Bitwy Chwały

• Rozpoczynający wątek spartacus
  • Data rozpoczęcia

Darco-Polo

Guest
łup 5839))) chyba łatwo sobie policzyć ile przeżyło.
Wielką głupotą jest zamazywanie, jak chcesz schować coś to poco to pokazujesz.

Wstydzisz sie nie pokazuj.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

PROSIAKKK

Guest
Pokaże ile mam jednostek a na drugi dzień ktoś z top mi przejmie miasto ;/ tak tu jest, zapomniałem zamazać całego łupu :D a jeżeli chodzi o miasto to było 20 % mojej armii :p

Maksymilianus

Guest
Raporcik sprzed kilku dni. Czyszczenie polis przed przejęciem ;)

rzeź z obu stron - nie trzeba było zabierać w ogóle hoplitów albo dorzucić trochę broni obuchowej... poza tym transportowce bez obstawy? jedna birema i leżysz

Voltan

Guest
rzeź z obu stron - nie trzeba było zabierać w ogóle hoplitów albo dorzucić trochę broni obuchowej... poza tym transportowce bez obstawy? jedna birema i leżysz
Zapewne niespełna minute wcześniej (bo nie da się jak na Plemionach stawiać na sekundy) była tam flota, co można przypuszczać właśnie po braku floty u obrońcy.

Zapewne niespełna minute wcześniej (bo nie da się jak na Plemionach stawiać na sekundy) była tam flota, co można przypuszczać właśnie po braku floty u obrońcy.
ale 1 birema to może przez przypadek się w stoczni zrobić akurat w odstępie między czyszczącym atakiem floty a desantem (że o umyślnym działaniu obrońcy nie wspomnę) - niepotrzebne ryzyko i tyle :) ale każdy gra jak chce, ja tu tylko komentuję ;)

A widzisz cos?

Guest
Nie zgodzę się z tym, że co do sekundy nie jest to możliwe;) Co prawda zdarzają się małe przeciążenia w czasie wysyłania, ale dla chcącego nic trudnego,]]]

Maksymilianus

Guest
Zgadłeś :) Wcześniej wysłana została flota do wyczyszczenia jego jednostek morskich. A o zaskoczeniu mnie nie było mowy, bo przed minutą do ataku głównego do jego polis wkroczył mój szpieg ;)

Co do rzezi to racja, ten czar mnie trochę zaskoczył. Spodziewałem się mniejszych strat, ale cóż. Urok Grepolis ;]

no to może ja też coś tu zaprezentuję :)

coś mi się dziś zalęgło na farmie, więc musiałem przeprowadzić dezynfekcję, na szczęście broń tnąca działa na rydwany niczym Raid na owady - zabija na śmierć ;)

Voltan

Guest
Nie zgodzę się z tym, że co do sekundy nie jest to możliwe;) Co prawda zdarzają się małe przeciążenia w czasie wysyłania, ale dla chcącego nic trudnego,]]]
Nie chodzi o przeciążenia, ale o to że jest w Grepolis losowo dobierany czas dojścia ok +/-30 sek. Moza trafić, ale można również nie trafić.

Co do samego stylu ataku, to można i tak, ale ja nie puszczam żadnego woja na statkach bez minimum 40 ogniówek, nawet jak taki atak wchodzi po flocie czyszczącej.

Vwoo

Guest
Nie chodzi o przeciążenia, ale o to że jest w Grepolis losowo dobierany czas dojścia ok +/-30 sek. Moza trafić, ale można również nie trafić.

Co do samego stylu ataku, to można i tak, ale ja nie puszczam żadnego woja na statkach bez minimum 40 ogniówek, nawet jak taki atak wchodzi po flocie czyszczącej.
Podobno tak jest, ale w praktyce nigdy mi się nie zdarzyło, żeby czas dojścia był inny, niż ten wskazany na liczniku. Zawsze co do sekundy. A co do ogniówek - jak najbardziej.

Voltan

Guest
Podobno tak jest, ale w praktyce nigdy mi się nie zdarzyło, żeby czas dojścia był inny, niż ten wskazany na liczniku. Zawsze co do sekundy. A co do ogniówek - jak najbardziej.

Mi się zdarzyło, co gorsza na "-" i nic n ie mogłem zrobić, poszło trochę woja w wodę.

eksodia

Guest
Ja też grałem w heroes 3 i heroes 5 i niedługo będę miał heroes 5 kuźnia przeznaczenia i dzikie hordy.:D:p:D

Voltan

Guest
Nudno tu strasznie, więc coś wrzucę. Wybrałem się na farming i zabrałem kilka katapult aby ten uprzykrzony murek zniwelować, a tu taka niespodzianka :)

Robin65

Zespół Grepolis
Mnie natomiast z tego obrazka intryguje coś innego jakim cudem w obronie występują razem jednostki mityczne Hery i Zeusa

Duox

Guest
Masz rację bardzo interesujące.
Musisz się tego gracza spytać jak tego dokonał.

booraz

Guest
Z tego co pamiętam jeśli w miescie nie czcisz żadnego boga to możesz podsyłac mityczne od dowolnego. Poprawcie mnie jeśli sie mylę