Najnowsze treści autorstwa AlBundyPL

  1. Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie

    Odp: Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie -Achaszwerosz-
  2. Sytuacja na świecie Retimno

    Odp: Sytuacja na świecie Retimno Jaj to ty oszczepku nigdy nie będziesz miał .
  3. Sytuacja na świecie Retimno

    Odp: Sytuacja na świecie Retimno I naczelny zdrajca świata Rethimo stracił miasto :)
  4. Sytuacja na świecie Retimno

    Odp: Sytuacja na świecie Retimno Powinno być jak w Totku , czyli osoby pracujące w tej firmie oraz ich bliscy nie mogą uczestniczyć w grach totalizatora :D
  5. Sytuacja na świecie - My

    Odp: Sytuacja na świecie - My Cześć kolego , pewnie tak ale dopiero jak zamkną Ateny :) co tam u Ciebie ? Jak tam z wulgaryzmami ? spokój ,czy dalej jedziesz po bandzie:) Pozdrawiam.
  6. Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

    Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja Skoro to ma być świat na urodziny Grepo to może wróćmy do korzeni i zlikwidujmy możliwość powiadomienia o atakach na komórki ;/ To takie moje urodzinowe grepo życzenie :)
  7. Sytuacja na świecie - My

    Odp: Sytuacja na świecie - My A kto tam gra z My ? Ty paka grasz jeszcze gdzieś ?
  8. Sytuacja na świecie Ateny

    Odp: Sytuacja na świecie Ateny Zakończyłeś grę na Atenach Hubal to po co mącisz? Chłopaki piszą na temat podbojów między swoimi sojuszami a ty próbujesz wytrącić kogoś z równowagi :/ Było nie kończyć i grać przeciwko DH do końca i tam pokazywać swój potencjał. Sam prowokujesz a potem narzekasz...
  9. Sytuacja na świecie Ateny

    Odp: Sytuacja na świecie Ateny No właśnie , jakim prawem oni głosują na tym swiecie , przykro mi SISI ale uczciwie nie zdobyłaś tego tytułu . Niby to tylko głosowanie ale wpienia mnie to , że jest tak nieczyste . Kto zasłużył na tą nagrodę ? widać to po statach .
  10. Gracz Roku 2013- Ateny GŁOSOWANIE

    Odp: Gracz Roku 2013- Ateny GŁOSOWANIE nie przepadam za nim ale z tych nominowanych jest najlepszy**Adasko**
  11. Dyskusja na temat Halloween 2013

    Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013 Dostaniesz 1000 kamieni na wybrane miasto.
  12. Dyskusja na temat Halloween 2013

    Odp: Dyskusja na temat Halloween 2013 450 łask na wybrane miasto.
  13. Sytuacja na świecie - My

    Odp: Sytuacja na świecie - My No czasami :) - - - Automatycznie połączono posty - - - To pozdrów ją od ALa :)
  14. Sytuacja na świecie - My

    Odp: Sytuacja na świecie - My szkoda , może kiedyś zagra i zobaczy , że jej szukałem ;/ to dawna towarzyszka z destroyer jak ktoś pamięta :) no cóż został mi tylko cekm z dawnych kompanów . psotka02 , aergie , wujek stefan , nefete , krea - będę ich pamiętał jak pierwszą miłość :) Pozdrowienia...
  15. Sytuacja na świecie - My

    Odp: Sytuacja na świecie - My czy gra gdzieś na jakimś świecie gracz o nicku KREA?
Do góry