Heroes III

  • Rozpoczynający wątek Animush
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4737

Guest
oj fani są tej gry grałem dużo w herosa jak miałeś dobrą magią to wszystko mogłeś zrobić po prostu.a co do wojsk to bym zagrać musiał
 

DeletedUser

Guest
heroes 3 spoko gra grałem i przeszedłem pare razy ale i heroes 5 jest spokotez przeszedłem :D
 

DeletedUser

Guest
Heroes III to wg. mnie najlepsza część z całej serii! Bajkowe grafiki, ładne obrazki jednostek i łatwość gry bardzo do mnie przemawiają :D

Czwarta część to była porażka, ale piąta już daje rade.
 

DeletedUser7624

Guest
Kiedy byłem młodszy to była moja ulubiona gra.
Ale teraz mam system Windows 7 Professional. I gra Heros III wyłącza mi się co pewien czas:mad:
 

DeletedUser6708

Guest
gra wszcheczasów!

dla mnie seria heros to jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek grałem w życiu. najbardziej podobała mi się 5 i dodatki ale czekam na 6 bo nie grałem ale na pewno to zrobię;)
 

DeletedUser

Guest
Heroes 5 ma za małe mapy ;D

No ja to szedłem na całego i tworzyłem własne mapy,gdzie rozmiar miały "Ogromny" :D
A tak co do III to to była super.Na początku myślałem że to Ubisoft zrobił taki "klasyk" i dlatego kupowałem głównie jego gry,ale potem okazało się,że Ubisoft to po prostu wykupił,a tytuł ich był ze względu na modernizację "całokształtu" w niecałym stopniu :p
Ale za 5 brawissimo a widzę że 6 też się ciekawie zapowiada :D
Szykują się zarwane nocki,i oby kampania była trudniejsza ;)

Ps.No i więcej map z Łzą Ashy,bo to jest po prostu idea gry :D
 

DeletedUser

Guest
No nie przesadzaj :)
III tak mi poszła szybko że wydaje mi się że małe tam były mapki ;)
Nie no żart,ale to wszystko zapewne dlatego że tam bohaterowie "drobniutko" się poruszali :(
Ale znając mój talent plastyczny to bym im pewnie wieksze kroczki zrobił :)
 

DeletedUser

Guest
To wina tego że w Heroes V masz 3D więcej takie mapy zajmują i trudniej się robi. Przynajmniej wg. mnie wyszły one takie dosyć małe ;D No ale zapewne w VI będą już takie jak w III ;D
 

DeletedUser

Guest
Byle mniejszych nie było,bo z tymi da radę :)
Mnie w 5 fascynują dodatki :)
Krasnoludy i orki to potęga ;)
 

DeletedUser

Guest
Hah, gra mojego pięknego dzieciństwa to właśnie przecudna III :D
W IV irytowała mnie konieczność wyboru (cerber albo duch itp.).
A wiadomo, że kobietom ciężko się zdecydować... To zawsze miałam tutaj rozterki :p

Żadna część nie wciągnęła mnie tak bardzo jak III, ale w V szacuneczek za grafikę :) Miasta wyglądają po prostu przepięknie - jak z bajki.

Oczywiście moim ulubionym "zamkiem" był Bastion ze swoimi elfami, jednorożcami, pegazami itp.
Ale każdy miał coś w sobie, co mi się podobało:
Zamek - kapłani i wskrzeszające anioły,
Forteca - twarde golemy i dżiny,
Inferno - czarty i cerbery,
Nekropolia - wampiry, licze i czarni rycerze :)
Lochy - meduzy i czarne smoki
Twierdza - roki i behemoty
Cytadela - hmmm... ten mi się najmniej podobał - imho słaby i brzydki :p
 

DeletedUser

Guest
Zapomniałaś o dodatkowym zamku z dodatku xD Ale tam same słabe i głupie żywiołaki + feniks były ;D Mi tam się najbardziej podobał Gelu bo robił z elfów takie maszyny do zabijania na odległość ;D
 

DeletedUser

Guest
Heroes3:)
2 tak wciagajacej turowki nie ma i nie bedzie
te zarwane noce nad kampaniami ehh:D
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie H3 jest najlepszą grą strategiczną . W H4 nie miałem okazji grać , a w H5 nie spodobała mi się grafika ( pewnie przez przyzwyczajenie do H3 ) i po tygodniu odinstalowałem H5 z komputera , ale nadal od czasu do czasu gram w H3 ( mam złotą edycje) więc jak ktoś mi wytłumaczy co potrzebne jest do gry przez internet to chętnie zagram.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Heroes III

Gre sie skonczy tylko do misji, ale sa doskonale plusy:
1.Ulubiony zamek - Twierdza
2.Ulubiona jednostka - Kusznik
3.Ulubiony bohater - Christian

Recenzja:
Gram w to od 2003 roku, w wersji angielskiej. Az prawie 10 lat spedzilem przy grze :p Wracam do niej, kiedy mam czas :D. Edycja tez bombowa.
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Heroes III

Oczywiście też grałem w H3 i też jedna z moich pierwszych gier na PC, no cóż gra bardzo dobra i czasami z kolegami pykniemy sobie partyjkę na hotseatach:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Heroes III

Wolę III niż V. W resztę części nie grałem, ale i tak wiem że trójka jest najlepsza :D Moje ulubione miasto to chyba Inferno (jedynie tym miastem ograłem brata to jak mam nie lubić). Lubię jeszcze te moczary, ale nazwa mi wyleciała z głowy. Ulubionego bohatera nie pamiętam. Jednostka ? Nie ma czegoś takiego jak ulubiona jednostka ! Wszystkie są przydatne, bo słabych jest dużo, a mocnych jest mało i to się wyrównuje. To moje zdanie :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Heroes III

Lepsze archanioły i jednostki w mieście ze smokami:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Heroes III

Nic nie przebije Lochu i Portalu Przyzwania :) :D :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry