Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czy nasz wysłannik jest jednostką mityczną?
Może np farmić świątynię i mieć te +10% po badaniach?

Jeżeli nie to ja nie widzę fenomenu tego wojownika,a wręcz przeciwnie,jest to porażka :) Obrona żałosna,jak i atak,szybkość przeciętna,pojemność to w ogóle najmniejsza ze wszystkich a czas budowy również długi.

Proszę o informację:
1. czy boski wysłannik może grabić łaski?

Boski wysłannik jest jednostką mityczną, a więc działają na niego również badania dotyczące jednostek mitycznych.


Po każdej aktualizacji zawsze warto wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki Cache. Proszę spróbuj tego, a jeśli nadal będzie tak samo, to sprawdź, czy masz aktualną wersję przeglądarki i javy.


2. o jakie badania jednostek mitycznych chodzi? Nic nie mogę znaleźć na temat w FAQ
3. w wiki jednostka ta nie jest dobrze opisana: pod ikoną boskiego wojownika jest podpis minotaur, brak jest jej w innych miejscach jak np. pojemność łupu, przelicznik populacji ataku. Ale widzę że stopniowo braki są uzupełniane - np. nie było go w wykazie broni obuchowej. Szkoda że przy aktualizacji od razu tego nie zrobiono
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

"o jakie badania jednostek mitycznych chodzi?"

zapewne chodzi o badania: "wybrańcy bogów" i "plądrowanie świątyni"
są one dostępne na 31 poziomie akademii na świecie bohaterów "Achilles"

na normalnych światach w akademii nie ma badań "wspomagających" mityczne jednostki
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Proszę o informację:
1. czy boski wysłannik może grabić łaski?
Tak jak już pisałam wcześniej na Boskiego wysłannika działają badania dotyczące jednostek mitycznych. Grabienie łask to badanie Plądrowanie świątyni, które dotyczy jednostek mitycznych.

2. o jakie badania jednostek mitycznych chodzi? Nic nie mogę znaleźć na temat w FAQ
Moja poprzednia wypowiedź dotyczyła tego pytania:
Czy nasz wysłannik jest jednostką mityczną?
Może np farmić świątynię i mieć te +10% po badaniach?
a więc pisząc zacytowany przez Ciebie mój fragment wypowiedzi miałam na myśli właśnie badania dotyczące "farmienia świątyni" czyli badanie Plądrowanie świątyni oraz "+10%" czyli badanie Wybrańcy bogów.

3. w wiki jednostka ta nie jest dobrze opisana: pod ikoną boskiego wojownika jest podpis minotaur, brak jest jej w innych miejscach jak np. pojemność łupu, przelicznik populacji ataku. Ale widzę że stopniowo braki są uzupełniane - np. nie było go w wykazie broni obuchowej. Szkoda że przy aktualizacji od razu tego nie zrobiono
Dziękuję za zwrócenie uwagi na jeden z podpisów na stronie Wiki dotyczącej Boskiego wysłannika - przed chwilą to zmieniłam. Gdybyś zauważył inne nieścisłości to zachęcam do umieszczenia takiej informacji na forum w dziale dotyczącym Wiki Grepolis. Jednostka ta jest już uzupełniona na stronie przelicznika populacji ataku, wkrótce uzupełnię również na stronie dotyczącej pojemności łupu. Tak jak zauważyłeś, braki są stopniowo uzupełniane.
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Rezerwacja może być, ale nowe ustawienia zawężają obraz niepotrzebnie. Można je zmniejszyć i też będą widoczne. Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Tak jak już pisałam wcześniej na Boskiego wysłannika działają badania dotyczące jednostek mitycznych. Grabienie łask to badanie Plądrowanie świątyni, które dotyczy jednostek mitycznych.


Moja poprzednia wypowiedź dotyczyła tego pytania:

a więc pisząc zacytowany przez Ciebie mój fragment wypowiedzi miałam na myśli właśnie badania dotyczące "farmienia świątyni" czyli badanie Plądrowanie świątyni oraz "+10%" czyli badanie Wybrańcy bogów.


Dziękuję za zwrócenie uwagi na jeden z podpisów na stronie Wiki dotyczącej Boskiego wysłannika - przed chwilą to zmieniłam. Gdybyś zauważył inne nieścisłości to zachęcam do umieszczenia takiej informacji na forum w dziale dotyczącym Wiki Grepolis. Jednostka ta jest już uzupełniona na stronie przelicznika populacji ataku, wkrótce uzupełnię również na stronie dotyczącej pojemności łupu. Tak jak zauważyłeś, braki są stopniowo uzupełniane.

O to w końcu coś się zmieniło na +. Jak ostatnio zgłaszałam nieścisłość to dostałam odpowiedź, zeebym sama zmieniła :mad: i już więcej nie zgłaszałam :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ostatecznie trzeba będzie się trzeba przyzwyczaić do zmiany bo wątpię aby została cofnięta,kilka osób kończy grę a na ich miejsce przyjdzie jeszcze więcej. Takie groźby próby, wymuszenia nic nie dadzą :mad:

Niestety tak się dzieje, powodem nie jest o tyle poroniony pomysł menu do którego z czasem da się przyzwyczaić - poronione jest to w jaki sposób to wszystko działa - począwszy od zawieszania się gry w poszczególnych przeglądarkach (na explorer nie będę grał - wedle rad - bo nienawidzę tej przeglądarki) kończąc na bugach podczas gry, braku odświeżania itd.
Jak coś się wprowadza to się ***** to najpierw testuje - niestety tutejszy support i całe iNNo ma to w dupie - koszą hajs i uważają, że każdy będzie dalej grał bez względu na wszystko - a tu nie - będę kolejnym z wielu którzy zastrzegają - nic z tym nie zrobicie leniwe kozy to kończę grę - o premium zapomnijcie. jakieś 50 zł miesięcznie mniej.

Grałem na różnych serwerach w różne gry - i wstyd, wielki wstyd dla takiej korporacji jak INNO bo już lepiej sobie radzą serwery postawione na interia.pl

na te święta stracicie dużo użytkowników - życzę wam jak najwięcej - niech ludzie przejrzą na oczy i sami się przekonają jak gardzicie potrzebami konsumenta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja NIE ODCZÓWAŁ ZMIAN BO GRAM NA KĄPIE ...
ale pełne współczucie dla tych którzy grają na laptopach itd :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ta aktualizacja oprócz sprawiania problemu mojemu laptopowi z zalogowaniem się,nie zmieniła wiele.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ktoś wie co się dzieje z serwerem statystyk po ostatniej aktualizacji? Tabelka jedna kolumna na zielono a na drugi dzień na czerwono - o co chodzi?
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Serio tak masz :D
Na jakim świecie grasz? :p
 

DeletedUser16049

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

to jest tylko błąd w grze lub usuń sobie w narzędziach historię przeglądania lub pobierania
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mnie jedyne co interesuje to to, kiedy wreszcie będzie można pobierać surowce ze wszystkich wiosek we wszystkich miastach jednocześnie, bo nie wiem, po co mi to premium bez tego, kiedy co 40 min trzeba obrobić 40 miast! Żenada:((
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mnie jedyne co interesuje to to, kiedy wreszcie będzie można pobierać surowce ze wszystkich wiosek we wszystkich miastach jednocześnie, bo nie wiem, po co mi to premium bez tego, kiedy co 40 min trzeba obrobić 40 miast! Żenada:((
Co racja to racja:D
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Bardzo mi się podobają wszystkie zmiany ale czy możemy już wrócić do wersji 1.0 ?
Trochę się powtarzasz. We wcześniejszych tematach z aktualizacjami, też to pisałeś.
Rozumiem, że podobała Ci się wersja 1.0, chyba wszystkim nam się podobała, ale nie można stać w miejscu, ponieważ sporo graczy by to znudziło.
Mi osobiście podobają się nowe opcje, jeśli znajdę jakieś niedogodności, nie omieszkam wspomnieć ;)
 

DeletedUser13147

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

wszystkie zmiany są bardzo fajne ale może przydał by się nowy 6 bóg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

To co dzisiaj zmieniono to masakra, fajnie że można zmieni rozmiar paska, fajnie że można go ukryć ale dlaczego gdy jest otwarty widać go cały czas tak że przysłania otwarte okno?? Utrudniacie coraz bardziej, już samo to że przesunięto go w dolną część ekranu jest czystą złośliwością, żeby sprawdzić czy sojusz czegoś nie napisał muszę za każdym razem zamykać otwarte okna, albo przynajmniej je przesuwać. Z kolei przez otwarty pasek nie można użyć handlarza.Coraz bardziej pasuje do tej gry powiedzenie - ,,Lepsze wrogiem dobrego" . Jeszcze parę takich aktualizacji i trzeba będzie poszukać gry której twórcy nie uprzykrzają życia swoim sponsorom. Wnoszę o cofnięcie aktualizacji paska z dnia dzisiejszego lub dodanie funkcji przenoszenia go na lewą stronę ekranu, podobnie jak można przenosić pasek zadań windows.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ciężko się przekopać teraz przez te posty wszystkie teraz. Jeśli zdubluję to przepraszam.

Po modyfikacji paska na dole wszystkie otwierane okienka lądują za tym paskiem. Jest to denerwujące na mniejszych monitorach laptopów choćby. Jaki z tym problem? Otóż taki, że nawet jak sobie przesunę paskiem przeglądarki w dół to wszystkie guziki. na dole okien są zasłonięte przez pasek nawigacyjny.

Proszę to poprawić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Również mnie też wkurza ten pasek. Żeby coś zrobić, trzeba zamknąć pasek. Jestem za tym, aby pasek był za otwartym oknem, a nie przed.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zgadam się z kolegą,ten pasek przeszkadza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry