Sytuacja na świecie Lapitos

O i to jest rzetelna mapka, choć średnio zgadzam się z tym by uwzględniać Reinkarnację - bo to przecież słupy myślicieli i to w dodatku dość ładnie rozbierane słupy

Szysiar, Siusiar, czy jak Ci tam było :eek:

Jak tam te dwa kolony? Je też wysłałeś by rozbić o DL?

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Szysiar, Siusiar, czy jak Ci tam było :eek:

Jak tam te dwa kolony? Je też wysłałeś by rozbić o DL?
Poprawna to ta pierwsza opcja jak zresztą widać

Jak zwykle nie mogę na ciebie liczyć kolon miał się rozbić a nie odbić

Pytanie mogłeś mi zadać na priv skoro i tak pisałeś żeby ci odpisać na fo
Jaka w tym logika
?

Widzisz... Problem polega na jednym... Latałeś po murku... A potem co się stało Kolego :)? Jak policzyłem to wyszło że troszku więcej PW wpadło nam z obrony, niż Wam z ataku :p za co dziękuję w swoim i Tuptusi imieniu...

Mapka z przed kilku dni, tylko ten podpis ocenzurowanych 2 niewiadomo skąd się wziął. manfred CK nie miało wyjścia i musiało iść na 44, a Tuptusie chyba nie miały nic do gadania w tym temacie. Z resztą jakby Tuptusie weszły na 44 to teraz by miały front z każdej strony, a tak to chociaż jedna ścianę mają osłoniętą. Swoją drogą to wypowiedziałeś te słowa jakby Tuptusie mogły dyktować zasady CK, a w obecnej sytuacji to raczej w drugą stronę to może działać, gdyż to CK znajduje się w dużo bardziej komfortowej sytuacji.
wypowiedziałem bo kompletnie nie znam sytuacji. Tak tylko rzuciłem okiem na mapę która dała SISI i mam obraz z przed kilku miesięcy.
Dzięki za info. Miłej zabawy życzę.

Znany i szanowany gracz w swoich kręgach...nie anonim....ale nie forumowy pieniacz...więc mogło Ci umknąć niechcący całkiem..
Nie wątpie, po prostu [i proszę rozumieć to dosłownie] nie potrafię skojarzyć Jego nicku z forum, z nickiem z gry. Ot i wszystko...

A to, że mam szyderczy ton najczęściej wynika z tego, że ot taką formę wypowiedzi przyjąłem na FO. Poznając mnie bliżej gdzieś znika ta maska ;)