Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

ale my chcemy zakonczenia gry. Kazda gra powinna miec poczatek i koniec.

Bez cudow konca nie bedzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

masz rację, będą cuda, będzie koniec gry, ale raczej nie taki jak się spodziewasz....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

jak będę chciał zakończyć grę to sam ją zakończę ... nie podoba mi się fakt że ktoś z "góry" mówi mi kiedy mam skończyć grę... zasad podczas gry się nie zmienia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Najbardziej mnie wkurza jak tu ludzie piszą nie lub tak i nie podają powodu! To miejsce zwane forum tzn pisze się wypowiedzi dzieli zdaniem prowadzi dyskusje
na nie i tak jest miejsce w ankiecie nie na forum
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.

więc jak dla mnie stara wersja to już jakiś cud ;)Cud pierwszy lepszy
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

ale my chcemy zakonczenia gry. Kazda gra powinna miec poczatek i koniec.

Bez cudow konca nie bedzie.

Będzie, będzie :)
Administracja zabrała sie za alfę, lecą bany w różnych sojach.
Za współdzielenie, nielegalne przekazanie itp.

Wiele osób po prostu odchodziło z dnia na dzień i oddawało konta znajomym (spoza alfy) - mało kto bawił się w ceregiele o legalne przekazanie!

Dlaczego? Ktoś ze samej czołówki, zapytał w jaki sposób może legalnie przekazać konto i dostał za to bana :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

a ta ankieta to jeszcze działa?
mialem urlop świąteczny włączony, a dzisiaj gdy wróciłem, to podeslane w wiadomościach linki albo nie dzialają (te wcześniejsze) albo (te poprawione) dzialają w sposób oznajmiający że ankieta został zamknieta:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

czyli sytuacja w sprawie ankiety wygląda mniej więcej tak:
wersja 2.0 gracze z NN się cieszą bo mają nowe wyzywanie. inni rezygnują
wersja 1.0 inni się cieszą, rezygnuje (?)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

właśnie tak to jest 2.0 nowe wyzwanie na NN a ci którzy odrzucili dobra wole grepotimu zostają z 1.0
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Kiedy będą wyniki?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

widze ze NN króluje na forum jako anty reklama wersji 2.0 ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

a ja z utęsknieniem czekam na wprowadzenie aktualizacji :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Mi też się podoba pomysł wprowadzenia 2.0 na stare światy. Gram obecnie na Lambda i gra mi się dobrze. Jeszcze nigdzie na dłużej nie zagrzałem miejsca w 2.0 może będzie tym pierwszym światem Sigma. Co do farmienia na 2.0 to dla mnie jest to duży plus bo na 1.0 trzeba było co chwilę wysyłać kawalerię a ja nie miałem aż tyle czasu i chęci. Oczywiście zrozumie jak zmiany nie zostaną wprowadzone bo dla tych np. co grają na Alfie czy innych pierwszych światach była by to ogromna zmiana i może nawet koniec kariery z Grepolis. Wiec tyle co chciałem powiedzieć. Mam jeszcze pytanie. Wie ktoś może w kiedy będzie wszystko jasne?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

wyniki ankiety:

Drodzy Gracze,

mamy już wyniki przeprowadzonej ankiety na temat wdrożenia nowych rozwiązań na światach z wersją 1.x.

71.82% graczy oddało głos na TAK, 28.18% było przeciw.

Oznacza to, że w najbliższym czasie zostaną podjęte kroki celem wdrożenia wersji 2.x na światach: Alfa, Beta, Gamma, Delta, Epsilon, Dzeta, Eta, Theta, Jota, Kappa, Lambda, My, o których będziemy informować Was na bieżąco.

Jako ciekawostkę zamieszczam porównanie, jak wypadły inne wersje językowe,
gdzie ankieta przeprowadzana była w tym samym czasie:



PT: 84.61% YES – NO 15.39%
ES: 84.48% YES – NO 15.52%
PL: 71.82% YES – NO 28.18%
GR: 66.94% YES – NO 33.06%
IT: 62.18% YES – NO 37.82%


Pozdrawiamy,
Grepolis Team
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Ogólnie > czuję się oszukany, okradziony. Jestem ciekaw, czy to są prawdziwe wyniki ankiety.. :p

Co do farmienia na 2.0 to dla mnie jest to duży plus bo na 1.0 trzeba było co chwilę wysyłać kawalerię a ja nie miałem aż tyle czasu i chęci.

Ojoj, ale mi różnica.. kliknięcia 2, by pobrać surkę, a 4-5,.... sekunda różnicy.. :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Ogólnie > czuję się oszukany, okradziony. Jestem ciekaw, czy to są prawdziwe wyniki ankiety.. :p

ja bylem i bede za cudami (czyli takze za wersja 2.0), ale takze jestem ciekaw czy wyniki sa prawdziwe. Myslalem ze bedzie mniejsza roznica.
 

DeletedUser11914

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

I dobrze, bo 2.0 jest złe :]
Widzę mój dawny wróg bardzo zaangażował się w namawianie by aktualizacji 2.0 na światach 1.0 nie było:) ...i słusznie wg mnie - te światy powinny takie zostać. Po co mamy zmieniać coś co do czego nie mamy zastrzeżeń? Jeżeli ktoś chce pograć w wersje 2.0 to ma przecież taką możliwość:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Widzę mój dawny wróg bardzo zaangażował się w namawianie by aktualizacji 2.0 na światach 1.0 nie było:) ...i słusznie wg mnie - te światy powinny takie zostać. Po co mamy zmieniać coś co do czego nie mamy zastrzeżeń? Jeżeli ktoś chce pograć w wersje 2.0 to ma przecież taką możliwość:)


Witaj :D

Powinny.. to ułatwianie przez zarządców gry sobie drogi we wgrywaniu i robieniu aktualizacji..
Nie każdy znosi krytykę, więc nie dopowiem..
 
Status
Zamknięty.
Do góry