Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Pierwszy
smiley_emoticons_flucht2.gif




NIEWYPAŁ
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif


komu przeszkadzało małe okienko ? po co ta zmiana? robicie z tej gry Herosów czy jak ?

- w dodatku nie działa jak należy ... czarne tło - grając bez zarządcy totalna porażka , ale cóż za kilka miechów być może naprawią



Co do czarnego tła wystarczy F5 nacisnąc i jest normalnie, ale sama aktualizacja nie wiem do czego potrzebna tam się ustawia tylko pare budynkow,a glowne operacje maja miejsce na mapie morza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

fakt , teraz jest "kolorowo" , z tym że laguje jak jasny gwint - a o 23:00 to już będzie tragedia
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Gdyby te opcji były opcjonalne to pół biedy, ale teraz żeby wybudować coś w senacie to muszę to znaleźć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

a mnie po raz pierwszy ta gra się podoba bardziej niż przed aktualizacją i powiem jak dla mnie jest trafiony ale fakt powinna być możliwość zmiany wyglądu kto woli starą wersje:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

w sumie aż tak źle to nei jest. u mnie czarne tło zniknęło po 2 czy 3 odświeżeniu no ale zadziałało.
 

DeletedUser19546

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zgadzam się z Tobą,teraz wygląd jest lepszy :) przypomina trochę wygląd starej wersji ;)

Według mnie najlepsza była pierwsza wersja grepolis,jedna z pierwszych,jakoś 4 lata temu ;)
 

DeletedUser17901

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mnie się nie podoba. Jest nieczytelnie, wszystko się zlewa i nie można z miasta wyjść klawiszem ESC.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja jestem bardzo zadowolony - teraz podgląd miasta ma jakiś konkretny wygląd. Żadnych problemów z czarnym tłem nie miałem.
Graficznie również nowy obszar wygląda bardzo przyzwoicie. W sumie, aż kusi by wyjść z propozycją, by tę wolną przestrzeń wygospodarować nowymi budynkami (tak wiem... ta gra nie polega na budowaniu, ale naprawdę dobrze dobrane nowe budowle urozmaiciły by grę oraz trochę ją zaawansowały).

Jednak nie mogę nie wspomnieć, a może bardziej zaproponować pewnego posunięcia.
Jeśli miasto posiada znaczą ilość statków ogniowych, birem itd. powinny one być uwzględnione w porcie.
Wraz z naszymi postępami militarnymi widoczne byłyby zmiany na mapie.
Nie chodzi mi o szczegółowe przedstawienie, ale np. 50 statków ogniowych załączało by obraz kilku statków na morzu (150 oznaczałoby bardziej rozbudowany obraz itd.)

To tyle moich spostrzeżeń na początek.

Aha, i te skały z tyłu mapy są naprawdę niskie - ataki lądowe mogłyby spokojnie wedrzeć się szlakami górskimi do miasta :p
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zgadzam się z Tobą,teraz wygląd jest lepszy :) przypomina trochę wygląd starej wersji ;)

Według mnie najlepsza była pierwsza wersja grepolis,jedna z pierwszych,jakoś 4 lata temu ;)

Grepolis 1.0 jak jeszcze na Gammie graliśmy ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mnie się nie podoba. Jest nieczytelnie, wszystko się zlewa i nie można z miasta wyjść klawiszem ESC.

jak zachowam się jak noob to sorry:) ale są zamiany widoku mapy to po co Esc wychodzić jak w panelu gry masz przyciski zmiany widoku:)
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

hahaha.. Jak widze taki noobków którzy piszą żę im się podoba...
Ile macie miast 1?2?10?
Jak ktoś ma miast 70+ to już odpada(nawet z zarządcą) a co dopiero 120+
Więc pozdro :))
 

DeletedUser17901

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

jak zachowam się jak noob to sorry:) ale są zamiany widoku mapy to po co Esc wychodzić jak w panelu gry masz przyciski zmiany widoku:)

Nie lubię latać myszą po całym ekranie i szukać jakichśtam przycisków, a klepnięcie ESC jest szybsze.
 

DeletedUser19546

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Grepolis 1.0 jak jeszcze na Gammie graliśmy ;p

To były czasy,głównie czas spędzało się pisząc na czacie i planując akcje ;) Nie było tylu złotników i gra była bardziej uczciwa,nie to co teraz :( Teraz to tylko grepolis dązy do uzyskania zysków ze sprzedaży złota przez co gra staje się nudna bo wygrywają zazwyczaj złotnicy... szarzy gracze,który grają bez złota nie mają szans by uzyskać dobry ranking,tak jak ludzie grający na złocie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

powinni zmienić koszta
zmiejszenie koszta: 390 łask któregokolwiek boga
Zarządcy: 500 łask, badanie podbój + 17000 surek
skrócenie: połowa zużytych zasobów, darmowe poniżej 5 minut
a reszta jak się je
Zarządcy na 2 tyg. To co powiedziałem wyżej lub 100 złota/3 tyg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nowy widok jest tragiczny. Utrudnia grę. Wtedy chwilowo się wyłączało widok miasta i już miało się mapę. W ogóle usuńmy może już wojska, dodajmy nowe budynki i usuńmy PW i festyny zróbmy tańsze. Przecież z tego co widzę ładne miasteczko to podstawa tej gry. A ! I nie zapomnijmy o kwiatkach, aby każdy ustawił je tak jak chce... Jakby co, to żartuję, żeby wam takie rzeczy do głowy nie przychodziły.
Ż - e - n - a - d - a !
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

hahaha.. Jak widze taki noobków którzy piszą żę im się podoba...
Ile macie miast 1?2?10?
Jak ktoś ma miast 70+ to już odpada(nawet z zarządcą) a co dopiero 120+
Więc pozdro :))
O gustach się ponoć nie dyskutuje więc tego nie rób, masz z tym problem że taki widok się komuś podoba?
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

według mnie aktualizacja z nowym systemem podboju jest troszkę głupia teraz niema jak się bronić przed kolonem bez strat ze strony obrońcy a ze strony atakującego atakujesz czekasz 20 g i już masz miasto to według mnie trochę pogorszyło to grę :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i jeszcze trochę ten widok denerwuje mnie bo strasznie w oczy bije jak by były trochę ciemniejsze kolory
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nowy widok jest tragiczny. Utrudnia grę. Wtedy chwilowo się wyłączało widok miasta i już miało się mapę. W ogóle usuńmy może już wojska, dodajmy nowe budynki i usuńmy PW i festyny zróbmy tańsze. Przecież z tego co widzę ładne miasteczko to podstawa tej gry. A ! I nie zapomnijmy o kwiatkach, aby każdy ustawił je tak jak chce... Jakby co, to żartuję, żeby wam takie rzeczy do głowy nie przychodziły.
Ż - e - n - a - d - a !

Tu akurat popieram w 100%.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nowy widok jest tragiczny. Utrudnia grę. Wtedy chwilowo się wyłączało widok miasta i już miało się mapę. W ogóle usuńmy może już wojska, dodajmy nowe budynki i usuńmy PW i festyny zróbmy tańsze. Przecież z tego co widzę ładne miasteczko to podstawa tej gry. A ! I nie zapomnijmy o kwiatkach, aby każdy ustawił je tak jak chce... Jakby co, to żartuję, żeby wam takie rzeczy do głowy nie przychodziły.
Ż - e - n - a - d - a !

Racja dla lolface1233, czy robić bunt, aby nagle inno miało 0 złota?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No i dlatego ja nie w grepo :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry