Bizancjum - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8673

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Wcale nie jestem dla ciebie smarkiem bo nie jesteś starszy ode mnie żeby tak móc o mnie pisać, masz 22 lata(nawet mój młodszy brat ma więcej) ja mam więcej więc smarkiem to ty dla mnie jesteś a nie odwrotnie.
Zawsze gram na 1 nicku i zawsze na tym samym w przeciwieństwie do Ciebie, o tau temat byl na innym forum nie będę w kółko się powtarzać, mam na głowie 3-4 serwery a nie tak jak ty 1 i muszę rezygnować czasem z jakiegoś kosztem drugiego. Na Atenach gram tylko dlatego że zrezygnowałem w sumie z 2 serwerów. Gram tylko na 1 światowym i 1 polskim. Na tau może i grałem 2 miechy ale na pewno nie ty czy mdg było powodem zakończenia gry, ten serwer nie miał sensu z sojuszem który tam był po fuzji a poza tym czasu też nie miałem tyle ile wymagał serwer. Na takich serwerach ten to mogę i na 10 grać bo prędkość świata 1 nie wymaga wielu godzin siedzenia na grepo. Wywiad ? Tutaj udzielony wywiad nie był pierwszym jaki udzieliłem poczytaj sobie światowe forum gdzie też udzielałem wywiadu ale ty tego nigdy nie dostąpisz bo całe mdg jest za słabe aby ekipa z teamu zwróciła na was uwagę. Troszkę popytaj naszą ekipę to ci sami potwierdzą moje słowa że na światowce jest ciężko o taki wywiad. Zresztą nie będę pisać o innych serwerach tutaj, ja jakoś nadal gram na światowym a ekipa która przyszła z polski " vandrus, kicaj i kilka osob z psychozy nie pograli nawet 3 miesiecy bo dostali bęcki. Pamiętaj to psychoza która lała was na Tau na światowym grepo dostali baty i uciekli. A ja jakoś nadal tam gram i jestem top 1 w ataku i top 5 jako wojownik. Ciekawe czy ktoś z mdg się odważy zagrać na światowym grepo skoro uważacie że ma niższy poziom to czemu wiele topek z polski nie potrafi tam pograć nawet 3-4 miesięcy ?

No i po co te tłumaczenia , wieku również nie potrafisz odczytać i nawet jeśli jesteś 2-3 lata starszy co wiedziałem to i tak jesteś smarkiem bo i moj 23 letni wiek w porównaniu do niektórych co tutaj się wypowiadają to jak kilka chwil - oczywiście z całym szacuneczkiem dla seniorów - bo z nimi chyba najlepiej się gra .

Adaśko jeśli tutaj nie grasz to się nie udzielaj i wpełznij z powrotem pod kamyczek z którego wylazłeś i co do mojej osoby nigdy o sobie nie powiedziałem, że jestem dobry czy wartościowy - jestem przereklamowany - to prawda - ja to wiem i do gry podchodzę z dystansem tak więc czy jestem 2 czy 22 czy 2222 nie ma to znaczenia - gram póki mam ochotę grać - tyle w tym temacie .
 

DeletedUser15095

Guest
Odp: Bizancjum - Party

to kapłanka kiedykolwiek potrzebna? no popatrz ile człowiek się może jeszcze nauczyć od doświadczonych graczy :)

Powiem ci tak ze wielu graczy ma full zestaw premki, chodzi o pomocnikow ja nie uzywalem kaplanki nigdy bo nie widze w tym bonsie takich korzysci aby byla wara zakupu, kapitan i dowodca sa warci zakupu i nawet byl na FO screen z konta turka co pisal ze nie korzysta ze zlota ( chodzilo o skracanie) a mial pelen zestaw pomocnikow. Mysle ze wielu graczy ma pelen zestaw ale z czasem wlasnie rezygnuja z kaplanki i handlarza bo to moze byc fajny bonus na start a nie przy kilku miesiecznej grze



No i po co te tłumaczenia , wieku również nie potrafisz odczytać i nawet jeśli jesteś 2-3 lata starszy co wiedziałem to i tak jesteś smarkiem bo i moj 23 letni wiek w porównaniu do niektórych co tutaj się wypowiadają to jak kilka chwil - oczywiście z całym szacuneczkiem dla seniorów - bo z nimi chyba najlepiej się gra .

Adaśko jeśli tutaj nie grasz to się nie udzielaj i wpełznij z powrotem pod kamyczek z którego wylazłeś i co do mojej osoby nigdy o sobie nie powiedziałem, że jestem dobry czy wartościowy - jestem przereklamowany - to prawda - ja to wiem i do gry podchodzę z dystansem tak więc czy jestem 2 czy 22 czy 2222 nie ma to znaczenia - gram póki mam ochotę grać - tyle w tym temacie .


22 czy 23 to bez różnicy i tak mlodszy jestes a wbilem tu z ciekawosci, nie ma tu napinki ale wiem ze i tutaj dlugo nie pograsz, niedlugo nowy serwer rusza bedziesz grac z turasem ? bo podobno cale mdg ma tam grac
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Ja ie kwestionuję tego czy jestem młodszy czy nie bo wiedziałem o tym wcześniej , kwestionuje Twoją prośbę by mówić do Ciebie przez Pan i jak napisałem - nie masz do tego wieku może jakbyś miał 40 lat a nie eścia.

To, że na Tau trafiłem na Turka to przypadek również i na Omega - nikt z MDG mnie nie informował . A jeśli gram tam gdzie MDG to tylko po to by potem oddać im miasta tak zrobiłem na Tau jak i na omega - nie planowałem dłuższej gry i o tym Turek wiedział jeszcze nim założyłem konto . Ja nie lubię gry w sojuszu który dominuje na serwerze i później albo odchodzę z sojuszu albo z serwera temu gram obecnie w małym sojuszu .

Moja gra jest zależna od pracy przyjrzyj się godzinom postów - to są godziny mego przyjścia i wyjścia do pracy - niestety , obecnie mam jej nawał i na serwerze z predkością x2 np i nowym systemie dawno bym już rezygnował - a to , że obecnie mam ranking jaki mam to zasługa 2-3 dni wolnego na starcie serwera oraz dostęp z kom do grepo i tutaj mi sie premki są przydatne bo jednym kliknięciem zbieram wszystko .
Nigdy się nie wypierałem gry ze złotem , bo stać mnie na nie - Ale nigdy też nie miałem w takiej ilości by było mnie stać na skracanie budyneczków do 1 minuty czy wzywanie fenicjana i handlowanie nim kilka razy dziennie .

Pewnie masz racje , pewnie długo nie pogram - jak mam pow 10 miast mnie gra już męczy , ale kogo by nie męczyła taka praca plus gra - lubie te grę i każdy ma prawo grać i każdy ma prawo skończyć kiedy chce i to powinno być indywidualną sprawą każdego a nie wytykać mu to przez wszystkie inne serwery .
Taka gra przysporzyła mi wielu wrogów i ludzi którzy na ulicy wytykaliby mnie palcami - no ale życzę im podobnej sytuacji i wcale się nie użalam nad sobą ani nie próbuję wytłumaczyć ;) Naucze się grać w trudnych warunkach to potem będzie się dobrze grało gdy nadejdą miesiące gdzie czasu wolnego bedzie sporo za dużo ;)

Rozpisałem się - ale może ktoś choć po części zrozumie - nie? to trudno i tak na wiele nie liczyłem ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

maniek maniek maniek, to że przyznałem mu racje nie oznacza, że wszyscy tak robią :)

ja bez zarządcy sobie nie wyobrażam gry na tym etapie no i oczywiście kapitan + dowódca
hehe a ja jak narazie niemam nic ani kapitana ani dowodcy,calkiem mozliwe ze po 1 listopada taka opcje sobie zaserwuje :p
 

DeletedUser15095

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Ja ie kwestionuję tego czy jestem młodszy czy nie bo wiedziałem o tym wcześniej , kwestionuje Twoją prośbę by mówić do Ciebie przez Pan i jak napisałem - nie masz do tego wieku może jakbyś miał 40 lat a nie eścia.

To, że na Tau trafiłem na Turka to przypadek również i na Omega - nikt z MDG mnie nie informował . A jeśli gram tam gdzie MDG to tylko po to by potem oddać im miasta tak zrobiłem na Tau jak i na omega - nie planowałem dłuższej gry i o tym Turek wiedział jeszcze nim założyłem konto . Ja nie lubię gry w sojuszu który dominuje na serwerze i później albo odchodzę z sojuszu albo z serwera temu gram obecnie w małym sojuszu .

Moja gra jest zależna od pracy przyjrzyj się godzinom postów - to są godziny mego przyjścia i wyjścia do pracy - niestety , obecnie mam jej nawał i na serwerze z predkością x2 np i nowym systemie dawno bym już rezygnował - a to , że obecnie mam ranking jaki mam to zasługa 2-3 dni wolnego na starcie serwera oraz dostęp z kom do grepo i tutaj mi sie premki są przydatne bo jednym kliknięciem zbieram wszystko .
Nigdy się nie wypierałem gry ze złotem , bo stać mnie na nie - Ale nigdy też nie miałem w takiej ilości by było mnie stać na skracanie budyneczków do 1 minuty czy wzywanie fenicjana i handlowanie nim kilka razy dziennie .

Pewnie masz racje , pewnie długo nie pogram - jak mam pow 10 miast mnie gra już męczy , ale kogo by nie męczyła taka praca plus gra - lubie te grę i każdy ma prawo grać i każdy ma prawo skończyć kiedy chce i to powinno być indywidualną sprawą każdego a nie wytykać mu to przez wszystkie inne serwery .
Taka gra przysporzyła mi wielu wrogów i ludzi którzy na ulicy wytykaliby mnie palcami - no ale życzę im podobnej sytuacji i wcale się nie użalam nad sobą ani nie próbuję wytłumaczyć ;) Naucze się grać w trudnych warunkach to potem będzie się dobrze grało gdy nadejdą miesiące gdzie czasu wolnego bedzie sporo za dużo ;)

Rozpisałem się - ale może ktoś choć po części zrozumie - nie? to trudno i tak na wiele nie liczyłem ;p


Niczego nie wytykam, tak samo jak nigdy nie wytykałem ludzi grających z premium i skracających jednostki bo to jego kasa i jak chce to może i 1 000 zł dziennie na to wydawać. Skoro lubisz te grę to przy 10 miastach gra nie powinna męczyć bo moim zdaniem najlepszy etap w tej grze jest przy ilości od 40 do 60 miast gdzie można już samemu grać nie licząc na pomoc innych. Sam wiesz że nie zawsze można na wszystkich liczyć a co do tego serwera to fakt dla ciebie jest idealny jak nie masz czasu. Nowy system podboju jest dla ludzi którzy pracują te 8-10h i nie mają dostępu do gry. Pomyśl co teraz dzieje się z graczami na Atenach gdzie podbój trwa 8h a pracują np 12h. Jeśli mają szczęście to pograją długo a jak nie to zanim wrócą do domu będą wyeliminowani z gry. Ja osobiście nie lubię buntu i pomimo że grałem na tym systemie i doszedłem do 63 miast na światowym serwerze czy na polskim do ok 153 chyba... (nie pamiętam już) wiem że ten system mnie bardzo męczy. Ale wracając do twojej gry ja na twoim miejscu zawsze zabrałbym ze sobą 2-3 osoby które w przypadku zakończenia gry przeze mnie potrafiły by poprowadzić sojusz dalej. A teraz zmykam z FO a tobie życze powodzenia mimo że mamy zatargi na każdym tle ( osobistym realnym i wirtualnym). EMA
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Hi,gram tu ale nicku nikomu nie podam.
Samouczek niczego sobie.Miła niespodzianka.:eek:
Widzę na tym świecie nawet znane mordeczki.
Oby tylko tak dalej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Hi,gram tu ale nicku nikomu nie podam.
Samouczek niczego sobie.Miła niespodzianka.:eek:
Widzę na tym świecie nawet znane mordeczki.
Oby tylko tak dalej.

To nowa aktualizacja.
Mamy nadzieję, że jednak kiedyś podasz nam swój nick:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Żywa legenda nicku nie podaje, bo by ją za szybko przejęli :eek: Coś o tym wiem :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Ty jak Ty, ale jakbym podał swój, to bym się od atakó nie odpędził, i zaraz ktoś by się chwalił, że przejął "tę wielką legendę Grepo" ;) :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Ty jak Ty, ale jakbym podał swój, to bym się od atakó nie odpędził, i zaraz ktoś by się chwalił, że przejął "tę wielką legendę Grepo" ;) :D

Ja o tobie nigdy nie słyszałem, to chyba nie jesteś aż tak wielka legendą :p A nie sory. Słyszałem. Przecież sam mi sie chwaliłeś, że gszieś 100 miast miałeś :D:D:D
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Bizancjum - Party

W tym systemie to bardzo łatwo można się wybronić tak więc lepiej się nie ukrywać przed Atakami - punkty każdemu się przydadzą ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

W nowym systemie liczą sie bardziej umiejętności, a w starym szczęście, czy gracz, któremu wbuijasz kolona siedzi teraz na grepo/. Ja osobiście wolę nowy system.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No to trzymam kciuki za tą poważną decyzje jaką jest na małżeństwo a tym bardziej potomek.

Co u mnie hmm, pytam już na ostatnim świecie i tylko patrzeć jak ucieknę i nie ma po mnie śladu :))

a co do Darka - właśnie z nim rozmawiam na gg ale nie wiem nawet gdzie pogrywa - gdzieś chyba z Adrianem - wpadł na chwile na ypsilona bo dałem mu konto ale szybko uciekł bo miał zły dzień haha
No tak, miałem zły dzień, szczególnie po tym jak powrócił pierwszy właściciel konta, które mi przekazałeś i zmienił hasło....ale to już przeszłość i nie ma co do tego wracać.
A co do Bizancjum to coś ostatnio nie widze tu Makarona, jakoś przycichł....Patrząc na nicki to czy czasem Templariusze nie są jak Galowie na Omega bliźniakiem HellFire?
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Brakuje Marty by tak stwierdzić ;)
Darek kurde widzę , że odświeżyłeś stary nick - ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No tak, miałem zły dzień, szczególnie po tym jak powrócił pierwszy właściciel konta, które mi przekazałeś i zmienił hasło....ale to już przeszłość i nie ma co do tego wracać.
A co do Bizancjum to coś ostatnio nie widze tu Makarona, jakoś przycichł....Patrząc na nicki to czy czasem Templariusze nie są jak Galowie na Omega bliźniakiem HellFire?

W żadnym wypadku. Kierujemy sie własną poilityka i mamy własny rozum. Nie podporządkowujemy sie nikomu. Makaron dostał bana.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

W żadnym wypadku. Kierujemy sie własną poilityka i mamy własny rozum. Nie podporządkowujemy sie nikomu. Makaron dostał bana.

Makaron ma jeszcze bana? Długi coś ten ban, jakiego to przewinienia się dopuścił Makaron, ze taki długi ten ban?
A jak wasza wielka koalicja?Ile tam jest sojuszy?4 czy 5,a teraz po podziale HellFire pewnie 6...Swoją drogą to chyba jakaś stała tendencja się robi w grepo, że sojusz TOP1 otacza się kilkoma sojusznikami na początku serwera...Coś tam Turek na Ateny pisał na ten temat.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Brakuje Marty by tak stwierdzić ;)
Darek kurde widzę , że odświeżyłeś stary nick - ;p
Cześć Tadek.Czasami zajrze to na ten serwer, to na inny:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Makaron ma jeszcze bana? Długi coś ten ban, jakiego to przewinienia się dopuścił Makaron, ze taki długi ten ban?
A jak wasza wielka koalicja?Ile tam jest sojuszy?4 czy 5,a teraz po podziale HellFire pewnie 6...Swoją drogą to chyba jakaś stała tendencja się robi w grepo, że sojusz TOP1 otacza się kilkoma sojusznikami na początku serwera...Coś tam Turek na Ateny pisał na ten temat.

Kto ci powiedział o koalicji? Zmień informatora, bo ci podaje fałszywe wiadomości. Jesteśmy przeciw koalicjom, bo koalicje sie szybko rozpadaja. A ty w jakim jesteś sojuszu i pod jakim nickiem grasz?
 
Do góry