Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

  • Rozpoczynający wątek fil19
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Co wy o tym myślicie? Wg mnie to bez sensu. Jak ktoś chce w tym czasie spokój to niech weźmie urlop.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Gdzieś na forum wyczytałam jak ludzie zbierają się teraz w większe sojusze, przestają walczyć (przynajmniej nie robią tego tak aktywnie jak przed erą cudów) i budują coś, w czego sens istnienia do końca nie wierzą (o ile w ogóle)
Więc po co te przerwy? ;)
Jedicus ma rację. Takie wybiórcze blokowanie opcji niepotrzebnie mąci. Blokujemy wszystko, albo nic. Czemu w czasie pokoju nie mogę sobie pokojowo założyć nowego miasta? Czemu w czasie pokoju mogę produkować wojsko/flotę? Takie to trochę naciągane. I pewnie znowu wynikną z tego problemy ;) Znowu będą kłótnie i oskarżenia. Ach, już się doczekać nie mogę... no ale team nic na to nie poradzi...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Heh ciekawe czy w końcu czas pokoju zostanie poprawnie przeprowadzony :eek:
Bo z tego co pamiętam to jeszcze takiego cudu nie było, tylko zawsze jakieś dziwne historie :eek:
I w ogóle na co to? Po to są urlopy.
 

DeletedUser8468

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

No dokładnie to jak ktoś ma wolny czas od szkoły pracy itd. i chciał by posiedzieć na grepo to nie ma takiej możliwości głupota i jeszcze raz głupota coraz więcej ludzi przestaje w grac a oni dalej niszczą tą gre.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Dobrze że jest bo mnie nie będzie :p:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Dobrze że będzie przerwa . Odpocznę troszkę od tego . A dla aktywnych dobry moment na uzupełnianie wojska .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Tak. Pokój jest był i będzie, i tak ma zostać. Przecież jest to duże udogodnienie, na chwilę. Ludzie, na prawdę nie macie nic do roboty w święta? Czy poza internetem już nic w życiu nie widzicie? tragedia... ale cóż, XXI wiek... era nołlajfów :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

A co z tymi, którym odpadł cały urlop?
Bo były inne wypadki po drodze?
Tak. Pokój jest był i będzie, i tak ma zostać. Przecież jest to duże udogodnienie, na chwilę. Ludzie, na prawdę nie macie nic do roboty w święta? Czy poza internetem już nic w życiu nie widzicie? tragedia... ale cóż, XXI wiek... era nołlajfów :eek:

zgadzam się...
Kurde, ludzie...raz mamy szansę oderwać się od gry i w miarę spokojnie zasnąć, a Wy...no-life? :eek:
kurde...przecież święta to czas rodzinnych spotkań itp...i Wy chcecie dany Wam czas zmarnotrawić na grze, którą o kant ...tyłka roztrzaść?
Czy którykolwiek z Was nie chciałby porządnie się wyspać?
...jak Wam się ta gra podoba, to dobrze, ale...ci, którym brak już czasu, grają tylko z powodu zobowiązania wobec kumpli i w dodatku są w takim miejscu mapy, gdzie jest "strefa śmierci"?
Eh...
Aż tak Wam zależy na tej grze, tak Was wciągła? :-[
no to jest już paranoja...
Profanować święta, które tyle ciepła wnoszą do naszego życia, dla chwilowej uciechy..?
Dobra, kończę, bo komórkowej klawiatury szkoda...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

A co z tymi, którym odpadł cały urlop?
Bo były inne wypadki po drodze?


zgadzam się...
Kurde, ludzie...raz mamy szansę oderwać się od gry i w miarę spokojnie zasnąć, a Wy...no-life? :eek:
kurde...przecież święta to czas rodzinnych spotkań itp...i Wy chcecie dany Wam czas zmarnotrawić na grze, którą o kant ...tyłka roztrzaść?
Czy którykolwiek z Was nie chciałby porządnie się wyspać?
...jak Wam się ta gra podoba, to dobrze, ale.ZAZ..ci, którym brak już czasu, grają tylko z powodu zobowiązania wobec kumpli i w dodatku są w takim miejscu mapy, gdzie jest "strefa śmierci"?
Eh...
Aż tak Wam zależy na tej grze, tak Was wciągła? :-[
no to jest już paranoja...
Profanować święta, które tyle ciepła wnoszą do naszego życia, dla chwilowej uciechy..?
Dobra, kończę, bo komórkowej klawiatury szkoda...
Od tego jest urlop. A jak ktoś zużył to jego sprawa. Ja akurat będę miał czas w święta. Nie powinno być takich przerw. Tak jak ktoś napisał to jest czas na odbudowanie dla farm :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

No to sobie więcej pw nabijesz, proste...
A Ty w kółko swoje, od tego tylko urlop i urlop...eh...
Zaiwaniałbyś w pracy w Boże Narodzenie? Chyba nie..? o_O
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

To wy piszecie że gdzieś wyjeżdzacie więc pisze że możecie wziąć urlop. A ten pokój to nic innego niż przymusowy urlop dla wszystkich plus możliwość budowania... Brak słów na ten pomysł...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Wchodzę z ciekawości żeby zobaczyć co słychać przed świętami a tu znów ta nieszczęsna przerwa świąteczna. Żenada :D

W innych grach dwoją się i troją żeby w czasie świątecznym (wolnym od pracy/szkoły) przyciągnąć jak najwięcej graczy. Wprowadzają aktualizacje itp itd
No ale grepo podążając swoją prowincjonalną ścieżką oczywiście wie lepiej :)

Jednak jak widzę niedzielni fajterzy cieszą się że pierwszy raz nie dostaną po d. ekhm.. po tyłku :p

Jakie szczęście że już w to ..... nie gram :) Chociaż i tak jest lepiej bo tym razem przynajmniej o tym poinformowali :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

donny może Ty akurat się lubisz delikatnie mówiąc wkurzać w święta ale ja nie. Widziałam już tu kilka przerw z różnych powodów, począwszy od śmierci prezydenta, poprzez święta. Każda z tych przerw skończyła się zszarganymi nerwami sporej ilości graczy. Teraz znowu nam chcą taka wątpliwą "przyjemność" zafundować. I mamy Twoim zdaniem się z tego powodu cieszyć?
No chyba, ze w końcu zdarzy się najwiekszy cud w historii tej gry i zrobią to dobrze:eek:, trzymam kciuki :D Bo do tej pory bez przerwy przynajmniej ludzie wiedzieli by na czym stoją, a z przerwą tracili wioski w czasie jej trwania :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Dobrze, że jest :) Załamują mnie gracze, którzy chcieliby "więcej posiedzieć na grepolis" ...Sorry wolę pojeździć na łyżwach w tym czasie ;)
Ile osób z tych najbardziej protestujących przeciwko pokojowi na ten krótki czas, ma bardzo wiele miast? I po prostu nie mają co ze sobą zrobić jeśli nie mogą atakować w grepolis? W tego typu grach często wygrywają no-life. Wyjdźcie z domu! Chociaż na spacer :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Dobrze, że jest :) Załamują mnie gracze, którzy chcieliby "więcej posiedzieć na grepolis" ...Sorry wolę pojeździć na łyżwach w tym czasie ;)
Ile osób z tych najbardziej protestujących przeciwko pokojowi na ten krótki czas, ma bardzo wiele miast? I po prostu nie mają co ze sobą zrobić jeśli nie mogą atakować w grepolis? W tego typu grach często wygrywają no-life. Wyjdźcie z domu! Chociaż na spacer :p

Teraz to mnie rozbawiłeś. W zeszłym roku kumpel w trakcie trwania przerwy stracił miasto, bo została nie poprawnie przeprowadzona. Takich przypadków było wiele. Nikt normalny ze spokojem nie wyjdzie z domu będąc pewnym o wioski. Ja na pewno będę przynajmniej przez komórkę zaglądać. Te przerwy to tylko nie potrzebne komplikacje, człowiek i tak musi zaglądać i pilnować, bo licho wie co znowu spieprzą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

rozbawiasz mnie bardziej mieszkanko Kalisza. Z obawy o stratę miasta nie wyjść?! Rozumiem, jak ktoś jest prezydentem REALNEGO miasta i posiedzi 24.12 dłużej w pracy bo dziurę w budżecie trzeba załatać. Ale to tylko byt wirtualny. Gra jest dla mnie nie ja dla niej. Nie wpadam w złość gdy tracę miasto. Nawet gdybym to było przez bug. Wolę narzekać na na korki w Poznaniu. Rzeczywiste i mają znacznie w codziennym życiu ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

rozbawiasz mnie bardziej mieszkanko Kalisza. Z obawy o stratę miasta nie wyjść?! Rozumiem, jak ktoś jest prezydentem REALNEGO miasta i posiedzi 24.12 dłużej w pracy bo dziurę w budżecie trzeba załatać. Ale to tylko byt wirtualny. Gra jest dla mnie nie ja dla niej. Nie wpadam w złość gdy tracę miasto. Nawet gdybym to było przez bug. Wolę narzekać na na korki w Poznaniu. Rzeczywiste i mają znacznie w codziennym życiu ;)


Nadal tak zakorkowany Poznań? Ostatnio tam ze 2 lata temu byłam, ale za to co tydzień przez kilka lat. Przejazd to była masakra.
Co do przerwy to ja Ci powiem tak, mnie osobiście nie zależy ani na braku przerwy, ani na jej byciu. Tylko 1 święto jestem w domu. Ale wkurza mnie to, ze ktoś nie daję mi wyboru i takie coś narzuca. I już przy kilku poprzednich razach zostało to przeprowadzone źle i naraziło wielu graczy na nie potrzebny stres. Jeśli coś takiego robić to robić to dobrze, a jak nie to wcale.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Bądź dobrej myśli może tym razem zrobią to poprawnie. W każdym razie w plemionach zawsze było okej. A tu nie mam doświadczenia z tym :)

Co do wyboru nie znajdziemy niestety porozumienia ;)
Za to Poznań jest cały w remoncie. Na grunwaldzie nie kursują tramwaje (przebudowa grunwaldzkiej i ronda JNJ), odcinek Roosvelta między dworcem a Kaponierą też w przebudowie. + 2 remonty na ratajach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Bądź dobrej myśli może tym razem zrobią to poprawnie.
Być dobrej myśli bo 'MOŻE' teraz zrobią to poprawnie, naprawdę niezłe dajesz pocieszenie. :D

Sorry wolę pojeździć na łyżwach w tym czasie
A ja lubię jeździć w lutym na łyżwach więc proponuję żeby przez cały ten miesiąc zrobić czas pokoju.*

*to tak tylko gdybym tu grał :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Pokoju Świątecznego

Przerwa świąteczna jak wiadomo uderza w ludzi innych wyznań/ religii lub też ateistów. Jesteśmy katolickim krajem- boleje nad tym, że tyle osób ma zachwiania umysłowe.

Przerwy świąteczne to sztuczne przerywanie, komplikowanie gry. Można by zapytać dlaczego w święta państwowe np. 3 maja nie ma przerw? Albo uwzględniamy wszystko albo nic. Jeśli już robić przerwy to całkowite a nie częściowe. Przerwa dotycząca np. katastrofy pod Smoleńskiem. Śmiech na sali.

Szkoda się produkować jeśli to nic nie zmieni.
 
Do góry