Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11782

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Poda ktoś mi jak mam pobrać tą aplikację grepolis na telefon z winodws 8

haha ale babola napisalem.. bez komenarza.. a na win8 jest apka ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17243

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nowości i zmiany:
- Wprowadzono wyszukiwarkę sojuszy! Czy kiedykolwiek rozpocząłeś grę na nowym świecie, chcąc dołączyć do jakiegoś sojuszu, lecz nie wiedziałeś który wybrać? Wyszukiwarka znacznie to ułatwi: znajdziesz w niej najważniejsze informacje na temat okolicznych sojuszy. Ta funkcja jest stworzona głównie z myślą o początkujących graczy, którzy chcą łatwiej znaleźć odpowiedni sojusz.

To jest chyba najgorsza zmiana jaka została wprowadzona.... ;/ W skrzynce mam JEDEN WIELKI SPAM!

Jakby przynajmniej została z tą zmianą wprowadzona opcja blokowania podań do sojuszu można byłoby to zaakceptować... Początkujący gracze i przywódcy masówek na pewno z tej opcji się cieszą, ale szanujący się sojusz oczekuje czegoś więcej od gracza niż wygenerowane podanie....
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

To jest chyba najgorsza zmiana jaka została wprowadzona.... ;/ W skrzynce mam JEDEN WIELKI SPAM!

Jakby przynajmniej została z tą zmianą wprowadzona opcja blokowania podań do sojuszu można byłoby to zaakceptować... Początkujący gracze i przywódcy masówek na pewno z tej opcji się cieszą, ale szanujący się sojusz oczekuje czegoś więcej od gracza niż wygenerowane podanie....

Dokładnie - mam to samo.
Ja ignoruje już te podania jesli ktoś nie jest w stanie wydukać 5 zdań szukając sojuszu to raczej nie będzie dobrym kandydatem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

mnie się wszystko podoba poza kolonizacją, albo wprowadzić ograniczenie ilości buntów w jednym mieście do liczby 1 przez jednego gracza lub jeżeli gracz posiada tylko jedno miasto uniemożliwić kolonizacje i bunt, bo tak wszyscy co moja silne miasta i po kilka miast zmiatają graczy z 1 miastem jak chcą, bez dania żadnych szans na zdobycie tego samego co oni, wiec moim zdaniem system kolonizacji jest do poprawy.:)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

mnie się wszystko podoba poza kolonizacją, albo wprowadzić ograniczenie ilości buntów w jednym mieście do liczby 1 przez jednego gracza lub jeżeli gracz posiada tylko jedno miasto uniemożliwić kolonizacje i bunt, bo tak wszyscy co moja silne miasta i po kilka miast zmiatają graczy z 1 miastem jak chcą, bez dania żadnych szans na zdobycie tego samego co oni, wiec moim zdaniem system kolonizacji jest do poprawy.:)

A moim zdaniem to jest ok gracz ma 5 miast i atakuje sam a Ty masz 1 miasto i broni Cię sojusz. Limitu raczej nie wprowadzą a agresor może mieć tylko 1 bunt w danym mieście :) Jeśli wstawi bunty do 50 miast to ma większą szanse na podbój miasta :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

no właśnie nie jest okej miałem jedno miasto w nim 4 bunty do tego atak 6 graczy w jednym czasie prawie tyle że problemu nie ma gdy sojusz jest skupiony w jednym miejscu problem, jest gdy jest rozrzucony po morzach zanim dotrze więcej wsparcia, niż od agresora już mam po mieście dla tego potrzeba takiej ochrony, nie uwarzam ze powinna być cały czas aktywna ale dopóki gracz nie zdobędzie lub nie utworzy drugiego miasta, taka ochrona była by wyłączana wówczas przez system gry i wyrównało by to szanse w grze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

no właśnie nie jest okej miałem jedno miasto w nim 4 bunty do tego atak 6 graczy w jednym czasie prawie tyle że problemu nie ma gdy sojusz jest skupiony w jednym miejscu problem, jest gdy jest rozrzucony po morzach zanim dotrze więcej wsparcia, niż od agresora już mam po mieście dla tego potrzeba takiej ochrony, nie uwarzam ze powinna być cały czas aktywna ale dopóki gracz nie zdobędzie lub nie utworzy drugiego miasta, taka ochrona była by wyłączana wówczas przez system gry i wyrównało by to szanse w grze.

nie ma szans na wyrównanie rozwoju w takiej grze jak grepolis gdzie liczy się przede wszystkim aktywność do tego trzeba było by ograniczyć złotników by tej przewagi nie uzyskiwali o której piszesz (czyli szybszy rozwój i podbój kolejnego miasta) ktos kto ma więcej czasu zawsze będzie miał przewagę nad Toba a jeśli dojdzie jeszcze złoto to ma już dwukrotnie większe szanse na lepszy start dlatego na nowym systemie ważne jest by być w dobrym sojuszu bo na starym systemie jak ktos jest aktywny to da rade i bez niego ale na nowym to nie widze szans w takiej grze solo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

moje propozycje są sensowne nie umożliwią jedynie mocnym graczom wyeliminować słabych od razu, a dać im pograć dłużej, utrudniają grę graczom mocniej rozwiniętym ale nie umożliwią całkiem kolonizacji i nie mów mi o aktywności bo gram 24h ma dobę, poza tym sam kupuje złoto, a skoro je kupuje to tak jak 100% graczy mam prawo wymagać i korekty też, ty się z tym zgadzać nie musisz a prawda jet taka ze ty tego nie chcesz bo tak ci jest wygodnie i tyle, bo jest za prosto w grze,i o to ci chodzi by tego nie wprowadzić:) przykro mi że uderzy to w ciebie ale moim zdaniem w nowym systemie ta zmiana jest konieczna.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

mnie się wszystko podoba poza kolonizacją, albo wprowadzić ograniczenie ilości buntów w jednym mieście do liczby 1 przez jednego gracza lub jeżeli gracz posiada tylko jedno miasto uniemożliwić kolonizacje i bunt, bo tak wszyscy co moja silne miasta i po kilka miast zmiatają graczy z 1 miastem jak chcą, bez dania żadnych szans na zdobycie tego samego co oni, wiec moim zdaniem system kolonizacji jest do poprawy.:)

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Wg Ciebie nie chcesz doprowadzić do eliminacje graczy całkowitego? ale przecież na tym ta gra polega by wyeliminować przeciwnika, przeciwników i wygrać świat.

jeśli Ci zależy na większym zrównoważeniu to wybieraj świat gdzie sa aktywne morale wtedy gracze dużo silniejsi od Ciebie nie będą mieli tak łatwo by Ciebie podbić. Dodatkowo ta gra jest grą zespołową i nie da się tu grac dobrze samowolnie. I jak zadbasz o właściwy sojusz to nawet jak będzie Ciebie atakował silny gracz to sojusz Ci pomoże a przynajmniej powinien o ile jest to dobry sojusz lub/i Ty jesteś dobrym sojusznikiem bo pamiętajmy o jednym sojusz nie jest maszyną do pomocy - jest maszyną do współpracy.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

moje propozycje są sensowne nie umożliwią jedynie mocnym graczom wyeliminować słabych od razu, a dać im pograć dłużej, utrudniają grę graczom mocniej rozwiniętym ale nie umożliwią całkiem kolonizacji i nie mów mi o aktywności bo gram 24h ma dobę, poza tym sam kupuje złoto, a skoro je kupuje to tak jak 100% graczy mam prawo wymagać i korekty też, ty się z tym zgadzać nie musisz a prawda jet taka ze ty tego nie chcesz bo tak ci jest wygodnie i tyle, bo jest za prosto w grze,i o to ci chodzi by tego nie wprowadzić:) przykro mi że uderzy to w ciebie ale moim zdaniem w nowym systemie ta zmiana jest konieczna.

I znowu się zaczyna :) Gram na świecie gdzie są morale czyli Ci słabsi o których piszesz są uprzywilejowani dlatego mam wybór podbić gracza na mniej więcej równym poziomie eko lub takiego na którym mam 100% lub bardzo dużym kosztem podbić słabszego gracza. Akurat lubię zdobywać miasta minimalnym kosztem tak jak wielu innych dobrych graczy (np pich) i wolę podbić gracza na równym poziomie. Wiadomo jeśli trzeba poświecić kilka tys ogni i kilkanaście ofow to to zrobię bo wojo odbuduje ale nie widzę np sensu rozwalania takiej armii na gostku na którym mam morale 30-60%. W sojuszu też staram się innych przekonać do tego by przy niskich moralach nie atakowali skoro np mamy słabszych graczy którzy mają 100% na takich osobnikach (ja mam np 55%). Gra jest zespołowa jak napisał manfred i jeśli oczekujesz pomocy od kogoś to ją tez sam ofiaruj bo potem nikt Ci nie pomoże i będzie narzekanie że sojusz zły itd. Jeśli wszedłeś na świat gdzie nie ma morale to pretensje miej do siebie a nie do twórców gry że tak to wygląda a nie tak jakbyś chciał. Co do wyrównania szans nigdy takie coś nie wejdzie w życie a w innych grach jest podobnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

tak na tym polega by wygrać świat, wygra się go tak czy siak ale nie za szybko trzeba będzie się trochę pomęczyć, o to chodzi ze wszystko jest zbyt uproszczone w późniejszym etapie gry zwłaszcza dla mocniejszych graczy jest dużo łatwiej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Hektor98, pomyśl proszę zanim jeszcze coś napiszesz w tym swoim zaparciu. Prawda jest brutalna i prosta za razem. Na danym świecie każdy ma takie same szanse na początku. Wszyscy startujemy z tej samej pozycji, czyli od startu serwera. Ta chwila jest magiczna, bo każdy ruch, po upływie pierwszej sekundy ma znaczenie. To kiedy się zalogujesz, ile czasu poświęcisz na rozruch, jaki budynek klikniesz pierwszy, ile wojska stracisz w pierwszych walkach, jak szybko uda Ci się zregenerować straty itd, itp. I każdy z Nas działa, jak tylko może najlepiej. A zasady o których mówisz i chciałbyś wnieść w grę zaburzą strasznie całą harmonię wojny, zniszczenia, nerwów, płaczu, radości i gniewu. Gra stanie się nie fair co zniszczy cały świat Grepolisa. Bądź troszeczkę bardziej wymagający w stosunku do siebie. Czytaj, szukaj, sprawdzaj a przede wszystkim rozmawiaj z graczami, którzy już siedzą na forum i użalają się nad brakiem zębów utraconych w bojach. I najważniejsze!!! Nigdy nie przestawaj myśleć!!! Analizuj wszystko 10 razy a jak się zmęczysz, to odpocznij a później zrób to samo jeszcze 3 razy. Walcz całym sobą a umiejętności i wiedza w pewnym momencie wyniosą Cię na wyżyny, jeżeli okaże się że pokonałeś samego siebie. I pamiętaj, że KAŻDY może być tak zażarty jak TY.
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

hmmm czyli jak jestem aktywny i mysle to musze czekac 3 tygodnie az sie spioch 2 wiochy dorobi? albo szukac gracza jak ja 3 morza dalej?
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

hmmm czyli jak jestem aktywny i mysle to musze czekac 3 tygodnie az sie spioch 2 wiochy dorobi? albo szukac gracza jak ja 3 morza dalej?

dobre hehe i zamiast się rozwijać będziemy teraz czekać na słabszych aż podbiją 2 miasto :eek:
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

dobre hehe i zamiast się rozwijać będziemy teraz czekać na słabszych aż podbiją 2 miasto :eek:
jak na Urlopy nie pouciekaja:) a powaznie,wystarczy poszukać drugiego gracza i we dwoje ozna sie juz lac z całym światem i to z dobrym skutkiem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

prostota owszem jest brutalna dla wolniej rozwijających się posiadający rozrzucony sojusz nie skoncentrowany w jednym miejscy mapy! gdzie tu moje postępowanie nie jest logiczne, ułatwi to graczom z mojego punktu widzenia w tym samym położeniu co ja grę, a to że chce lepiej nie tylko dla siebie ale również żeby grało się przyjemniej wszystkim, to jest żle bo jak jest dużo łatwiej to wszystkim jest super ok, to nie odzywam się na forum! bo każdy kto myśli podobnie jak ja zostanie spacyfikowany, a pomysł walnięty do śmietnika! wiec po co pisać na forum?
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

e tam spacyfikowany,dla jednych przyjemniej jest lac w koło co nie zielone,dla ciebie poklikac domki i ok.Ale to brutalna gra i dla aktywnych.
Dziwie sie bo skoro grasz 24h na dobe to nie masz chyba problemu o ktorym piszesz?Boli jak wioske rozbudujesz,kwiatkow nasadzisz a ktos ci to zabiera,tego co zabiera tez boli bo siedzi potem 3 dni i wioche przerabia ale tak to jest i tak chyba bedzie,Jest wojna to i sa ofiary:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

podałem alternatywę albo ograniczenie do wbicia jednego buntu na miasto albo ochronka do zbycia 2 miasta wybór opcji zależy od was
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

i nie mów mi o aktywności bo gram 24h ma dobę, poza tym sam kupuje złoto

Nie rozumiem więc w czym masz problem skoro jest tak jak napisaleś

- - - Automatycznie połączono posty - - -

podałem alternatywę albo ograniczenie do wbicia jednego buntu na miasto albo ochronka do zbycia 2 miasta wybór opcji zależy od was

Ani jedno ani drugie:) mimo że nie gram na nowym systemie to nie będę popierać graniczeń dla danego systemu podboju
 
Status
Zamknięty.
Do góry