Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10130

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Mało mam wiary w to, że support nas nie oszukał, gdyż z większości wypowiedzi graczy na serwerach można określić wyniki głosowania . Tak długo trwało przygotowanie cudów i tak były przekładane terminy, że wstyd powinno być supportowi teraz po tak długim czasie gry zmienianie zasad
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

ogolnie to lipa na maxa ze na stare swiaty wchodzi wersja 2.0 :( trudno jak wprowadza na tym bedzie trzeba zakonczyc kariere z grepolis
 

DeletedUser5941

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Z tej ich ciekawostki to ja tu chce widzieć jacy gracze głosowali.Jest róźnica między graczami którzy graja w wersje 1.xx od roku albo i więcej z miastami 100 albo i nawet 200 a od graczy którzy graja kilka dni/tygodni mających po max pare miast
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10945

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Widzę że władze inno mają gdzieś głosy graczy którzy zgłosili swój sprzeciw wobec wprowadzenia wersji 2.0
akceptowaliśmy regulamin przy zakładaniu konta na światach ja zaakceptowałem świat w wersji 1.xx dla mnie wprowadenie wersji 2.0 jest to zmiana warunków umowy którą zawarłem zakładając konto.
Zabawa zabawą ale zastanawiam się na poszukaniem innej firmy gdzie takie zmiany warunków zabawy na jakie jestem narażony w trakcie rozgrywki nie są wprowadzane w życie jestem ciekaw czy nie mógłbym się domagać odszkodowania za wykupione złoto i zmarnowany czas bo niestety system jak i całość gry są dla mnie nie do zaakceptowania w wersji 2.0 :mad:
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Mało mam wiary w to, że support nas nie oszukał, gdyż z większości wypowiedzi graczy na serwerach można określić wyniki głosowania . Tak długo trwało przygotowanie cudów i tak były przekładane terminy, że wstyd powinno być supportowi teraz po tak długim czasie gry zmienianie zasad

No winny tutaj jest support i cykliści.
- Czemu cykliści ?
- A czemu support?

Takie wyniki otrzymaliśmy i takie zostały zaprezentowane. Wyolbrzymiana jest nasza rola w przygotowywaniu cudów i przekładaniu terminów bo w tym zakresie jest ona praktycznie zerowa. Pomijam tutaj nasz udział w testowaniu czy opiniowaniu pewnych elementów tego projektu.



Sandro123 Poniżej fragment OWH:
6.2 Wszystkie oferowane przez InnoGames Gry będą według uznania InnoGames przerabiane i aktualizowane, aby były atrakcyjne dla możliwie największego kręgu Użytkowników.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser10945

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

no tak tylko że są pewne ganice zmian w grze
a druga sprawa jak ktoś chce grać w wersję 2.0 to ma do dyspozycji kilka z tych światów mi osobiście i tego co ludzie tutaj pisali nie jestem odosobniony
wersja 2.0 się nie podoba

6.2 Wszystkie oferowane przez InnoGames Gry będą według uznania InnoGames przerabiane i aktualizowane, aby były atrakcyjne dla możliwie największego kręgu Użytkowników.

według mnie ankieta powinna być przeprowadzana dla każdego świata oddzielnie i mogliby w niej brać udział tylko gracze z danego świata bo co z tego że była jak głosować mogli również gracze grający na światach inny niż mój ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10819

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

hmmm ja gram na My i Rho. głosowałam na nie. nie chce zmiany na My- lubie ten świat taki jaki jest i prawdę mówiąc na My lepiej mi się gra
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

według mnie ankieta powinna być przeprowadzana dla każdego świata oddzielnie i mogliby w niej brać udział tylko gracze z danego świata bo co z tego że była jak głosować mogli również gracze grający na światach inny niż mój ?
dokładnie... ale widać Inno miało swój cel w tym - jak to ktoś zauważył na pewno łatwiej im będzie zajmować się tylko jedną wersją... i w ten oto sposób dali wybór graczom, niczego nie musieli fałszować a i tak osiągnęli to co chcieli - z ich punktu widzenia wszystko się udało...
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Sandro123 Poniżej fragment OWH:

6.2 Wszystkie oferowane przez InnoGames Gry będą według uznania InnoGames przerabiane i aktualizowane, aby były atrakcyjne dla możliwie największego kręgu Użytkowników.

Cytowanie tego fragmentu OWH to jedynie dowód na pozornosc dzialan InnoGames. Pytacie o zdanie udajac dobrego wujka, a wszyscy wiedza, ze na podstawie ww przepisu i tak byloby zrobione to co chcecie. Zdanie graczy sie nie liczy, nie dziwi wiec dziwaczna ankieta, gdy franek ze swiata 2.0 (albo zenek, który juz nie gra) decyduje o losach swiata 1.0.

Choc moze znowu to nie Wy, to cyklisci.

PS awaria klawiatury, brak polskich liter
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

z tego co pamietam niedawn pisane bylo ze jezeli liczba graczy spadnie poniżej jakiegos progu to swiat zostanie zamkniety.

Pytam sie co wtedy sie stanie gdy masowo ludzi zaczna konczyc gre na swiatach gdzie zostalo wprowadzone 2.0
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser946

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Choc moze znowu to nie Wy, to cyklisci.
ale kogo masz na myśli mówiąc "Wy"? - przecież o wszystkim decyduje InnoGames, nasz (czy jakikolwiek inny) team nie ma nic do gadania... były przypadki, że na angielskim czy niemieckim forum członkowie teamu wstawiali się za opiniami graczy i obiecywali przekazać "postulaty" do Inno, ale akurat te kwestie które śledziłem nie zmieniły się - ergo: team ma tyle do gadania co my, zwykli gracze... więc jak chcesz to pisz do centrali (wiem, że już masz w tym wprawę ;)) - naszemu team'owi, akurat w tej kwestii, nic zarzucić nie można :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser462

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Ustosunkowałam się jedynie do wpisu przedstawiciela teamu (co chyba wyraźnie wynika z fragmentu o cyklistach).

Jeśli Twoim zdaniem ton tej wypowiedzi jest w porządku, to mamy na ten temat rozbieżne zdania i w tej rozbieżności pozostaniemy.

Poza tym, jakie znaczenie dla gracza ma fakt, czy decyzję podejmuje Kowalski czy Szmidt? Polski team reprezentuje InnoGames wobec polskich graczy, nie oczekuję oczywiście krytyki posunięć firmy, ale kpiny z graczy wyrażających swój żal z powodu decyzji InnoGames uważam za niestosowne (delikatnie rzecz ujmując).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

głosowałem co prawda na tak, ale taka różnica śmierdzi. Było widać po dyskusji i tu i na wewnątrz sojuszowych (takich gdzie kilka sojuszy ma inną zakładkę) że sprzeciw wobec 2.0 jest dużo większy. A tu nawet 30% nie ma?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Nawet jeżeli podali prawdziwe wyniki ankiety, to można było w niej oddać głos kilka razy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Teraz będą się liczyły bezwartościowe masówki ile da limit. Bo aby zbudować cudy świata to przede wszystkim będzie liczył się mass.

Przykre, że małe zgrane i silne sojusze na tym stracą.

Wcześniej każdy miał wybór mógł grać albo na 2.0 albo na 1.x a teraz każdy musi grac na jednej bez możliwości wyboru.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Ciekawe kiedy ta zagłada 1.x wejdzie :(:(
Jednak myślałam że ankieta lepiej pójdzie ;)
Nawet jeżeli podali prawdziwe wyniki ankiety, to można było w niej oddać głos kilka razy...

Kto robi ankietę z głosowaniem wielokrotnym /?? Ja tam oddałam głos tylko raz bo gram fer play.
Ja tam jestem za tym aby powtórzyć głosowanie; )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

6.2 Wszystkie oferowane przez InnoGames Gry będą według uznania InnoGames przerabiane i aktualizowane, aby były atrakcyjne dla możliwie największego kręgu Użytkowników.

Co tam jest atrakcyjne w 2.xx ? Mapa - do niczego, nie można otworzyć w nowej karcie innej rzeczy, przeszkadza mi to ... bardzo, nie ma suwaka do zmniejszania i zwiększania liczby wojsk na statki.
Czemu mają prawo głosu gracze, którzy dopiero zaczęli, a nie poszło im ? Chociaż jakiś limit > pół roku gry!
Na każdym serwerze powinno być oddzielne głosowanie, bo tak to bym grał na każdym serwerze.. Można oddać tylko 1 głos, nie ważne od liczby serwerów, na których się gra.
Jak ktoś napisał :

jestem ciekaw czy nie mógłbym się domagać odszkodowania za wykupione złoto i zmarnowany czas bo niestety system jak i całość gry są dla mnie nie do zaakceptowania w wersji 2.0

Jestem ciekaw co Inno na to.. To jednak kupa czasu, kupa forsy - 50 złotych nie wpłaciłem, to spore sumy, dlatego mam prawo czuć się oszukany.
 
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

głosowałem co prawda na tak, ale taka różnica śmierdzi. Było widać po dyskusji i tu i na wewnątrz sojuszowych (takich gdzie kilka sojuszy ma inną zakładkę) że sprzeciw wobec 2.0 jest dużo większy. A tu nawet 30% nie ma?

Znasz zasadę Pareta? Mówi ona o stosunku 20:80, który to sprawdza się w wielu sytuacjach... myślę, że tutaj również. Ja to widzę tak: 20% graczy, to gracze dłużej grający, mający nieco większe pojęcie o grze, pewnie więcej punktów, doświadczenia itp. (generalnie ci, których pytaliscie w swoich ankietach w sojuszach). 80% to gracze początkujący lub niezbyt zorientowani o co chodzi z tymi światami.
I jedna grupa dostała ankietę i druga. Każdy lubi mieć wpływ na swoją przyszłość - parę kliknięć i ankieta wypełniona - tutaj każdego gracza na to stać, tym bardziej, że ankieta nie była nudna no i było wprowadzenie do świata 2.0 (co najwyżej można doczepić się do sposobu, w jaki był przedstawiany w tej ankiecie świat 2.0;). Gracze, którzy nie mieli zdania wcześniej o nowym systemie, po takim wprowadzeniu (zupełnie normalnym z punktu widzenia marketingowego) zapewne wybierali "tak".
I teraz o wynikach. Z tych 20% graczy "bardziej doświadczonych" załóżmy, że 80% zagłosowało za 1.0, a 20% za 2.0. Z tych 80% graczy "mniej doświadczonych" 20% zagłosowało za 1.0 a 80% za 2.0. W sumie i tak wychodzi 20% za 1.0 i 80% za 2.0 :p Czyli jeszcze bardziej na korzyść 2.0 niż wyszło w rzeczywistości :p
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

No to zacytuje pewnego Modka ;P :D:D ale nie naszego forum ;)

Oczywiście rozumiem, że społeczność alfa jest zainteresowany, co się stanie w przyszłości, podobnie jak wiele światów. Jednak nie może zwolnić żadnych dalszych informacji w tym czasie. Pewni, społeczności jest dla nas bardzo ważne i będziemy bardzo uważać, w jaki sposób i w jakim zakresie będziemy realizować 2,0 funkcji. Zmiana jest zawsze trudne i trudno jest wziąć pod uwagę życzenia od wszystkich graczy różnych: przykład nowy system gospodarowania vs starego systemu gospodarowania. Oczywiście będziemy starać się słuchać .

Czyli wprowadzają wszystko to co na innych wersjach językowych gry.
Więc nie wiem po co było to całe głosowanie; )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Chcą zarobić, a na naszym świecie zniszczy to rozgrywkę (6 sojuszy w koalicji).
Czuje się oszukany... Nie po to zacząłem grę na My, gdy już istniało Ksi, żeby teraz zmieniali wszystko w czasie rozgrywki!!!


UP
To dowód na to, że całe głosowanie jest sfałszowane!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry