Bizancjum - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Kto ci powiedział o koalicji? Zmień informatora, bo ci podaje fałszywe wiadomości. Jesteśmy przeciw koalicjom, bo koalicje sie szybko rozpadaja. A ty w jakim jesteś sojuszu i pod jakim nickiem grasz?

Informacji jestem pewien.Kto ma wiedzieć to wie jakim nickiem gram,a reszta nie musi.Nie mówili Ci, ze ciekawość to pierwszy stopień do piekła?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No i jak Ci się podoba ten ? ;p;p;p;p;p;p hehehe

Jak to serwer z predkością 1, a co do sytuacji geo-politycznej narazie za wcześnie na daleko idące wnioski.Rankingi nie raz się jeszcze zmienią.W HellFire nastapił rozłam, część graczy założyła Upadłe Anioły.Nie wiem teraz jak to się ma do trójcy:Templariusze,HellFire,Joannici.Ptaszki ćwierkają o innych sojuszach, które maja zasilić tą nieformalna koalicje...Sytuacja wydaje sie dynamiczna.A Ty jak sie tu widzisz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Swoją drogą to chyba jakaś stała tendencja się robi w grepo, że sojusz TOP1 otacza się kilkoma sojusznikami na początku serwera...

Chyba jakaś stała tendencja w grepo, że gracze, którzy boją sie konfrontacji nie chcą ujawnić nicków.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Joannici to znajomi z innego świata i byłoby bez sensu z nimi walczyc, skoro na innym świecie sie ciagle współpracuje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Chyba jakaś stała tendencja w grepo, że gracze, którzy boją sie konfrontacji nie chcą ujawnić nicków.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Joannici to znajomi z innego świata i byłoby bez sensu z nimi walczyc, skoro na innym świecie sie ciagle współpracuje.

No tu mnie masz, strach mnie wielki obleciał.Czasami to wręcz boje się zasnąć, co by mnie ktoś nie odwiedził.Ty to jesteś jednak bystrzacha...
Chyba skorzystam z Manka oferty i schowam się na Ypsi pod skrzydła Legionu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Ja też się troszkę boje... kto mnie przygarnie ?
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Bizancjum - Party

To aż wielka ta koalicja ? Yyy dobrze , że tutaj jest limit 50 członków bo inaczej masa ludu grałaby ze sobą choć jak widzę zasiedlenie na m45 to ręce opadają xD

Jeśli Yoszek się boi i Darek również to i ja chyba zacznę ;p

A co do Makaronika , on czasem nie miał bana również na Omega ? ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Chyba jakaś stała tendencja w grepo, że gracze, którzy boją sie konfrontacji nie chcą ujawnić nicków.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Joannici to znajomi z innego świata i byłoby bez sensu z nimi walczyc, skoro na innym świecie sie ciagle współpracuje.

Joannici znajomi,HellFire znajomi i inni znajomi...ale żadnej koalicji nie ma, choć współpraca i wspólne plany pozbycia się pewnych sojuszy są.Ciekawa filozofia...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To aż wielka ta koalicja ? Yyy dobrze , że tutaj jest limit 50 członków bo inaczej masa ludu grałaby ze sobą choć jak widzę zasiedlenie na m45 to ręce opadają xD

Jeśli Yoszek się boi i Darek również to i ja chyba zacznę ;p

A co do Makaronika , on czasem nie miał bana również na Omega ? ;p

Tadek Ty się chyba nie boisz,wręcz przeciwnie to Ciebie się boją.Pewnie już co niektórzy się zastanawiają kogo pierwszego podbijesz:) To jak, kolonik w poniedziałek,wtorek?
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Tadek Ty się chyba nie boisz,wręcz przeciwnie to Ciebie się boją.Pewnie już co niektórzy się zastanawiają kogo pierwszego podbijesz:) To jak, kolonik w poniedziałek,wtorek?

Do podboju daleka droga , jak dla mnie za daleka , a mnie się bać nie trzeba - ja przyjazny człek ;)

Bierzcie typa w ciemno :eek:
Jeden z lepszych organizatorów w Grepo :eek: Gra z tym typem to prawdziwa przyjemność :)

On ma już sojusz to taka mała "ironia" była ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

maniek, statystyki grepolis juz umozliwaiaja wejscie w swiat bizancjum ;-)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Bizancjum - Party

no ładnie widzę ludzie lasu haha

ale coś słabe te wioski leśni ludzie co się stało??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Noo jeżeli Las zaczął z początkiem serwera to w 15 dni podbił szaraka.
Chyba mamy jakiś rekord.
Ile taki rekord kosztuje, z 5000 złotych i dwa boty ? :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Noo jeżeli Las zaczął z początkiem serwera to w 15 dni podbił szaraka.
Chyba mamy jakiś rekord.
Ile taki rekord kosztuje, z 5000 złotych i dwa boty ? :p

nie no Yoszka bez przesady za 5k złota miał by ze 2 wioski po 2k, nie wspominając o bocie.
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Yoszku za 5 tys złota miałbym juz ak 30 i cykał pochodziki i tych miastek nie byłoby 1 czy 2 a więcej .

Co do opłacalności podbijania takich miast - ja mam zawsze swoją strategię i nie ważne są pkt jak jednym budynmkiem czy dwoma można podnieś takie miasto o 300 pkt . Ważne jest, że te miasto ma już 5 wiosek rolniczych które są farmione i już dają zysk przy czym miasto rozwija się samodzielnie bez zbędnych przesyłek z głównego i nim ktoś podbije miasto z podbojem , moje miasto będzie miało już sporo wojska - Dla mnie ważny jest czas nie pkt = w zasadzie morale również są w tym wypadku na nie ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No tak, słyszałem coś, że się znasz na botach :)

Mi brakuje jeszcze tyyyyyyyyyyyyyle, że śmiem twierdzić, że 100 skróceń użył = 2000 złotka to spokojnie + oczywiście farma 24h na jakimś bociku. Co myślisz ?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No tak, słyszałem coś, że się znasz na botach :)

Mi brakuje jeszcze tyyyyyyyyyyyyyle, że śmiem twierdzić, że 100 skróceń użył = 2000 złotka to spokojnie + oczywiście farma 24h na jakimś bociku. Co myślisz ?

no to 100 skróceń jak piszesz to 2k złota a nie 5k

jak sam wiesz skracanie akademi + magazynu + portu + kilka senatu wystarczy w zupełności 100 skróceń

są gracze co 2k złota zdobywają z ankiet i z zaproszeń

co do botów no wiesz każdy używa to co chcesz, Ci co najbardziej piszą ze tego nie robią najwięcej używają
 
Do góry