Bizancjum - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Bizancjum - Party

Ale Venatores woli trzymać takich żeby potem móc się pocieszać że przejmują im tylko nieaktywnych a nawet jak aktywnych to bronionych na pół gwizdka:)
A ja pytam nadal...gdzie grabbek z wynikami? Czyżby zechciał potwierdzić swoją błaznowatość i powrócić z wynikami przy kolejnej zadymce dyplomatycznej kiedy znowu znajdzie się w ofensywnym sojuszu z przewagą? Tylko wtedy liczysz klaunie?;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Nie jesteście w stanie zająć bronionych miast (kolon pada za kolonem) to przejmujecie nieaktywnych.
U nas nawet nikt tego nie zauważa - efekt jest żaden.
Aż taki jest głód sukcesu, że opiewacie przejęcia miast, których właściciel nie pokazuje się na grepo:)
Skoro wam wystarcza, to cieszcie się :) - mnie satysfakcjonuje zajęcie miast graczy aktywnych, godnych rywali, po heroicznej walce. Ale widać są różne definicje zwycięstwa.

A my nie jesteśmy w stanie przejeść tych miast nieaktywnych - to możemy się nimi z Wami podzielić.
O takie fair play, dla dania rywalowi równiejszej pozycji w starciu.

:)
PS1: zdobyliście dzisiaj obstawione miasto - gratuluję. Nie miałem informacji o tym, że idzie kolon (obrońcy nie było przy kompie), o żadnym klinie nie było zatem mowy, ale nie zmienia to faktu, że się przebiliście.

PS2: Gatwick wreszcie wywalony - bierzecie i jedzcie jego wszyscy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Bizancjum - Party

grabek brał udział w akcji która zakończyła się przejęciem miasta. To chyba najlepszy moment aby wrócił z liczydłem
graaaaaaaaabeeeeeek! graaaaabkuuuu!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

grabek brał udział w akcji która zakończyła się przejęciem miasta. To chyba najlepszy moment aby wrócił z liczydłem
graaaaaaaaabeeeeeek! graaaaabkuuuu!

Wracaj bardzo szybko!!! Potrzebujemy Ciebie :)!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Widzę, że zabawa trwa :D Coś ciekawego mnie ominęło?? :p
 
Odp: Bizancjum - Party

Tempo odbudowy murów przy poziomach 20+ mając jednocześnie takich miast ok.20 przez bohatera ostatnich dni i następnych dni potwierdza regułę, że topka to przede wszystkim bogaci ludzie a dopiero potem gracze z jakimś tam poziomem. Chodzi tu nie tylko o tempo ogólne, ale też tempo odbudowy pojedynczego murku w godzinkę-dwie np. z poziomu 23 na 24. Ranking graczy grepo to troche tak jak co jakiś czas publikowane w gazetach listy najbogatszych ludzi świata czy w Polsce.
Niby tylko widzi się jakiegoś playera i nic się o człowieku nie wie ale jednak widać wyraźnie że przykładowo taki gmkgmk na pewno w życiu realnym źle nie ma skoro w wirtualne ładuje aż tyle:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Ale Norbi, to jest jego prawo, chce to ładuje. Nie poświeci tych pieniedzy nie wiem, np. na piwo, czy na inną głupotę. Ty też masz takie prawo, co w grze nie jest zabronione to jest dozwolone i można z tego skorzystać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Ale Norbi, to jest jego prawo, chce to ładuje. Nie poświeci tych pieniedzy nie wiem, np. na piwo, czy na inną głupotę. Ty też masz takie prawo, co w grze nie jest zabronione to jest dozwolone i można z tego skorzystać :)

Norbi w marudzeniu wzoruje się na swoim idolu Jarosławie :)
Każdy pamięta, że Norbi sam na potęge skracał budowę murków - ale co wolno wojewodzie... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

jak tam niszcycielu gwiazd: nie ma buntu w szeregach koalicji v-v-aps? nie pomstują na złe dowództwo? najpierw poprowadziłeś na zgubę APS kilka dni temu a wczoraj popchnąłęś do rzeź vini; pięknie tonęli u Sasio :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

jak tam niszcycielu gwiazd: nie ma buntu w szeregach koalicji v-v-aps? nie pomstują na złe dowództwo? najpierw poprowadziłeś na zgubę APS kilka dni temu a wczoraj popchnąłęś do rzeź vini; pięknie tonęli u Sasio :)

a temu o co chodzi? Ja nawet w VEN nie jestem w radzie. Jaki ja moge mieć wpływ na działania APS czy VINI???

A co do topienia. Oj, nabiłem sobie punktów w obronie w ciągu ostatnich dni przy minimalnych stratach.
Tylko wczoraj 4 tys. - a deffik praktycznie nieruszony ;)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

VINI to sojusz samodzielny i przyjmuje konsekwencje swoich działań. Utopiliśmy tam ogni, ale też i utopiliśmy Wam sporo birem, jakieś 3?
No nie ważne, tak czy siak, wojna trwa, NM się broni a my atakujemy i tak jest ok :) Pozdrowienia dla niekiepskich przeciwników :)
 

DeletedUser17564

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No nie ważne, tak czy siak, wojna trwa, NM się broni a my atakujemy i tak jest ok :) Pozdrowienia dla niekiepskich przeciwników :)

Fajnie że w tych ciężkich wojennych czasach ktoś ma poczucie humoru ;)

Pozdro
 
Odp: Bizancjum - Party

Ale Norbi, to jest jego prawo, chce to ładuje. Nie poświeci tych pieniedzy nie wiem, np. na piwo, czy na inną głupotę. Ty też masz takie prawo, co w grze nie jest zabronione to jest dozwolone i można z tego skorzystać :)

No tak tak tylko żeby potem nie pisać, że jedni to ofermy a drudzy są super. Ja z Venatores walczę już jakiś czas i mniej więcej domyślam się co by się działo na wypadek utopionego kolona. Te gadki jednak będą trochę kabaretowe, jeśli będą tutj, bo 'ktoś' ma murek 25 i dzięki temu powiedzmy broni miasto nie dlatego, że jest jakimś mega graczem który deklasuje agresorów tylko dlatego że bardzo dużo inwestuje - w tym konkretnym przypadku.
A sojusz w którym on jest nie wykaże mega ułożony system obronny tylko wykaże że ma takiego jednego gracza który zamiast kupić piwo wysyła smsy.

Norbi w marudzeniu wzoruje się na swoim idolu Jarosławie :)
Każdy pamięta, że Norbi sam na potęge skracał budowę murków - ale co wolno wojewodzie... :)
Murku a nie murków. Subtelna różnica. Raz kiedyś miałem taki jeden bunt w jednym mieście gdzie skróciłem 8 razy budowę. Tutaj natomiast mówimy o Panu który ma 20 miast i w teorii 400 graczy a w praktyce ok 200 rzucając mu non stop czary nie potrafi zejśc do poziomu poniżej 20. Jak nie dostrzegasz róznicy i robisz jakieś analogie to nie zazdroszczę:p
A poza tym... 'idol Jarosław' ? Ja jestem na drugim biegunie od Jarosława:>



Fajnie że w tych ciężkich wojennych czasach ktoś ma poczucie humoru ;)

Pozdro

Z punktu widzenia Marty czyli reprezentantki VINI to ma racje. NM nie atakuje VINI. A w każdym razie nie na jakąś większą skalę tylko ktoś tam lokalnie/indywidualnie.
Natomiast VINI wspiera deffem Venatores - wręcz można powiedzieć że jest respiratorem Venatores - więc jakos tam pośrednio można powiedzieć że jednak tez się broni.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Coś mi się nie zgadza z tą oceną. Mimo 3 ataków, najpierw APS potem Vini i potem Ventores NM inie straciło żadnego miasta. Wczorajsza kontra NM na Ventores zakończona przejęciem 4 ich miast, 3 podbili NM (w tym rozbity bunkierek 2000 birem), jedno podbite przez NM2.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Coś mi się nie zgadza z tą oceną. Mimo 3 ataków, najpierw APS potem Vini i potem Ventores NM inie straciło żadnego miasta. Wczorajsza kontra NM na Ventores zakończona przejęciem 4 ich miast, 3 podbili NM (w tym rozbity bunkierek 2000 birem), jedno podbite przez NM2.

Przepraszam uzupełnię: już 6 miast straconych przez Venators..4 podbitę przez NM, 2 podbite przez NM2. Widać rozbiórka Venatores coraz łatwiejsza :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Oj szanowny przedmówco bądź rozsądny i sprawiedliwy, a przede wszystkim OBIEKTYWNIE spójrz na sprawe.
Braliście miasta gracza, którego w sumie nie było akurat tego dnia. Nie zdązył biedak nawet założyć tematów na forum.
Mieliście zatem łatwe i bardzo mało ambitne cele. Ja bym się takimi nie szczyciła, bo to żaden zaszczyt :) no chyba że dla Ciebie to ok, licz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Oj szanowny przedmówco bądź rozsądny i sprawiedliwy, a przede wszystkim OBIEKTYWNIE spójrz na sprawe.
Braliście miasta gracza, którego w sumie nie było akurat tego dnia. Nie zdązył biedak nawet założyć tematów na forum.
Mieliście zatem łatwe i bardzo mało ambitne cele. Ja bym się takimi nie szczyciła, bo to żaden zaszczyt :) no chyba że dla Ciebie to ok, licz

dziwne ze stawiac wiesniakow dawal rade to samo z cofaniem wojsk w miastach a glupiego tematu nie dal rady zalozyc przeciez to trwa minute :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

A jednak może być niestety problemem :( przykre, ale prawdziwe.
No nic, zdobyliście więc się cieszcie. Gratki
 
Do góry