Dyskusja na temat nowego świata

Zastanawiam się, czy 8h podburzenie +8h bunt właściwy nie ograniczą akcji do jednego dnia, a co za tym idzie uszczuplą mocno wachlarz działań offowych. Może być nudno :(
 
Ja osobiście chciałabym takie ustawienia:
  • Zakończenie: Dominacja wolna (112,5)
  • System podboju: Nowy
  • Natychmiastowe ukończenie zlecenia budowy: TAK
  • Wioski z punktami walki: TAK
  • Anty-timing: +/- 10s
  • Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu: 5 / 4 / 3
  • Ochrona początkujących: 6 dni
  • Limit członków sojuszu: 60
  • Morale: NIEAKTYWNE
  • Bonus nocny: 23:00 - 07:00
  • Czas kolonizacji: 10 h
  • Wpływ prędkości jednostek na szpiegowanie: TAK
  • Wpływ prędkości handlu na handel z wioskami rolniczymi: TAK
  • Artefakt: Róg obfitości
  • Bonusy dodatkowe:
    • 15% atak satyrów
    • 20% większa siła ataku i obrony trirem
    • +25% produkcja surowców -> zwiększenie
    • +20% produkcja łask -> zwiększenie
    • +25% do szybszej rekrutacji jednostek lądowych oraz morskich
Fajnie jakby było szybko, ale jednocześnie jak najdłużej. Dlatego prędkość 5 przy wolnej dominacji. Skoro tyle ekip jest zainteresowanych wejściem na jesienny nowy system niech rozgrywka trwa jak najdłużej:)
Z bonusów dodatkowych takie +15% do satyrów było by wspaniałe.
 

DeletedUser35664

Guest
Dodatkowo boostowalbym Erynie, No nie oszukujmy się ale są często dostępne w eventach co sprawia że jednak cieszą się one większym zainteresowaniem inwestycyjnym xd

To raczej ważniejszy czynnik zachęcający dla inno ale… na dione te Erynie były na prawdę mega dla samych graczy.

Do tej pory mam screeny z rapków. Fajnie byłoby je zaktualizować :D
 
Zgadzam się, zapomniałam o nich;/ Tak super się nimi latało na dionie;d

Generalnie nei pogardzę taką powtórką z dionu (odnośnie ustawień)
 
Zastanawiam się, czy 8h podburzenie +8h bunt właściwy nie ograniczą akcji do jednego dnia, a co za tym idzie uszczuplą mocno wachlarz działań offowych. Może być nudno :(


Moim zdaniem bunt 8h daje dodatkowe mozliwości dzialania off. Przykładowo przy bonusie 23-7, bunty bedzie można wbijać aż do godziny 15:00 (z helą po 16:00), aby przed bonem podbijać miasta.
Do tej pory BW zaczynające się w bonusie, łatwo było po prostu wygasić poprzez rolki, więc nie sądzę aby proponowane 8h w jakiś sposób ograniczały akcje do jednego dnia. Wszystko zależy od kreatywności. Z pewnością utrudni to grę w defensywie
 
Obydwoje macie rację więc można pójść na kompromis .Bonus nocny 8h podburzanie 9h .I tu myślę że może być pole do pokazania kreatywności w ofie
 
Zakończenie: cuda(Wolna)
System podboju: Nowy
Natychmiastowe ukończenie zlecenia budowy: TAK
Wioski z punktami walki: TAK
Anty-timing: +/- 10s
Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu: 1/ 1/ 0,5 lub 1/1/1
Ochrona początkowa: 8
Limit członków sojuszu: 50
Morale: tak
Bonus nocny: 23:00 - 07:00
Czas kolonizacji: 12 h
Wpływ prędkości jednostek na szpiegowanie: TAK
Wpływ prędkości handlu na handel z wioskami rolniczymi: TAK
Artefakt: Paladion
Dawno na nowym nie było wolnego świata, na starym co chwilkę jakiś powolny wychodzi, społeczność grepolis potrzebuje również wolnych światów
 

DeletedUser35664

Guest
Ostatnio dwójka wyszła na nowym. Gorąco zachecam do wejścia na ten serwer.
 
Czasami nie dawajcie jakiegoś wolnego świata bo nie po to ludzie tu czekają po pół roku żeby teraz zniechęcić ich do gry, jak już dominacji nie dacie to cudaki szybkie poproszę :) :)
 

DeletedUser35664

Guest
Czasami nie dawajcie jakiegoś wolnego świata bo nie po to ludzie tu czekają po pół roku żeby teraz zniechęcić ich do gry, jak już dominacji nie dacie to cudaki szybkie poproszę :) :)
Cudaki jak dla mnie są o wiele lepsze od dominacji.
EC daje na prawdę mega emocje których mi osobiście na dominacji brakuje.
Mam wrażenie że wraz z otwarciem kręgu dominacyjnego i pokazaniem procentów gracze sobie odpuszczają.
No ale ekipy oczekują tego systemu więc trzeba się i na tym zakończeniu sprawdzić :D

A ogólnie rzecz biorąc myśle że ten system sprawdzi się na jesiennym w momencie niskiej przewagi pierwszego sojka. Wtedy raczej walka będzie tylko rosnąć :D
 
Dla Mnie jest wszystko jedno jakie bedzie zakonczenie.Cuda czy dominacja, ważna jest prędkość serwera.
4/4/4 - było by najlepiej.Nie lubie wolnych serwerów bo wioska buduje sie tygodniami i złotnicy przodują chcąc szybciej sie rozwinąc.
Jeśli jest prędkosc w miare normalna to każdy ma szanse powalczyc i bez złota rozwijać wioski.
Na wolny serwer tylko na handel wchodze bo wtedy giełda sie pali.
 
Zakończenie: cuda(Wolna)
System podboju: Nowy
Natychmiastowe ukończenie zlecenia budowy: TAK
Wioski z punktami walki: TAK
Anty-timing: +/- 10s
Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu: 1/ 1/ 0,5 lub 1/1/1
Ochrona początkowa: 8
Limit członków sojuszu: 50
Morale: tak
Bonus nocny: 23:00 - 07:00
Czas kolonizacji: 12 h
Wpływ prędkości jednostek na szpiegowanie: TAK
Wpływ prędkości handlu na handel z wioskami rolniczymi: TAK
Artefakt: Paladion
Dawno na nowym nie było wolnego świata, na starym co chwilkę jakiś powolny wychodzi, społeczność grepolis potrzebuje również wolnych światów
Obiecała że nie będzie już nas denerwować :)
 
coś czuje ze Inno zaskoczy wszytkich i bedzie będzie 6/4/4 cuadki :) po przerwie wakacyjnej chyba nigdy taki szybki świat nie wychodził :)
 
Do góry