Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11944

Guest
Kolejny bohater do hoplitów. Mamy już przecież Agamemnona i Pelopsa a i tak ich nikt nie używa. Po co kolejny ?
Zeby po utracie ekskluzywnosci Ajasa jeszcze trudniej bylo zrekrutowac bohatera na ktorym naprawde Ci zalezy i zebys ewentualnie wydal zloto na wymiane zaproponowanych bohaterow do rekrutacji z szansa 6-7% na powodzenie. Ten system rekrutacji coraz bardziej dobija, teraz to juz nawet miesiacami mozna czekac na konkretnego bohatera.

rok już minął od akceptacji ,

https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/aktywne-bonusy-w-mieście-i-ich-aktualizacja.27565/

a nadal tak prostej funkcjonalności jeszcze nie wdrożyliście ...

Nie ma na to czasu, bo priorytetowe jest poprawianie bledow w eventach, ktore juz dawno temu minely :D
 
odnośnie tych bonusów z "bohaterami" na siłę wciskacie graczom bohatera do slotu ... dlaczego nie zrobicie wyboru ?

np jeżeli nie chcę danego bohatera dodać do swojej kolekcji to żeby nie przesadzać - zwrócić za niego połowę monet za które można go kupić / albo wcale mnie to rybka .. oraz oczywiście bohater taki zostanie odblokowany aby mógł się pojawiać losowo w codziennej rekrutacji ...
 

DeletedUser15806

Guest
Co jest z ta aktualizacja ? Moge zalogowac sie do gry przez urzadzenie mobilne, a jak chce jak czlowiek z kompa to wyskakuje mi komunikat , nie znalezuono gracza. Albo otwiera sie strona logowania z pustym oknem. Czyli nie ma jak wpisac danych do logowania.
 

DeletedUser19924

Guest
Ja miałem podobnie...wywaliło mnie z gry i nie mogłem się zalogować. Jakiś błąd występował. Jednak jak odświeżyłem tę stronę z logowaniem, to już było ok. Zalogowałem się normalnie.
 

DeletedUser15806

Guest
U mnie nic nie pomaga. I nie jest to wina kompa, bo na global logowanie jest normalne. To ewidentnie wina polskiej strony logowania.
 
Nie wiem ,może to tylko u mnie się dzieje ale po dodaniu sortowania bohaterów czasami przy przerzucaniu bohatera do innego miasta dostaje takiej zawieszki że przeglądarka pyta czy dalej pracować czy wstrzymać działania. Na szczęście nie dzieje się to zawsze. Czasami też od razu usunie z miasta i wprowadzi do innego miasta bohatera.
 
Nie wiem ,może to tylko u mnie się dzieje ale po dodaniu sortowania bohaterów czasami przy przerzucaniu bohatera do innego miasta dostaje takiej zawieszki że przeglądarka pyta czy dalej pracować czy wstrzymać działania. Na szczęście nie dzieje się to zawsze. Czasami też od razu usunie z miasta i wprowadzi do innego miasta bohatera.
Niestety u mnie to samo
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser23929

Guest
U mnie zwiecha jest cały czas, może świeżo po resecie przeglądarki to jako tako działa... ale po 1h odpalonego grepo zwiecha jest.


Zamiast ikonek i innych pierdół zajęlibyście się ogarnięciem tych morali bo się grać nie da.
 

DeletedUser11944

Guest
Z tego co jest na obrazku, to wygląda na to, że jeden artefakt to już masz, tylko nie wiedziałeś, że to jest artefakt (+50 w zasobniku łask).
smiley_emoticons_lol.gif
A drugi możliwy artefakt jest za wygranie dominacji i jest to +10% do pojemności magazynu we wszystkich posiadanych miastach. Więcej artefaktów chyba nie ma.
 

DeletedUser28790

Guest
Dodaliśmy badanie doświadczenie bitewne, które zapewnia punkty walki za 10% jednostek, które poległy w walce.
Prosiłbym o wytłumaczenie jak ta nowość w wersji 2.172 ma się do obecnego badania które już istnieje i czy teraz będą dwa takie same badania czy tylko zmieniliście nazwę?
Doświadczenie w bitwach - jedna z technologii, którą możesz zbadać w akademii. Dzięki niej otrzymasz dodatkowe punkty walki za 10% swoich straconych jednostek.
 

DeletedUser16352

Guest
Gratuluje kolejnej aktualizacji,siedzę przed komputerem,telefon z apką 1 metr ode mnie,cisza żadnych ataków,ochronka spadła,za chwilę słyszę alram na komputerze ,patrzę wojska brak !
Poproszę jeszcze 100 aktualizacji to może w końcu coś będzie działać,a nie tylko pierdoły dodajecie.

Zadowolony klient.
 

DeletedUser31567

Guest
Zmieńcie politykę punktów walki bo to jest teraz jakiś masakra ,
 

DeletedUser19924

Guest
Jak używam trzech kont w grze, a tylko jedno na forum (taki regulamin), to mam się z tym zgłosić do supportu? Co mi to da?
 
Status
Zamknięty.
Do góry