Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Nie ma tak...

Wybieraj, która najciekawsza!

Heh żartuję ;)

Ciekawa jestem co będzie dalej na Atenach. Mój sojusz cudów nie buduje, no oprócz tam jednego, bo chciałam im pokazać jaki to ciężki, monotonny i wymagający fragment gry :)
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

no to ja pogratuluje wyznawcom pierwszego cudaka:) ale nie uważam, że możecie się już czuć zwycięzcami na atenach, myślę, że to jeszcze trochę potrwa
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Wyznawcy na pewno nie czują się JUŻ zwycięzcami.

Ale może zostawię im wytłumaczenie :)
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

na pewno dużo tak właśnie się czuje:) ale po pierwsze, może akurat nie te osoby, które się tutaj udzielają, a po drugie na pewno tego otwarcie nie napiszą :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Heh znam tam sporo ludzików i wierz mi, pewnie radość jakaś jest, ale na pewno nie mają pewności, że wygrają :)

Swoją drogą, to pierwszy świat na którym widzę tak ogromną walkę o cuda. I tu nie chodzi mi o szybkość wysyłania, a bardziej o walkę o wyspy z cudami w celu przerwania innym budowy.

Nie chodzi mi tu o SI tylko, ale widzę co się dzieję - nawet malutkie sojusze zażarcie walczą między sobą o to, by przeciwnikom zablokować cud, chociaż robią tylko jeden czy dwa :)
 

DeletedUser19135

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Ja się zwycięzcą nie czuję, bo to dopiero pierwszy mały krok i dużo jeszcze przed nami i wszystko może się jeszcze wydarzyć.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Chris...

SI byłoby zwycięzcą, gdyby nie mobilizacja innych sojuszy przez posty Adaśko na FO ;)

Tak jak myślałam, nie zrozumiał mojego postu i dlatego dostałam delikatnie mówiąc "wulgarne" eski od niego.

Myślałam co z tym zrobić i doszłam do jednego wniosku. Nic nie zrobię - straszyć i obrażać to on może dzieci w przedszkolu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

ja nie musze byc dobry z matmy panie mądralinski wystarczy uzyc kalkulatora po co mam liczyc wszystko w pamieci skoro kalkulator jest od tego a on nie kłamie jesli sie wie jak policzyc, jestes festyniarz i tyle. własnie twoje konto zostało skasowane zanim zaczeła sie Era cudów wiec swiata nie wygrałeś, Wygrana swiata nie wystarczy byc 1 w rankingu lecz i cuda wybudować cwaniaczku:) jestes dobrym wojownikiem ale racji nie potrafisz przyznac choc ktos ja moze miec tylko probojesz sie wywyzszac nad wszystkich i myslisz ze ci sie to udaje a tak naprawde to wszyscy sie z ciebie smieja <ciach>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

dokładnie Sisi tak jak mówisz

Niestety większośc nie wytrzymała a w szczególności nooby których tutaj pozdrawiam :) bo sam nim jestem :) A DH jednak wykończyło SI a nie zasiliło tak jak to było tutaj mówione już od dawna, a teraz tylko czekać jak adaśko napisze że nie ma czasu już tu grac bo gra na zagranicznym serwie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

i gosia za nim poleci jak ćma do swiatła ciii zaraz bedzie wojna:pP ten Adasko rozwala mnie za kazdym razem na łopatki smiechem :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Szakalku odpuść.

Adaś może błyszczeć tylko na zagranicznych serwerach, bez nocnych bonusów.

Tutaj może być najlepszy w rankingach agresorów, ale pogrąża sie pisząc z ludżmi czy na forum.
Tam błyszczy, my go rozumiemy...
Współczujemy...

Adaś! Możesz być najlepszym graczem i ok.

Gosia - ja wiem, że wszystkim pomaga i to wszystkim czym może.

Ale, jest jedno wielkie ALE - prowadzić sojusz może, ale TYLKO osób, które go bezgranicznie kochają bądż są ludżmi, którzy lubią masochizm, bądż są tak naiwnymi, że wierzą, że on sam może wszystko zdziałać!

Adaś - nie sam, nie z kilkoma osobami. W atakach i ok, ale nie przy cudach! Cuda wygrywają tylko sojusze, gdzie nie ma Ciebie.
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

dokładnie Sisi tak jak mówisz

Niestety większośc nie wytrzymała a w szczególności nooby których tutaj pozdrawiam :) bo sam nim jestem :) A DH jednak wykończyło SI a nie zasiliło tak jak to było tutaj mówione już od dawna, a teraz tylko czekać jak adaśko napisze że nie ma czasu już tu grac bo gra na zagranicznym serwie :)

no no i linka do statsów bedzie wysyłał :))))))))))))))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

teraz SI rzuci sie na blokowanie wam cudaka :pP chociarz Adas zapowiedział ze bedzie niszczyl teraz wszystko :) no ale jak to wszyscy wiemy on jest zmienny jak Panienka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

oj sisi :) własnie dobrze powiedzialas:)) jego konto na Phi zostalo usuniete przed rozpoczeciem ery :) i ten sojusz wygrał cuda bez niego :) tutaj moze i SI ma jeszcze szanse sie wybic no ale niestety nie z Adasiem w szeregach :) Koncze juz sisi:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

dokładnie Sisi tak jak mówisz

Niestety większośc nie wytrzymała a w szczególności nooby których tutaj pozdrawiam :) bo sam nim jestem :) A DH jednak wykończyło SI a nie zasiliło tak jak to było tutaj mówione już od dawna, a teraz tylko czekać jak adaśko napisze że nie ma czasu już tu grac bo gra na zagranicznym serwie :)

Nie zgodzę się z Tobą - odeszli ludzie co mają swoją dumę i coś do powiedzenia.
Powiem tak - jak SI przyjęło DH napisałam do ich przywódcy - Adaś to wszystko zniszczy!

Owszem, będzie top wojownikiem, przysporzy chwały, ale wewnętrznie zniszczy ;/
 
Do góry