierwsze 2/3 miesiące miał około 7 nie zależnych od siebie sojuszy na Ramnus po miesiącu nie było zabardzo co bić .
Na tym świecie dostaliśmy porządną lekcje pokory z dwóch pełnych sojuszy Porów zostało nas 30 , sojusz od wewnątrz funkcjonował dobrze ale siła liczebna naszych przeciwników sprowadziła nas do parteru .
Uważam że skład z Ramnus też by sobie nie poradził w pojedynkę z koalicją która powstał przeciwko nam na Emporion .
Osobiście jestem dumny z gry na tym świecie i blaszka którą dostanę za
wygranie tego serwera będzie moim osobistym sukcesem , myślę że ludzie którzy przetrwali w sezonach do końca maja podobne odczucia
Brawa dla Was za wytrwanie, wygraliście jako najwytrwalsi a sytuacja w pewnym momencie nie była ciekawa. Gratulacje
 
konski007
Black Fish Napisał, że padliście na 2 akcje.
Ja dla zasady, żeby wszystko było zgodne z prawdą napisałem, że chyba więcej i udokumentowałem, że to były 3 lub 4.
Rozumiem, że prawidłowo by było, jakbym napisał "E tam 2, na 1 akcje noby padły".
W końcu wiem o jaki świat chodzi szczerze zapomniałem o nim całkiem tak bolesne doświadczenie i to bardzo bolesne ale nie tamten świat tylko real w tamtym czasie -pewnie niektórzy napiszą tak każdy pisze jak dostaje
 

DeletedUser28964

Guest
konski007
Black Fish Napisał, że padliście na 2 akcje.
Ja dla zasady, żeby wszystko było zgodne z prawdą napisałem, że chyba więcej i udokumentowałem, że to były 3 lub 4.
Rozumiem, że prawidłowo by było, jakbym napisał "E tam 2, na 1 akcje noby padły".
oj to przepraszam źle to odebrałem :) no padliśmy i tyle :) byliście lepsi :) Real czy barca też wiecznie nie dominują :)
 
Ja kompleksu kasyniarskiego nie mam, ani mi się nie chce Was wychwalać pod niebiosa, ani wyliczać serwery, gdzie to ciała daliście.

Ps. Nowy Bóg będzie, afrodyta.
 
Nie wiem, przed chwilą ogłosili na fejsbuku, ale tylko grafiki są.
Dzisiaj ludzi trolowałem, że Afrodyta bedzie, a tu się okazuje, ze naprawdę ją dodają.
Na becie żadnego info nie ma, więc ciekaw jestem strasznie.
 
image0.png

image0.png
 

DeletedUser31779

Guest
Alpa jarasz się tym laptosiem jak dziecko zabawką :) przypomnijcie mi lepiej kto postawił 7 cudakow przeciwko nam :) jedynie ta sztuka udała się Adamowi i ekipie wybudowali 4 :) jak postawicie 7 cudakow to rzeczywiście przyznam wyższość :) ale fakty są takie byliście pierwsi co zatrzymali dominację kilku letnią naszej ekipy :) chyba że o czymś zapomniałem to proszę o poprawienie, wiecie starość:)

Eubea ;)
Pozdrawiam
 

DeletedUser28964

Guest
Ebue co to za ogórkowy świat jak to niektórzy mówią ,ja tam nie grałem :) zanim coś napiszesz dobrze się zorientuje była tam chyba garstka osób po klikać na spątanie ale nie zorganizowana ekipa :) pozdrawiam:)
 

DeletedUser28964

Guest
jak był alfa była zabawa :) tylko kolega trochę nie Zorientowany przypisuje mi jakieś światy :)
 

DeletedUser32517

Guest
19 walców na wyspie? A tak, tak na nie wtajemniczonych robi to wrażenie
 
Do góry