Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

Status
Zamknięty.
Ja tam uważam, że nowy czar to też fajne rozwiązanie. Czar który by zwyczajnie sprawiał, że atak jest odkrywany, ale nie da się rzucić gniewu/sztormu na ten atak(czyli sowa+ochronka na atak). Nie dało by się tego rzucić na ataki z statkiem kolonizacyjnym oczywisćie xd.
 
A jakbyś zaradził złomowaniu xd ?
przykład pierwszy z brzegu
obecnie działa cos takiego ze otrzymujesz tam mniejsze pkt jak bijesz w sojusznika nie będę się wdawał w szczegóły.po wyjsciu z soja nie wiem tyg 3 dni nie wazne mniejsze pkt cos ala wspołdzielenie łącza internetowego.proste jak budowa cepa
 
przykład pierwszy z brzegu
obecnie działa cos takiego ze otrzymujesz tam mniejsze pkt jak bijesz w sojusznika nie będę się wdawał w szczegóły.po wyjsciu z soja nie wiem tyg 3 dni nie wazne mniejsze pkt cos ala wspołdzielenie łącza internetowego.proste jak budowa cepa
Tylko co jeśli ktoś wyjdzie z sojka, bo po prostu był kretem, albo zniknął/jest nieaktywny i trzeba miasta zabierać, a przeciwnicy podstawiają defa by topić?
Co jeśli powstana 2 sojki i będą sie zlomowac miedzy sobą?
 
przykład pierwszy z brzegu
obecnie działa cos takiego ze otrzymujesz tam mniejsze pkt jak bijesz w sojusznika nie będę się wdawał w szczegóły.po wyjsciu z soja nie wiem tyg 3 dni nie wazne mniejsze pkt cos ala wspołdzielenie łącza internetowego.proste jak budowa cepa
Robisz dwa soje. bum xD Pomysł z blokowaniem pw jest kompletnie odklejony i nie ma racji bytu.
 
Tylko co jeśli ktoś wyjdzie z sojka, bo po prostu był kretem, albo zniknął/jest nieaktywny i trzeba miasta zabierać, a przeciwnicy podstawiają defa by topić?
Co jeśli powstana 2 sojki i będą sie zlomowac miedzy sobą?
walisz przeciesz w przeciwnika def nie w kolegi? to chyba nie jest złomowanie.. badz myle pojecia
a dwa soje,inno nie robi juz sojuszy o duzej pojemnosci graczy a na swiaty wchodza raczej "ekipa" i koalicja od xx lat
 
Ja miałem kiedys gdzieś pomysł na złom.
Polegał on na bonusach do festynów i/lub pw(w skrócie generowanej kultury) za siedzenie w sojku przez tydzien/dwa/miesiac.
Tylko tutaj oczywiście pojawił się problem 2 sojuszy, a to wymaga modernizacji systemu paktów.
 
O czym wy mowicie xD Przeciez takie zmiany by 2030 najszybciej mogły wejsc jak pomysł na cuda zajał im 5 lat xD

Studenci by to szybciej ogarneli
 
No i robisz drugi sojusz xd Współdzielenie łacza też jest tragicznym rozwiązaniem jeśli chodzi o kary jakie nakłada na graczy. Jakikolwiek system karencji za wyjscie/zmianę soja jest słaby.
No ja mówię, w drugą stronę, benefity za długie siedzenie w soju. Tylko tu pozostaje kwestia paktów, którą najtrudniej rozwiązać :p.
 
wszystko da się załatać ograniczając pkt,ogolnie co by nie pisać wszystko będzie dobre co zmniejszy skale klepania pikselowych żołnierzyków tylko w celu puszczenia celem złomowania bo kolega ma zmysły odpalone.Problemem sa zmysły a tu inno podczas ostatniego eventu postanowiło z duma napisac ze dodali recepturke na zmysły do wydarzenia cyklicznego.
 
Ja miałem kiedys gdzieś pomysł na złom.
Polegał on na bonusach do festynów i/lub pw(w skrócie generowanej kultury) za siedzenie w sojku przez tydzien/dwa/miesiac.
Tylko tutaj oczywiście pojawił się problem 2 sojuszy, a to wymaga modernizacji systemu paktów.
Tylko, że to nie zadziała na olimpie gdzie masz 4 sojki z różnymi bonusami i potrzebujesz je zmieniać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry