Bizancjum - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8673

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No to gratuluję informatorów .
Maniek nie ma sensu , bo ja nie kryję , że stać mnie na wsadzenie kilka euro w grę i nie będę się tłumaczył czy zasłaniał się ankietami . Ale wszystko z rozsądkiem !!!
Niech podniesie rękę ta osoba która w ogóle nigdy nie miała premium nawet tego za zaproszenie znajomych - pewnie takich osób nie znajdzie się za dużo .

Yoszek od początku na mnie naskakuje , nie wiem co chcesz tym osiągnąć - ale dobrze Ci idzie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Wyluzuj Lasu, zaraz naskakuje, ciekawość tylko.
Ja też mam premium i też korzystam, aczkolwiek do skracania jakoś się nie mogę przekonać.
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No wiesz , oficjalne twierdzenie, że się słyszało historyjki o moich botach to już raczej poważniejsza sprawa . Pewnie w przeciwnej sytuacji Tobie też by się to nie spodobało - tak więc nie lubię zbytniego szumu wobec mojej osoby z jakiegokolwiek względu zwłaszcza, że sam tej gry się jeszcze uczę , staram się wyciągać wnioski a straty ograniczać do minimum .

Ja nie szukam tutaj napinek na forum , nie po to gram - gram dla siebie nie dla miejsca w ranku chodź obecnie wygląda to inaczej .

Miłej nocki , rano trzeba do pracy wstać .
 
Odp: Bizancjum - Party

HellFire, które bezapelacyjnie dominowało z pierwszym tygodniu-dwóch, w rankingu 'najlepszych' sojuszy broniących się założyło nowy sojusz z tym samym składem i nadal nie pomaga:) Już top3;)
Jedziecie jedziecie Aniołkiiiiiiiiiiiiii

- - - Automatycznie połączono posty - - -

HellFire, które bezapelacyjnie dominowało z pierwszym tygodniu-dwóch, w rankingu 'najlepszych' sojuszy broniących się założyło nowy sojusz z tym samym składem i nadal nie pomaga:) Już top3;)
Jedziecie jedziecie Aniołkiiiiiiiiiiiiii

Aż muszę sam siebie zacytować hyhy
Już top1 ! Gdyby to połączyć z HellFire to byłoby już ponad 6000 pkt obrony i dominacja w rankingu najbardziej maltretowanych sojuszy
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Widzę że sami eksperci od botów tu graja :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Lepsza polowa pracuje......zebym ja mogl grac ......;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Niech podniesie rękę ta osoba która w ogóle nigdy nie miała premium nawet tego za zaproszenie znajomych - pewnie takich osób nie znajdzie się za dużo .

Ja! :p
Zawsze uwazalem, ze gra to tylko gra - ot rozrywka. Nie ma sie co napinac. Jesli ktos mnie podbije, bo jedzie na premium to coz, plakac nie bede. Z reszta nie bede plakac nawet jesli podbije mnie ktos bez premium haha.
Z drugiej strony pieniadze sa po to by je wydawac i ja je z luboscia wydaje na inne rzeczy ;) :) ;) :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

widze że już niektore osoby które przewodziły w rankingu są zbanowane..tak to jest nie ma cudow; nie da sie uczciwie tak szybko rozwijać że podbija sie 2-3 miasto gdy inni akademię mają na 20 poziomie..nawet kupując złoto..surowców się nie nastarczy tak szybko, nawet gdyby się w kiblu klikało i nie sypiało zupelnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

widze że już niektore osoby które przewodziły w rankingu są zbanowane..tak to jest nie ma cudow; nie da sie uczciwie tak szybko rozwijać że podbija sie 2-3 miasto gdy inni akademię mają na 20 poziomie..nawet kupując złoto..surowców się nie nastarczy tak szybko, nawet gdyby się w kiblu klikało i nie sypiało zupelnie

A to kto dostal bana i za co ? 2-3 miasta,to na Bizancjum nie wiele jest takich osob,a z 3 miastami to chyba tylko dwie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

tak jak widzę to na cele rankingów jest tylko jeden mieszkaniec lasów... jego druga połówka nagle z ponad 3000 pkt spadła do 175 pkt..czyzby banik
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

tak jak widzę to na cele rankingów jest tylko jeden mieszkaniec lasów... jego druga połówka nagle z ponad 3000 pkt spadła do 175 pkt..czyzby banik

A może zakończyła gre na tym świecie bo lasu ma jej miasto.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

To jest lasa technika ;)

Prosi kogoś, by grał z nim a potem mu odda miasto - ta dam! ranking skacze ;)
 
Do góry