Bitwy Chwały

  • Rozpoczynający wątek spartacus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
3874e31d.jpg
 

DeletedUser

Guest
Ja mogę jedynie stwarzać pozory gonitwy. Odstaje konkretnie ;)
Ale to kwestia czasu, przesilenie wiosenne się skończyło, jak i marzec (marcowanie).
 

DeletedUser

Guest
Twoje jednostki off to tylko i wyłącznie kawaleria i rydwan (+ sporadyczna ilość procarzy, oraz mitycznych)?
 

DeletedUser

Guest
Siły i rodzaje jednostek trzeba dopasować do przeciwnika, nie przeciwnika dopasowywać do posiadanych wojsk.
Przez pewien czas taki układ był najbardziej opłacalny i przynosił największe korzyści wiec nie widziałem powodu, aby
rekrutować jednostki mityczne, które były drogie i w małych ilościach nie efektywne w walce.
Aby coś było ok. musi być tego sporo, a sporo oznacza większość miejsca w wiosce. No, bo co komu po 2-3 szt. - dla wyglądu?

Jak się ma 2-5 wioskę szkoda zachodu, ale jak się ma powyżej 7-8 można już kombinować - takie jest moje zdanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dla tego u mnie produkcja jednostek mitycznych sięga zera.
Wiadomo że jak i w życiu przypadki się zdarzają, tak i tu. Jednak przez znaczną część się atakuje takim samym ułożeniem jednostek. A jak się w późniejszym czasie okazuje kawaleria nie koniecznie jest najlepszym rozwiązaniem.
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się z tobą. Każda jednostka ma wady i zalety.
Ja staram się znaleźć jakiś kompromis miedzy wadami i zaletami i wybieram jednostki, które potrafią przynosić jak najwięcej korzyści.
Nie zawsze wychodzi, ale na błędach najlepiej się uczymy.
To jak 1 wioską, trzeba w niej mieć wszystko do obrony i do ataku, co powoduje, że jest ona do niczego.
Później już wioski układamy pod konkretną jednostkę,
To samo z wojskiem do ataku i obrony, jak trafie na kozaka to wtedy będę kombinował jeszcze bardziej.
 

DeletedUser

Guest
Tak sobie farmie wyspe... a tu suprice:D

73301258.jpg


Osobiscie jestem pod wrazeniem wojsk obroncy. Nie spodziewalem sie az tylu biorac pod uwage punkty:)
 

DeletedUser

Guest
Heh, to najpewniej nie obrońca, prawie na pewno ktoś sobie wojsko podesłał na przetrzymanie bo na niego atak szedł :p
 

DeletedUser

Guest
Legion Ateński vs. Troja

Z cyklu wojny sojuszu Legion Ateński vs. Troja , popisowa akcja całego sojuszu Troja na jednego z naszych, który zostawił 8 birem w wiosce, ale widać to wystarczyło ;D

hahahahaf.jpg


Gratulujemy Troi zgranej akcji i życzymy dalszych sukcesów, nasi stratedzy polecają atak branderami ;]
 

DeletedUser

Guest
No niezłą akcja :p.
Co do raportu z postu 151 ,dużo tych punktów przynajmniej :).
 

DeletedUser

Guest
CO do ostatniego raportu widziałem podobny tylko że tym razem gość z legionów atakował:) 2 biremki załatwiły 31 transportowców pełnych woja:)
 

DeletedUser

Guest
Ahh tak... atak na mnie tuz po akcji Remember of the death... Na Twoim miejscu bym sie nie cieszyl:) Jeszcze za to oberwiesz. A tu wspomniana akcja, kilka z tych "bardziej udanych" atakow:

ak1zq.jpg


ak2uf.jpg


ak3u.jpg


ak4g.jpg


ak5d.jpg
 

DeletedUser

Guest
Nie tyle sprawna obrona, co raczej sponton wykonany w bonusie nocnym ze strony agresorów ;-) Ale to już się nie powtórzy ... :)
 

DeletedUser

Guest
No faktycznie, bo gdyby nie bonus nocny to by sie to przebilo:)
Schraniliscie sprawe panowie. Bylem wtedy sam, bez wsparcia, a Wam nie udala sie taka akcja...
 
Do góry