Dyskusja na temat reputacji na forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Reputacja mi pasuje. A możesz ją zdobyć również wygrywając w konkursach. W temacie z błędami na wiki również możesz otrzymać za odnalezienie błędu. Ja na swoją reputację pracowałam kilka miesięcy, więc to nie jest takie hop siup :) Od samego początku rozdawania reputacji zdobyłam obecnie te 742 punkty. Na początku było ciężej, bo szło tylko po 1 punkcie, więc i tak nie narzekaj, a większość użytkowników ma siłę reputacji równą 10.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

no pewnie że nie -- wystarczy napisać "pomogłem daj mi pkt reputacji" i może ktoś się zlituje

ps. gdzie się te punkty sprawdza ile kto ma bo ja tego nie mogę znaleźć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

W ustawienia wchodzisz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Ja na swoją reputację pracowałam kilka miesięcy, więc to nie jest takie hop siup :)

I naprawdę myślisz, że ją zdobyłaś?

A ty Manfred nie szukaj nic w ustawieniach. Tobie wystarczy, że piszesz mądre posty.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Legreg dużo osób na forum mnie zna, więc to chyba jakiś sukces, a postów nie piszę byle jakich, tylko zgodne z tematem. Czasem się zdarzy, że jakiś niepotrzebny spam będzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Legreg dużo osób na forum mnie zna, więc to chyba jakiś sukces, a postów nie piszę byle jakich, tylko zgodne z tematem. Czasem się zdarzy, że jakiś niepotrzebny spam będzie.

No tak się zastanawiałem kim jesteś, bo znam wszystkich zacnych graczy. Po statach wychodzi mi żeś nubek z Phi ale staty mogą mylić.
Gdzie wymiatasz? Który serwer wygrałas i pod jakim nickiem?
Post na temat to też żadna rewelacja bo tylko takie mogą być na forum zgodnie z regulaminem. Czytam co ważniejsze i ciekawsze dyskusje i cie tam nie widać.
Wnioskuje zatem, ze jesteś forumowa celebrytka znaną z tego ze jest znana. Taki Pikej czy Jola Rutowicz (nie wiem czyś dziewczynka czy chłopczyk)
I nie winie ciebie za nic, bo zbierasz sobie te punkciki jak masz okazje. Ale czy naprawdę się czujesz forumowiczką 2 razy bardziej renomowaną od klienta, który w grepo wygrał chyba wszystko i ma wiedzę dot. tej gry której ty pewnie nigdy nie osiągniesz?

System reputacji nie działa najlepiej. Nie mam czasu się zastanawiać jakby to miało wyglądać ale np. o ile za punkt nadany za post w dziale dyskusje lub propozycje ( przez 2 osoby) powinno sie otrzymywać 50 punktów reputacji to za zwycięstwo w konkursie o żelkach 0,5 punkta a za komisks w gt 1,5.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

No tak się zastanawiałem kim jesteś, bo znam wszystkich zacnych graczy. Po statach wychodzi mi żeś nubek z Phi ale staty mogą mylić.
Napisałam przecież, że na forum a nie w grze. Gram tylko dla relaksu na Phi.
A gdybyś ty częściej zaglądał na forum przez jakiś dłuższy czas, to na pewno byś wiedział kim jestem i jakiej jestem płci, więc nie wypowiadaj się na temat mojej osoby, bo jej nie znasz dokładnie. Jakoś użytkownik Achilles ma też dużo reputacji i ja jakoś go znam, a on mnie. Ostatnio może nie najczęściej zagląda, ale sobie go kojarzę. Ciebie w ogóle nie kojarzę ani z postów, ani z gry. Myślisz, że wejdziesz po 3 latach, napiszesz dwa posty i jesteś najmądrzejszy, bo wiesz co się działo przez ten czas.
 
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Napisałam przecież, że na forum a nie w grze. Gram tylko dla relaksu na Phi.
A gdybyś ty częściej zaglądał na forum przez jakiś dłuższy czas, to na pewno byś wiedział kim jestem i jakiej jestem płci, więc nie wypowiadaj się na temat mojej osoby, bo jej nie znasz dokładnie. Jakoś użytkownik Achilles ma też dużo reputacji i ja jakoś go znam, a on mnie. Ostatnio może nie najczęściej zagląda, ale sobie go kojarzę. Ciebie w ogóle nie kojarzę ani z postów, ani z gry. Myślisz, że wejdziesz po 3 latach, napiszesz dwa posty i jesteś najmądrzejszy, bo wiesz co się działo przez ten czas.



Auditorre gdybyś przeczytała pewien temat z prezentacją sojuszy wiedziała byś kto to jest .
Co do zdania legrega na temat pkt. reputacji z konkursów to sie zgodzę .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Czyli jak rozumiem chciałbyś wprowadzić wagę tematów, tych ważnych i tych bzdurnych? Nie głupi pomysł.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Jeżeli nie chcesz odpowiedzi na twoje pytanie to proszę bardzo, ale żebyś później się mnie nie czepiał, tak jak dziś.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Ciebie w ogóle nie kojarzę ani z postów, ani z gry. Myślisz, że wejdziesz po 3 latach, napiszesz dwa posty i jesteś najmądrzejszy, bo wiesz co się działo przez ten czas.

ojj nie denerwuj się na niego -- Legreg to legenda grepolis - po prostu bardzo dobry gracz i jak się domyślam chce przekazac że punkty reputacji nie zawsze się odzwierciedlają tym co ktoś na forum zrobił. Owszem konkursy może i są fajne ale nie ma to jak komuś pomóc rzeczowo na forum.

Dobrze że się starasz audi i dobrze Ci to wychodzi i oby takich użytkowników było więcej. Są ludzie co nie zwracają na te punkty i nie zabiegają o nie a równie duzo pomagają co inni.

Pomysł Legrega jest bardzo dobry ale gorszy do wykonania przy tym forum. Jedni na forum są znani bo duzo piszą konkretów, jedni bo dużo spamują, jedni bo są kontrowersyjnymi osobami a są też tacy co są znani po prostu z gry. Róbmy swoje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Pomysł Legreda jest bardzo dobry ale gorszy do wykonania przy tym forum. Jedni na forum są znani bo duzo piszą konkretów, jedni bo dużo spamują, jedni bo są kontrowersyjnymi osobami a są też tacy co są znani po prostu z gry. Róbmy swoje

Mi osobiście zwisa ten zielony pasek nad avatarem, ale jego pomysł jest trafny. Wydaje mi się, że wystarczająco dużo kasy Inno zgarnia aby znaleźć sposób na jego wykonanie. Inna sprawa, że nie będą na taką rzecz kasy wydawać ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Mi osobiście zwisa ten zielony pasek nad avatarem, ale jego pomysł jest trafny. Wydaje mi się, że wystarczająco dużo kasy Inno zgarnia aby znaleźć sposób na jego wykonanie. Inna sprawa, że nie będą na taką rzecz kasy wydawać ;)

tu juz chyba nawet nie chodzi o INNO -- forum jest na silniku VB(płatny silnik forumowy). Jest do niego mase róznych legalnych modów płatnych lub bezpłatnych ale więcej jest bezpłatnych. Moża tylko poszukac. Czyli Admini tego forum musieli by poszukac coś do punktów reputacji czy jest co zaproponował Legred i wtedy zainstalowac.

Jest nawet taka fajna strona polska z pomocą do tego silnika i pomocy różnych wtyczek - http://vbhelp.pl/
ale znając życie admini tego forum znają ją doskonale. Panowie do dzieła może coś się uda wyszukac
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Napisałam przecież, że na forum a nie w grze. Gram tylko dla relaksu na Phi.
A gdybyś ty częściej zaglądał na forum przez jakiś dłuższy czas, to na pewno byś wiedział kim jestem i jakiej jestem płci, więc nie wypowiadaj się na temat mojej osoby, bo jej nie znasz dokładnie. Jakoś użytkownik Achilles ma też dużo reputacji i ja jakoś go znam, a on mnie. Ostatnio może nie najczęściej zagląda, ale sobie go kojarzę. Ciebie w ogóle nie kojarzę ani z postów, ani z gry. Myślisz, że wejdziesz po 3 latach, napiszesz dwa posty i jesteś najmądrzejszy, bo wiesz co się działo przez ten czas.
Ja też mam dużo reputacji !! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

tu juz chyba nawet nie chodzi o INNO -- forum jest na silniku VB(płatny silnik forumowy). Jest do niego mase róznych legalnych modów płatnych lub bezpłatnych ale więcej jest bezpłatnych. Moża tylko poszukac. Czyli Admini tego forum musieli by poszukac coś do punktów reputacji czy jest co zaproponował Legred i wtedy zainstalowac.

Jest nawet taka fajna strona polska z pomocą do tego silnika i pomocy różnych wtyczek - http://vbhelp.pl/
ale znając życie admini tego forum znają ją doskonale. Panowie do dzieła może coś się uda wyszukac

No tutaj się nie znam, więc prawdopodobnie jest tak jak mówisz. Tylko czy team się zmobilizuje?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Hm... Czytam i czytam, a że dziś mam troszkę głowę zaśmieconą innymi rzeczami spróbuję podsumować, a Wy mnie poprawcie tak?

1. Część z Was razi to, że inni mają dużo punktów reputacji i uważacie, że nie słusznie.
2. Proponujecie zmienić ten system w zależności od:
- działu w którym ktoś pisze
- od tego czy wymiata w grepolis czy nie
- czy udziela się w dyskusjach czy nie
3. Możliwość takiej zmiany według Was jest dziecinnie prosta.

To może dodam od siebie - punkty reputacji przyznają użytkownicy forum (pomijając kilka punktów za konkursy).
Jeśli uważacie, że to np. Manfred powinien mieć dużo (z tym się zgodzę w 100%) to dlaczego ich nie ma?
Bo narzekacie na punkty, ale ich nie dajecie...
Uważacie, że ktoś ma dużo punktów a napisał głupotę?
Też macie prawo to odpowiednio zminusować.

Czekam na konkretne odpowiedzi. Możliwe, że zmienimy system. Tylko nie bardzo wiem w jakim celu - jeśli to My, użytkownicy decydujemy kto ile punktów ma w głównej mierze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat reputacji na forum

Hm... Czytam i czytam, a że dziś mam troszkę głowę zaśmieconą innymi rzeczami spróbuję podsumować, a Wy mnie poprawcie tak?

1. Część z Was razi to, że inni mają dużo punktów reputacji i uważacie, że nie słusznie.
2. Proponujecie zmienić ten system w zależności od:
- działu w którym ktoś pisze
- od tego czy wymiata w grepolis czy nie
- czy udziela się w dyskusjach czy nie
3. Możliwość takiej zmiany według Was jest dziecinnie prosta.

To może dodam od siebie - punkty reputacji przyznają użytkownicy forum (pomijając kilka punktów za konkursy).
Jeśli uważacie, że to np. Manfred powinien mieć dużo (z tym się zgodzę w 100%) to dlaczego ich nie ma?
Bo narzekacie na punkty, ale ich nie dajecie...
Uważacie, że ktoś ma dużo punktów a napisał głupotę?
Też macie prawo to odpowiednio zminusować.

Czekam na konkretne odpowiedzi. Możliwe, że zmienimy system. Tylko nie bardzo wiem w jakim celu - jeśli to My, użytkownicy decydujemy kto ile punktów ma w głównej mierze.

Jak już pisałem wcześniej to czy będzie inaczej czy tak jak teraz jest dla mnie kompletnie obojętne. Ale ja widzę to tak:
1. Nie część a chyba tylko Galdin i Legreg
2. W zależności od działu oraz jakości postu. Jako osoba, która w ogóle nie stara się o jakiekolwiek punkty reputacji to mogę jasno stwierdzić, że posty pisane w dyskusjach są ciekawsze niż te w offtopie.
3. Nikt takiej rzeczy nie stwierdził. Padł pomysł, padły sugestie rozwiązania tego pomysłu i nic więcej.
 
Do góry