Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

no wlasnie o tym pisze dokladnie

ze DH zniszczylo SI a nie pomoglo i adas zniszczyl wszystko, a chwaly to raczej nie przysporzył chyba że tej złej :D
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Nie zgodzę się z Tobą - odeszli ludzie co mają swoją dumę i coś do powiedzenia.
Powiem tak - jak SI przyjęło DH napisałam do ich przywódcy - Adaś to wszystko zniszczy!

Owszem, będzie top wojownikiem, przysporzy chwały, ale wewnętrznie zniszczy ;/

jaką dume ? jakie do powiedzenia ? do powiedzenia ma tylko adaś koniec i kropka :))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

no i zniszczył, grzesiek miał dosc tudeski tez, hubal i reszta tak samo. dziwie sie tylko duchowi i papciunio ze nadal tam siedza oraz reszcie starej paczki z kozaków :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Może czekają na oddanie miast na cudach?

W końcu to ludzie na poziomie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

hubal raczej nie odda:) nie Adasiowi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

SAadam oddaje miasta na cudach :D wiec nastawia sie na 100% off ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

grzesiek tym bardziej :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tak bo chce pokazać co to nie on a Gosia za niego miasta szpieguje:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Adaś mnie już atakuje :)

Ale wiecie co, powiem Wam w sekrecie - niech atakuje i przejmuje mi miasta - jak będę to może pocałować mój murek ze swoim wojem i moich wojaków w obronie.

Jak mnie nie będzie to niech wie - że się dobrze bawię :)

Współczuję mu - on nie może... Bo co by bylo gdyby... go ktoś zaatakował jak go nie ma.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

tłumaczył by sie :) macie pojecie jak płakał jak mu Vendetta zabierała miasto ze jemu sie klin przesunał o minute :) jakie wtedy łzy krokodyle leciały :)) jeszcze pozniej miał pretensje ze co zrobie jakiegos wojaka to wysylam na wsparcie:) płakał ogólnie ze miał za duzo Ataków:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Dobrej nocki Panowie i Panie :)

Ja zmykam spać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

grzesiek tym bardziej :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tak bo chce pokazać co to nie on a Gosia za niego miasta szpieguje:)
Dareczku ja sama dla siebie szpieguje ... po to mam srebro zeby je wydawac.
Czy to tez jest zabronione? Boisz sie szpiegow?
Mnie szpieguja i nie placze na FO...ale TY jak zawsze musisz :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Adaś mnie już atakuje :)

Ale wiecie co, powiem Wam w sekrecie - niech atakuje i przejmuje mi miasta - jak będę to może pocałować mój murek ze swoim wojem i moich wojaków w obronie.

Jak mnie nie będzie to niech wie - że się dobrze bawię :)

Współczuję mu - on nie może... Bo co by bylo gdyby... go ktoś zaatakował jak go nie ma.

od Adasko
Sisi akurat tobie zabrać miasto jest tak prosto jak zabrać dziecku cukierka i nie ważne czy jesteś na kompie czy nie. Straciłaś już nie jedno miasto na Atenach będąc podczas wejscia kolona na kompie, na heraklionie zabrałem ci miasto i też byłaś na kompie także nie szpanuj że jesteś taka dobra bo nie jesteś. Elita skończ pisać swoje żale ;) nigdy nie płakalem i nie będe a na pewno nie z powodu ventyli lub ciebie bo za słabi na to jesteście. Piszesz o klinie? Widzisz wszystko było ok, mam screeny że mój def wchodzi przed kolonem a za atakami a jak już nastała godzina wejścia kolona to okazało się ze klin wszedł minute za. Sprawa była zgłaszana i tylko usłyszałem przepraszam i że nic nie mogą zrobić bo to wina serwera. Także jak już o czymś piszesz to sobie sprawdz bo nie tylko mi taki numer zrobił serwer bo innym też nawet Grześkowi i komuś jeszcze że wsparcia weszły mu przed jego własne ataki ale nie pamiętam dokladnie juz kto tak miał i bylo to dzien po mojej stracie maista. Póki co to ty tylko płaczesz na forum i żalisz sie wszystkim jak ci jest żle. Zakończyłem dyskusje na forum ze wszystkimi, macie coś do powiedzenia zapraszam do gry i pokazcie co potraficie walką bo w buzi jesteście mocnni ale też duzo płaczecie że są lepsi od was. Zaraz pewnie napiszesz ze wbiłem ci kolona dzięki kolegom ? Widzisz to był akcja sojuszowa na 4 kolony i wszystkie weszły. Dzięki mnie mario wbił do gracza kopciuszko który jest 1000 lepszy niż ty i robi niezłe kliny w przeciwieństwie do ciebie ale nie miał szans bo tak zgrałem ataki i wsparcia ze jego klin z birem poległ na moich ogniach. Oczywiście to powinnaś wiedzieć bo to twój kolega z sojuszu ale jest takim bucem że nawet nie pogratulował. Mam nadzieje ze wszyscy napinacze pokażą co potrafią w grze bo gdyby przełożyć umiejętność kłapania dziobem na gre to bylibyście miszczami a tak to zamykacie wszystkie rankingi.AMEN
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

adas miałes tu juz nigdy nic nie napisac i co jak zwykle twoje słowa sa tyle samo warte co kupka kurzu :))))))))))
a co do napinaczy to chyba sam wiesz kto jest najwiekszym poluzuj tam gdzie cię ciśnie hej :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Śmiejecie się z biednego Adasia ponieważ jest Lepszy Od Was! I od wszystkich!
On jeszcze pokaże wszystkim Sam jak się Niszczy! Niczym Hulk!
 

DeletedUser19290

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Nie ma co już dłużej rozwijać tego tematu, chłopak i jego teksty stanowią element folkloru grepolis i tak należy go traktować, dzięki niemu można się pośmiać, czasem pokiwać głową z politowaniem i to wszystko czego tutaj trzeba.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Szkoda, że skasowano post, gdzie Darek pisał o tym, że Adaśko jest najlepszym wojownikiem na grepo.

On tylko najmocniej się tym chwali... Osobiście znam wielu wspaniałych wojowników, którym nikt nie zabrał nigdy miasta i zawsze są w czołówce atakujących. Co ich odróżnia od Adaśka? Nie wmawiają wszystkim na lewo i prawo, że są najlepsi. Po prostu są.

Heh do dziś pamietam z alfy moich przeciwników... Dwa lata gry, wstawiam jednemu z czołówki kolona a tu tekst: "O ja pierniczę, to tak wygląda jak Ci miasto okupują?" :D No dodam, że mój kolon przetrwał dwie godziny, ale takich ludzi się nie zapomina i szanuje do końca :)

Do Adasia:
Tak, tak - ja nie potrafię grać i każdy mi może miasto przejąć kiedy chce.
Wybacz, że jestem takim noobem ;(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

moze i na forum juz pisac nie bedzie - chociaz trudno mi w to uwierzyc;p po tym co czytam w jego profilu wnioskuje ze on nigdy nie odpusci
, normalnie rece opadaja - adam zrozum ze ta gra to jest zabawa i nie wszysycy to traktuja jak ty , tutaj ludzie przyszli sie pobawic a nie zyc ta gra- i przy okazji poznac , miedzy innymi takie charaktery jak ty :D

Si rozwaliles ty - bo gracze odeszli z twojego powodu , z powodu co soba reprezentujesz i jak traktujesz innych
wywalajac ducha naprawde sie pokazales teraz :D hahaha tylko ze on byl na urlopie , bo tak to by sam odszedl
Hubal ci odda miasto bez problemu ? widze ze humor ci wrocil :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

zawsze tak było i będzie, że najlepszych graczy nikt nie lubi bo są najlepsi.
To dla wszystkich, którzy myslą, że wiedzą lepiej ;)

<ciach>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

zawsze tak było i będzie, że najlepszych graczy nikt nie lubi bo są najlepsi.
To dla wszystkich, którzy myslą, że wiedzą lepiej ;)
<ciach>

widze ze adas cie juz kupil :D

nie bede sie wypowiadal za innych , ale jak napisalem wyzej adam sie nie umie zachowac - a nie ze nie umie grac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Ja pisze ogólnie, czy to do mnie jakieś głupoty piszą i płaczą, czy tak jak pisali do picha i tak samo do Adama.Płacze o ataki, okupacje. Tchórze póżniej zakładają konta i czary rzucają...
A każdy ma swoje zdanie na jego temat, grałem z nim i mam zdanie wyrobione, ale pisanie na jego temat nie ma sensu bo i tak nikt nie przekona drugiego.
 
Ostatnia edycja:
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

zawsze tak było i będzie, że najlepszych graczy nikt nie lubi bo są najlepsi.
To dla wszystkich, którzy myslą, że wiedzą lepiej ;)

<ciach>


Bo takich graczy się szanuje ,ale jak ktoś na FO obraża wroga od wszystkich najgorszych rzeczy to nie może zasługiwać na szacunek .
I jak by ten wróg nie grał to ważne jest co sobą reprezentuje pisząc .
No ,a gdy brakło argumentów to "pokaż co umiesz w grze" nie każdy jest najlepszy ,a mimo to ma szacunek od wrogów.
 
Do góry