Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14304

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

podałem alternatywę albo ograniczenie do wbicia jednego buntu na miasto albo ochronka do zbycia 2 miasta wybór opcji zależy od was
no ok masz 2 wiochy,zabieram ci 1 i co? słac ci surki bys szybko znowu 2 miał by cie lac? i tak na przetrzymanie? komu sie znudzi szybciej?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

wiec po co pisać na forum?

Pisac na forum powinieneś. Każdy pomysł jest dobry do rozważenia ale nie każdy jest dobry do wdrożenia.

całkowicie rozumiem o co Ci chodzi i jaki cel chcesz osiągnąć. Ale wszystko na czym Ci zależy jest już w tej chwili trzeba tylko poszukać odpowiednie narzędzia dla Ciebie.

Wszystko sprowadza się znowu do dobrego sojuszu pomocnego w którym nie liczy się jednostka a całość. Jak sojusz będzie dobry to będzie Ci pomagał i w obronie ale też pomoże zdobyć Ci drugą wioskę byś w razie utraty jednej miał jeszcze drugą.

A cała brutalność tej gry jest taka że w wojnie ktoś musi przegrać by inny mógł wygrać -- a wygrywają nie zawsze silni gracze jako jednostka ale silne sojusze co też nie oznacza że mają silnych graczy - po prostu sa świetnie zarządzane i prowadzą świetną dyplomacje.
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A tak juz bez zartów.Dam ci przyklad ze mnie.Zaczynam gre w 2 osoby fakt z graczem dobrym by mu nie słodzic ze b.dobrym:) mamy poukładane wszystko,kto co i kiedy.Dobieramy w trakcie gry 1-2 graczy i walczymy z 3-4 sojuszami.Nie pamietam kiedy stracilismy wioche grajac w ten sposob.Owszem wymaga to poza aktywnoscia jeszcze myslenia,dyplomacji i realizowania nakreslonego planu.I wierz mi ze tak gra sie na prawde dobrze.Jeden pomaga drugiemu,nikt nie udaje ze gra bo nie da sie udawac grajac we 3 np.Organizacja i podzial obowiazków,wojsk,wiosek duzo daje w walce z liczniejszymi i silniejszymi przeciwnikami
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A tak juz bez zartów.Dam ci przyklad ze mnie.Zaczynam gre w 2 osoby fakt z graczem dobrym by mu nie słodzic ze b.dobrym:) mamy poukładane wszystko,kto co i kiedy.Dobieramy w trakcie gry 1-2 graczy i walczymy z 3-4 sojuszami.Nie pamietam kiedy stracilismy wioche grajac w ten sposob.Owszem wymaga to poza aktywnoscia jeszcze myslenia,dyplomacji i realizowania nakreslonego planu.I wierz mi ze tak gra sie na prawde dobrze.Jeden pomaga drugiemu,nikt nie udaje ze gra bo nie da sie udawac grajac we 3 np.Organizacja i podzial obowiazków,wojsk,wiosek duzo daje w walce z liczniejszymi i silniejszymi przeciwnikami

no ale taka gra to już wariactwo. Nie dość, że trzeba być super aktywnym to jeszcze trzeba wiedzieć wszystko o koledze z sojuszu: nawet kiedy jest na kibelku.

no i Ty nie grasz z bardzo dobrym graczem tylko z jednej z najlepszych jakich znam a takich jest niestety bardzo mało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

on ale taka gra to już wariactwo. Nie dość że trzeba być super aktywnym to jeszcze trzeba wiedzieć wszystko co koledze z sojuszu: nawet kiedy jest na kibelku.

no i Ty nie grasz z bardzo dobrym graczem tylko z jednej z najlepszych jakich znam a takich jest niestety bardzo mało.

to nie o to chodzi, po to proszę o ograniczenie wbicia buntu na miast by była następująca sytuacja mam 8 ataków w celu kolonizacji wybijam 4 graczy następny wchodzi wbija bunt rości sobie prawo automatycznie do kolonizacji następne wchodzą nie wbijają buntu czyszczą surkę i mur a nie jest tak np mam 11:34:45 i tuż po tym czasie za 2 sek idzie kolejny z opcja buntu z tych 8 ataków wybronię 4 i 4 wbije mi bunt po zmianie będzie tak z tych 4 co wejdzie w puste miasto tylko ten pierwszy co wejdzie w puste wbija bunt pozostałe nie reszta rozgrywki i sukcesu obrony lub wygrania walki agresora z obrońcą będzie zależeć od tego jak rozegrają wzajemną wymianę ognia reszta zostaje tak jest bez zmian, upraszcza to graczowi słabszemu obronę miasta bo wystarczy ze wybroni się przed jednym kolonizatorem co prawda but trwać będzie nadal 12h umożliwi dalszą obronę agresor by wygrać bitwę z obrońcą musi pomyśleć nad tym jak wbić do miasta opcje sa takie czyszczenie ponowne miasta przed atakiem kolona ostatni wchodzący to kolon obrońca może jednak wojskiem zrobić unik wrócić na kolona ale trzeba to zgrać w czasie można wiele rzeczy tu w rozgrywce zmienić ale trzeba pokombinować przepraszam że bez interpunkcji ale głowa mnie boli idę po tabletkę:)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

takie zasady są nowego systemy X graczy może Ci wbić bunt i X graczy może wysłać kolona i tu żadnych zmian nie będzie a jeśli Ci się nie podoba to polecam zmianę systemu tam nie będzie problemów z ilością x buntów
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

mnie się wszystko podoba poza kolonizacją, albo wprowadzić ograniczenie ilości buntów w jednym mieście do liczby 1 przez jednego gracza lub jeżeli gracz posiada tylko jedno miasto uniemożliwić kolonizacje i bunt, bo tak wszyscy co moja silne miasta i po kilka miast zmiatają graczy z 1 miastem jak chcą, bez dania żadnych szans na zdobycie tego samego co oni, wiec moim zdaniem system kolonizacji jest do poprawy.:)

Gra jest w ten sposób skonstruowana, by walczyć wspólnie, nie samemu.
Twoja propozycja, chociaż nie jest w tym miejscu co powinna i tak zostanie odrzucona.
Z tym się musisz pogodzić.

P.S.
Skasowałam całą prywatę i proszę o powrót do dyskusji na temat aktualizacji.
Przypominam, że do pytań służy ten dział: Pytania, a do składania propozycji zmian w grze ten: Propozycje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Gra jest w ten sposób skonstruowana, by walczyć wspólnie, nie samemu.
Twoja propozycja, chociaż nie jest w tym miejscu co powinna i tak zostanie odrzucona.
Z tym się musisz pogodzić.

P.S.
Skasowałam całą prywatę i proszę o powrót do dyskusji na temat aktualizacji.
Przypominam, że do pytań służy ten dział: Pytania, a do składania propozycji zmian w grze ten: Propozycje

to mnie nie interesuje gry mają by być wywarzane, a ta nie jest, ta przechyla szale na korzyść atakujących i nie zmiennie zdania choć byś podała mi multum innych powodów dopóki to nie ulegnie zmianie, ja skończyłem pisać na tym forum z masowane ataki na jednego gracza nie są żadnym systemem to jest bezwzględność, w porównaniu do stars, ja gram uczciwie by wygrać nie korzystam z hacków ani szpiegów w sojuszu u innych by mieć info o przeciwniku i by wiedzieć co zrobić a oni tak postępują z jednego powody zyskać znaczną przewagę nad rywalem co wypacza cały sens gry i skończyłem temat dla mnie jest wyczerpany.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Osobiste wycieczki po raz kolejny skasowałam. Jesteś nowym użytkownikiem forum. Przypominam, byś zapoznał się z Regulaminem forum.

Rozumiem Twój żal. Ale na tym polega właśnie ta gra. Na eliminacji przeciwników. Jakie środki dobiorą inni do tego - pozostawiamy ich sumieniu, póki są to działania legalne, nie łamiące zasad gry.

Wracając do dyskusji:
Nowości i zmiany:
Wprowadzono wyszukiwarkę sojuszy! Czy kiedykolwiek rozpocząłeś grę na nowym świecie, chcąc dołączyć do jakiegoś sojuszu, lecz nie wiedziałeś który wybrać? Wyszukiwarka znacznie to ułatwi: znajdziesz w niej najważniejsze informacje na temat okolicznych sojuszy. Ta funkcja jest stworzona głównie z myślą o początkujących graczy, którzy chcą łatwiej znaleźć odpowiedni sojusz.

Co o tym myślicie?
 
Ostatnia edycja:
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Wracając do dyskusji:
Nowości i zmiany:
Wprowadzono wyszukiwarkę sojuszy! Czy kiedykolwiek rozpocząłeś grę na nowym świecie, chcąc dołączyć do jakiegoś sojuszu, lecz nie wiedziałeś który wybrać? Wyszukiwarka znacznie to ułatwi: znajdziesz w niej najważniejsze informacje na temat okolicznych sojuszy. Ta funkcja jest stworzona głównie z myślą o początkujących graczy, którzy chcą łatwiej znaleźć odpowiedni sojusz.

Co o tym myślicie?


Jedno z największych badziewi jakie wprowadzono.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

właśnie w tym problem po co to zmiana, trafiłem do fajnego sojuszu z fajnymi ludźmi dobrze się tam czuje i nie widzę powodu do jakiej kol wiek zmiany nie jestem graczem co leci na łatwizną gry 90% ludzi w grach w tym wypadku uważam system wyboru sojuszu nie jest żadnym ułatwieniem bo pokieruje gracza do sojuszu top a co z resztą mają być zamienione w gruz? dziękuje za taką pomoc wolę polegać na swojej ocenie:)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

:)

Kiedy będzie aktualizacja symulatora tzn. chodzi mi o te nagrody z misji wyspowych do obrony i ataku? Już tam niby miało to zostać wprowadzone w poprzedniej aktualizacji, ale jednak tego jeszcze nie ma.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jedno z największych badziewi jakie wprowadzono.

Moim zdaniem wyszukiwarka jest ok tylko że podanie gracz powinien pisać sam. Prośba o przyjęcie do sojuszu to nie jest CV że musi mieć jakiś ogólny wzór i fajnie jeśli gracz napisze to po swojemu, dzieląc się doświadczeniem jakie zdobył w grze.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Misiowa Mysia, OsZczepCS, Hector98, *Adasko* - dzięki za opinie :) Jeśli chcielibyście przekazać jeszcze jakieś swoje spostrzeżenia co do wyszukiwarki sojuszy, to bardzo zachęcam, przekażemy je do programistów.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

bez sensu jest ta wyszukiwarka, z jednej strony zaleje podaniami rekrutantów dobrych sojuszy a z drugiej pokazujac cały okoliczny badziew wprowadza nowych graczy w błąd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22284

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nowości i zmiany:
Wprowadzono wyszukiwarkę sojuszy! Czy kiedykolwiek rozpocząłeś grę na nowym świecie, chcąc dołączyć do jakiegoś sojuszu, lecz nie wiedziałeś który wybrać? Wyszukiwarka znacznie to ułatwi: znajdziesz w niej najważniejsze informacje na temat okolicznych sojuszy. Ta funkcja jest stworzona głównie z myślą o początkujących graczy, którzy chcą łatwiej znaleźć odpowiedni sojusz.


Uważam że to był totalnie słaby pomysł,
Poprzez tą wyszukiwarkę sojuszy, liderzy założyciele czy osoby w radzie każdego sojuszu mają nie potrzebny spam.
W moim sojuszu jest rekrutacja od 3 k punktów (gramy na Olimpii) a dostaje mnóstwo spamu od graczy mających 500 pkt lub troszkę więcej, ja wychodzę z założenia że jak ktoś chce dołączyć do soja to niech sam się pofatyguje, poszuka sobie sojuszu i ewentualne sam napisze wiadomość prywatną do osoby zajmującej się rekrutacją.

A samą wyszukiwarkę bym usunął

i tak apropo uaktualnień
Olimpia jest nowym w miarę światem jej czy ja ta wiadomość też dotyczy ?

Gra
Nowości i zmiany:
Póki co nie ma w planach wprowadzenia bohaterów na starsze światy, w związku z czym usunięto na nich banner dotyczący bohaterów.
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Uważam że to był totalnie słaby pomysł,
Poprzez tą wyszukiwarkę sojuszy, liderzy założyciele czy osoby w radzie każdego sojuszu mają nie potrzebny spam.
W moim sojuszu jest rekrutacja od 3 k punktów (gramy na Olimpii) a dostaje mnóstwo spamu od graczy mających 500 pkt lub troszkę więcej, ja wychodzę z założenia że jak ktoś chce dołączyć do soja to niech sam się pofatyguje, poszuka sobie sojuszu i ewentualne sam napisze wiadomość prywatną do osoby zajmującej się rekrutacją.

A samą wyszukiwarkę bym usunął

i tak apropo uaktualnień
Olimpia jest nowym w miarę światem jej czy ja ta wiadomość też dotyczy ?



Dotyczy - stare światy czyli do Pelli.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nowa wersja a info o wydarzeniach w sojuszu, jak nie działało tak nie działa nadal,
zgłaszał to ktoś w ogóle ?
Co do złota, czy nawet opłacania abonamentu to jak to przejdzie to na pewno ubędzie graczy,
ma to swoje wady i zalety. Na pewno wielu graczy z uboższych ekonomicznie miejscowości
będzie musiało po prostu z smutkiem i żalem rozstać się z grą, ale myślę że zrobią
po prostu osobne światy, na których aby grać trzeba płacić co miesiąc a premium mają wszyscy lub nikt.
Wersja 1.0 retro, gdy byliśmy jeszcze młodzi i kwiatki nam pachniały w głowie.
To sentymentalne tęsknienie za wersją 1.0 to bardziej chyba tęsknienie za tamtymi
czasami (gdy grałem na Dzecie), niż za rzeczywistą techniczną stroną gry.
 

DeletedUser22284

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Kurdę to trochę słabo ...

Ale cóż zapewne zainterpelowanie tego nie jest łatwym zadanie i wcale się nie dziwie że na razie to odłożono na bok :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Pierwszy
smiley_emoticons_flucht2.gif


Gra
Nowości i zmiany:
Wprowadzono podgląd miasta w pełnym ekranie, który zastąpi małe okienko z podglądem. Nowy podgląd posiada ulepszoną funkcjonalność, a ponadto dzięki niemu można łatwiej zaobserwować zmiany zachodzące w mieście.

NIEWYPAŁ
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif


komu przeszkadzało małe okienko ? po co ta zmiana? robicie z tej gry Herosów czy jak ?

- w dodatku nie działa jak należy ... czarne tło - grając bez zarządcy totalna porażka , ale cóż za kilka miechów być może naprawią
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry