Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Może trochę zaśmiecam, ale to mój protest-song do supportu w sprawie zmiany na 2.0 (wystarczy zmienić nazwę świata na Wasz). Może jeśli to rozprowadzimy i naprawdę spora liczba osób wypowie się w ten sposób przeciwko zmianom to uda się nam je zatrzymać chociaż na niektórych światach?

Zachęcam, więc do kopiowania (całość jest napisana tak, że wystarczy zmienić tylko nazwę świata i się podpisać):

Witam.

W związku z opublikowanym przez Państwa wynikami ankiety dotyczącej wyprowadzenia wersji 2.00 na starych serwerach, pragnę wyrazić swój sprzeciw wobec wprowadzania tej zmiany na świecie THETA. Uważam, iż taka konwersja świata wprowadzi tylko niepotrzebne zamieszanie. Tym bardziej, że nawet na światach, które od początku są stworzone w tejże wersji nie mogli się Państwo ustrzec karygodnych wręcz błędów (ot, choćby ostatni incydent z przesunięciem czasu obowiązywania bonusu nocnego, o którym poinformowali Państwo w sposób tak dalece nieadekwatny, że myślę, iż na tę część Państwa działalności należałoby spuścić zasłonę milczenia). Dalej, uważam, iż nowa wersja gry jest jeszcze niedopracowana, jej interfejs jest wysoce nieintuicyjny i dość irytujący w obsłudze, a nowe możliwości wykorzystania złotych monet wprowadzają jeszcze większą, i myślę, że w tym momencie już nieusuwalną, przepaść pomiędzy użytkownikami korzystającymi z premium, a zwykłymi graczami. Śmiem sądzić, iż wprowadzenie tej wersji na moim świcie (przypomnę - świat THETA) spowoduje, co najwyżej odpływ niezwykle wartościowych i doświadczonych graczy, dzięki którym rozgrywka jest jeszcze interesująca. Dlatego też jeszcze raz pragnę zaprotestować wobec wprowadzania zmian na moim serwerze. Wiem, że z podobną petycją występują do Państwa również inne osoby, dlatego też mam nadzieję, iż weźmiecie sobie Państwo nasz głos do serca i jednak ustrzeżcie się błędu, jakim byłoby przekonwektorowanie świata 1.0 na Thecie na wersję 2.0.

Z wyrazami szacunku
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

fil19 ale nie wiem oni chyba od decyzji mogą się jeszcze wytrzymać ;) :D:D
party.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

UP1
Mam nadzieje...
UP2
Dobrze napisane, niech każdy co gra na 1.0 i nie chce zmian niech to wyśle do supportu!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

Dzięki :) Jak możesz rozprowadź to wśród swoich znajomych z gry i na swoim serwerze ;)
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

Co tam jest atrakcyjne w 2.xx ? Mapa - do niczego
do niczego to była mapa w 1.xx, w 2.xx na mapie można zrobić wszystko - chociażby sprawdzić czas dojścia jednostek bez wchodzenia w okienko podglądu miasta itp.

nie można otworzyć w nowej karcie innej rzeczy, przeszkadza mi to ...
ale można otworzyć dwa czy nawet więcej okienek na jeden karcie, nic nie stoi też na przeszkodzie żeby otworzyć grę na kilku kartach i na każdej otworzyć to co nas interesuje - owszem, jest to mniej wygodne niż w 1.xx - z tym się zgodzę, ale tez nie jest tak, że "nie można"
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Taka ewentualność była sygnalizowana przez InnoGames od dłuższego czasu. Po wprowadzeniu 2.0 na światy od Ny wzwyż pojawiła się ogromna ilość głosów domagających się aktualizacji starych serwerów - wystarczy poczytać sobie dyskusję na forum. Odbyła się ankieta, w której każdy zainteresowany mógł oddać swój głos. Demokratycznie podjęto decyzję, 71.82% osób opowiedziało się za wprowadzeniem wersji 2.x. Obawiam się, że masowe przesyłanie petycji do supportu nie zmieni sprawy.
 

DeletedUser10945

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

demokratyczne wybory w których każdy może oddać niezliczoną ilość głosów heh pokażcie mi takie wybory hahaha
pojawiła się ta ogromna ilość głosów bo to było coś nowego a ta ilość pewnie wzięła się z tego że gracze z serwerów 2.0 również mogli brać w niej udział co dla mnie jest dosyć dziwnym posunięciem

no i jeszcze pozostaje nam wybór drastyczny kasacja konta i rozpowszechnianie na portalach internetowych wiadomości o zmianach przebiegu rozgrywki prez firmę inno
mam jeszcze pytanie jak mam podbić wioski komputerowe na wyspach gdzie mam flotę ?
zmieniać profil miasta żeby móc handlować z wioskami ? to jest jawna kpina z graczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

do niczego to była mapa w 1.xx, w 2.xx na mapie można zrobić wszystko - chociażby sprawdzić czas dojścia jednostek bez wchodzenia w okienko podglądu miasta itp.

ale można otworzyć dwa czy nawet więcej okienek na jeden karcie, nic nie stoi też na przeszkodzie żeby otworzyć grę na kilku kartach i na każdej otworzyć to co nas interesuje - owszem, jest to mniej wygodne niż w 1.xx - z tym się zgodzę, ale tez nie jest tak, że "nie można"


A jak się zamknie przypadkiem lub Ci się zatnie, to nie odzyskasz tego.. a w 1.xx robisz tak : Cofasz strzałką stronę, automatycznie się odświeży, potem na odwrót > do przodu i masz tekst.

@+@+@+@+@+@


Może naciski takie na support nic nie dadzą.. ale będziemy mieli frajdę ;P A i :

Stanowczo NIE 2.XX !!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Ojoj, ale mi różnica.. kliknięcia 2, by pobrać surkę, a 4-5,.... sekunda różnicy.. :p

wież mi dla mnie duża;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

wież mi dla mnie duża;p

Ciężko mi uwierzyć :p Trochę komiczne, wręcz zabawne..


:rolleyes:

____

Ja nie farmię bardzo długo i jakoś żyję, nie wyobrażam sobie, by z 80 prawie miast (78) farmić.. Przydaje się na początku, albo jak masz dużo czasu. Nie wiem ile masz miast, ale jak masz dużo i farmisz, to widocznei masz dużo czasu ;p :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Ciężko mi uwierzyć :p Trochę komiczne, wręcz zabawne..

Miast 22 i już od dawna nie farmie. Wygłupiłem się z tym, że mam mało czasu i nie lubię farmić. Bo na famrę trochę czasu trza mieć. Nawet gdybym miał czasu potąd to bym nie farmił bo mnie to nie rajcuje. Masz rację zabawnie to napisałem ale chodziło mi o co innego. No i na początku jest łatwiej z nową farmą.
Nie ciągmy tego tematu dalej. Rozmawiajmy o tym 2.0.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Jest jedna jakże subtelna różnica między czasem potrzebnym do farmienia starym i nowym systemem. To że na starym klikało się te 10 razy na wioskę góra dwa razy dziennie, a na nowym od samego początku gry chcąc wyklikać full surki musimy siedzieć jakieś 18 godzin.

Na jocie farmiłem 10 wysp w 2 godziny, na 2.0 farmiąc jedną wioskę trzeba klikać cały dzień... Ludzie ceniący czas wybrali 1.0
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Kontynuuję rozmowę z tego wątku, który zamknęłam. Proszę o nie otwieranie nowych tematów dotyczących tej aktualizacji i o wypowiadanie się tylko w jednym.

To, że grałbym jeden dzień, to ma wpływ już na to, że powinienem decydować ? Bo ja sądzę, że nie. Jak się nie zna gry, to czemu można głosować, to jakby dać 5 latkowi prawo do wyboru prezydenta.

Jak gdzieś pisałem : nie porównujcie tego do zwykłych wyborów, gdyż jako osoba w wieku nastoletnim możesz ukształtować opinię na dany temat, a jako małe dziecko nie i właśnie tymi małymi dziećmi w przenośni są nowi gracze. Ale oczywiście kogo to interesuje ;PP

Mam wrażenie, że w tym momencie na światach w wersji 1.x rejestruje się stosunkowo niewielka ilość nowych graczy, więc ilość grających dzień, dwa czy tydzień, nie jest znowu taka duża. Ankieta została rozesłana 29 października i osoby, której zarejestrowały się po tej dacie, nie otrzymały wiadomości z informacją o niej. Jestem świadoma tego, że nie jest to idealny środek zapobiegawczy, jednak na pewno w jakimś stopniu wyeliminował np. osoby grające na co dzień tylko na światach 2.x, a które mogłyby chcieć zagłosować w niedotyczącej ich ankiecie.

Sprzeciwiają się tylko niektóre ze światów w starej wersji a zobaczcie ile ich jest ! My we własnej koalicji (sojusze z top10) zrobiliśmy ankietę i znaczna większość bo powyżej 60% była za wprowadzeniem więc czemu się tu dziwić ... Jeśli już tam mówicie że to było fałszerstwo to może Ci co robili ankietę udowodnią to wam ukazując kto głosował na tak a kto na nie , każdy sobie sam zliczy i zobaczymy !
Nie jestem pewna co masz na myśli: chodzi o ujawnienie głosów w ankiecie surveymonkey czy w sondach przeprowadzonych przez graczy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Później jak będziesz mieć więcej miast na 2.0 to dasz splądruj na 8h ( -96% nastroju ) czekasz aż upłynie 8h i albo żądasz albo czekasz do 100% nastroju i znów plądrujesz bo jak dasz po 8h splądruj znów za 96% nastroju to wybuchnie bunt.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Później jak będziesz mieć więcej miast na 2.0 to dasz splądruj na 8h ( -96% nastroju ) czekasz aż upłynie 8h i albo żądasz albo czekasz do 100% nastroju i znów plądrujesz bo jak dasz po 8h splądruj znów za 96% nastroju to wybuchnie bunt.

Nie będe miał więcej miast, bo to rzuciłem w cholibkę :p
Ale wiedz że jak farmisz w taki sposób to wyciągniesz moze 15% surowców ktore oferuje ci gra... dziękuje bardzo za taki sposób.

Na 1.0 serią kilku(nastu) kliknięć dwa razy w ciągu dnia farmiło się full surowców, nie marne kilka %. Wniosek? Jak dla mnie prosty - nowy system farmienia to krok milowy wstecz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Na 1.0 serią kilku(nastu) kliknięć dwa razy w ciągu dnia farmiło się full surowców, nie marne kilka %. Wniosek? Jak dla mnie prosty - nowy system farmienia to krok milowy wstecz

No właśnie, niby ułatwienie, a jednak musiałbyś siedzieć cały dzień i klikać co 5 minut tą surkę (wtedy najwięcej by było). Na 6 poziomie co 5 minut bierzesz 62, w dzień możesz wyciągnąć wtedy 39250. Klikając przez 24 godziny, co 5 minut te 62, to uzbierasz 17856. (Może się mylę, ale to chyba dobry wynik)
Także bez sensu taki limit surki jest i bez sensu co 5 minut klikać, lepiej polepszyć już nastój w wiosce na 100% i zrabować 6000 surki, gdzie od razu ją wykorzystasz/będziesz miał w zapasie, a w 2.xx musisz klikać i klikać dłuuuugo, by na coś uzbierać...

Dodam również, że by tyle brać, to trzeba rozbudować to jeszcze... a w tydzień się tego nie robi, pierwszy miesiąc gry też nie...

Mam wrażenie, że w tym momencie na światach w wersji 1.x rejestruje się stosunkowo niewielka ilość nowych graczy, więc ilość grających dzień, dwa czy tydzień, nie jest znowu taka duża. Ankieta została rozesłana 29 października i osoby, której zarejestrowały się po tej dacie, nie otrzymały wiadomości z informacją o niej. Jestem świadoma tego, że nie jest to idealny środek zapobiegawczy, jednak na pewno w jakimś stopniu wyeliminował np. osoby grające na co dzień tylko na światach 2.x, a które mogłyby chcieć zagłosować w niedotyczącej ich ankiecie.

Już mi nawet nie chodzi o tych co grają nawet te 1-2 dni, a raczej o dłuższy czas > powinni głosować Ci co tworzą dany serwer dłuższy czas > powyżej pół roku..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat ankiety o wprowadzeniu wersji 2.0 na stare światy

Według mnie na starszych światach powinna być wersja 2.0- w ten sposób gra jest rozwijana a nie granie monotonie na tych samych zasadach ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry