Bizancjum - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Bizancjum - Party

Dziekuję:) Tak myślałem
Słonecznego dnia życzę:) U mnie na słońce nie można marudzić
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Dziekuję:) Tak myślałem
Słonecznego dnia życzę:) U mnie na słońce nie można marudzić

Dziękuje, przydało by się trochę więcej słoneczka.

ps. ale to że dostają niezłe lanie to dobrze o nich świadczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Czytam i czytam i uwierzyć nie mogę jak ta nasza 'złota' poniekąd gwiazda, co na Bizancjum zawitała, zdążyła się już ograć tu i ówdzie, a teraz strach i popłoch tutaj siać będzie. Czasu ma mniej troszkę, ale limit wioski wyczerpany uuu, coś mi ptaszki donoszą, że niedługo wspólnie z makaronem sojusz utworzy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

a o kim mowa, bo rozbudziłeś we mnie ciekawość :) mam swoje domysły ale to tylko domysły...

Czytam i czytam i uwierzyć nie mogę jak ta nasza 'złota' poniekąd gwiazda, co na Bizancjum zawitała, zdążyła się już ograć tu i ówdzie, a teraz strach i popłoch tutaj siać będzie. Czasu ma mniej troszkę, ale limit wioski wyczerpany uuu, coś mi ptaszki donoszą, że niedługo wspólnie z makaronem sojusz utworzy :)

nie wiecie o kim mowa ech ....
o lasu no 100:D
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Nie to raczej nie o mnie chodzi , ja nie zagram z makaronem ani też nie wstąpię do żadnego innego sojuszu .
Co do strachu i popłochu , nie wiem jak 4 osobowy sojusz może namieszać na serwerze ? chyba , że nazwą ale nie ma problemu mogę ją zmienić ;) A stwierdzenie złota gwiazdka zostaw dla adaśko.
Co do czasu - mam go nie trochę a bardzo dużo mniej temu gram na x1 i systemie z buntem
 

DeletedUser15095

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Nie to raczej nie o mnie chodzi , ja nie zagram z makaronem ani też nie wstąpię do żadnego innego sojuszu .
Co do strachu i popłochu , nie wiem jak 4 osobowy sojusz może namieszać na serwerze ? chyba , że nazwą ale nie ma problemu mogę ją zmienić ;) A stwierdzenie złota gwiazdka zostaw dla adaśko.
Co do czasu - mam go nie trochę a bardzo dużo mniej temu gram na x1 i systemie z buntem

Dla ciebie pan Adasko jeśli już, twoja przygoda zawsze zaczyna sie i kończy tak samo jak zawsze pograsz miecha max 3 i ucieczka, podobnie jak turas on gra troszke dłuzej ale zawsze konczy z banem. Mowilem ze powroce na szybki serwer i gram i jakos tych wszystkich krzykaczy nie widze, poukrywali sie pod innymi nickami ?
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Adasko a Ty się może obecnie pod innym nickiem nie ukrywasz ? Nie jesteś dla mnie Panem bo smarku nie masz do tego wieku tak więc nie każ do siebie mówić przez pan (bynajmniej ja nawet do Twojej osoby do której nie pałam zbytnio sympatią stosuję zwroty z dużej litrery ) . Na Tau to Ty pograłeś 2 max mies i skończyłeś , akurat jak postawiliśmy koło Ciebie 4-5 miastek MDG . Zresztą nie mam zamiaru wracać do innych serwerów . Udziel jeszcze kilka wywiadów to z chęcią przeczytam .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Sojusz z makaronem był bana metaforą, nie uwielbienia samego człowieka, aczkolwiek i to nie jest wiadome gdyż ptaszki ćwierkają, że pozyskane w zaufaniu informacje do sojuszu kluska dziwnymi ścieżkami dochodzą, podobnież słychać, że na świecie dziewiętnastej litery alfabetu greckiego to samo było gdzie informacje tajne w przyjaźni powiedziane trafiały do tego Pana od kebabów przez co smród na cały świat się rozciągał, złota gwiazdka udowadniać lubi, że wie wszystko i sprzedaje to niczym cnotę swą na prawo i lewo jak ta pani trudniąca się najstarszym świata zawodem, a w głowie mu tekst dudni pewnej piosenki "Być gwiazdą, gwiazdą, ludzi fantazją. Wyzwalać zazdrość...()"
 

DeletedUser15095

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Adasko a Ty się może obecnie pod innym nickiem nie ukrywasz ? Nie jesteś dla mnie Panem bo smarku nie masz do tego wieku tak więc nie każ do siebie mówić przez pan (bynajmniej ja nawet do Twojej osoby do której nie pałam zbytnio sympatią stosuję zwroty z dużej litrery ) . Na Tau to Ty pograłeś 2 max mies i skończyłeś , akurat jak postawiliśmy koło Ciebie 4-5 miastek MDG . Zresztą nie mam zamiaru wracać do innych serwerów . Udziel jeszcze kilka wywiadów to z chęcią przeczytam .


Wcale nie jestem dla ciebie smarkiem bo nie jesteś starszy ode mnie żeby tak móc o mnie pisać, masz 22 lata(nawet mój młodszy brat ma więcej) ja mam więcej więc smarkiem to ty dla mnie jesteś a nie odwrotnie.
Zawsze gram na 1 nicku i zawsze na tym samym w przeciwieństwie do Ciebie, o tau temat byl na innym forum nie będę w kółko się powtarzać, mam na głowie 3-4 serwery a nie tak jak ty 1 i muszę rezygnować czasem z jakiegoś kosztem drugiego. Na Atenach gram tylko dlatego że zrezygnowałem w sumie z 2 serwerów. Gram tylko na 1 światowym i 1 polskim. Na tau może i grałem 2 miechy ale na pewno nie ty czy mdg było powodem zakończenia gry, ten serwer nie miał sensu z sojuszem który tam był po fuzji a poza tym czasu też nie miałem tyle ile wymagał serwer. Na takich serwerach ten to mogę i na 10 grać bo prędkość świata 1 nie wymaga wielu godzin siedzenia na grepo. Wywiad ? Tutaj udzielony wywiad nie był pierwszym jaki udzieliłem poczytaj sobie światowe forum gdzie też udzielałem wywiadu ale ty tego nigdy nie dostąpisz bo całe mdg jest za słabe aby ekipa z teamu zwróciła na was uwagę. Troszkę popytaj naszą ekipę to ci sami potwierdzą moje słowa że na światowce jest ciężko o taki wywiad. Zresztą nie będę pisać o innych serwerach tutaj, ja jakoś nadal gram na światowym a ekipa która przyszła z polski " vandrus, kicaj i kilka osob z psychozy nie pograli nawet 3 miesiecy bo dostali bęcki. Pamiętaj to psychoza która lała was na Tau na światowym grepo dostali baty i uciekli. A ja jakoś nadal tam gram i jestem top 1 w ataku i top 5 jako wojownik. Ciekawe czy ktoś z mdg się odważy zagrać na światowym grepo skoro uważacie że ma niższy poziom to czemu wiele topek z polski nie potrafi tam pograć nawet 3-4 miesięcy ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Bizancjum - Party

tutaj nigdy nic się nie zmieni :D zawsze znajdą się takie osoby, które będą się kłócić by udowodnić swoją rację :) dobrze, że ja jeszcze nigdy w tym nie uczestniczyłem :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Przytknąłem ucho i usłyszałem, że kocioł z garnkiem są jak te gwiazdki wybrakowane, co na początku bardzo mocno świecą, a potem szybko gasną...
 
Odp: Bizancjum - Party

Yoch masz dużo racji, bo przeważnie ci co na początku ostro idą, to potem najszybciej kończą... Przeważnie tak robią złociarze, ale nie zawsze :)

Ty zawsze tak wierszykami piszesz ?:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Yoch masz dużo racji, bo przeważnie ci co na początku ostro idą, to potem najszybciej kończą... Przeważnie tak robią złociarze, ale nie zawsze :)

Ty zawsze tak wierszykami piszesz ?:)

tak tak ja na poczatku cisnę i co jestem złociarzem, na poczatku wydam pare zł ale potem nie wydaje

obecnie gram na Ypsilonie i nie mam nawet zarządcy bo nie potrzebuje
 

DeletedUser15095

Guest
Odp: Bizancjum - Party

tak tak ja na poczatku cisnę i co jestem złociarzem, na poczatku wydam pare zł ale potem nie wydaje

obecnie gram na Ypsilonie i nie mam nawet zarządcy bo nie potrzebuje


bo grasz tak jak ja kapitan + dowódca reszta zbędna bo przy wielu miastach nawet kapłanka nie potrzebna jak mas przyrost 50+ na h
 
Odp: Bizancjum - Party

maniek maniek maniek, to że przyznałem mu racje nie oznacza, że wszyscy tak robią :)

ja bez zarządcy sobie nie wyobrażam gry na tym etapie no i oczywiście kapitan + dowódca
 
Do góry