Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

A czy iwar lub moooszko pisal do was, zebyscie przejmowali jego miasta? :) I to nie jest zadne tlumaczenie, bo ja akurat nie gram na tym serwerze, niemniej jednak kolega wasz zrobil straszne swinstwo, ze tak sie wystawil i to chyba do niego powinny byc pretensje. I teraz mozna polemizowac czy przejmowanie takich miast to jest swinstwo czy wykorzystanie sytuacji. Bo wydaje mi sie, juz abstrahujac od PONa, ze jakbyscie dostali info od kogos z karciarzy ze chce zmienic strone czy oddac wam miasta na ich wyspach to raczejna grepo ludzie korzystaja z takich sytuacji.
I tu można się spierać, może nasza rada by stwierdziła że "jasne, wjeżdżamy na te wyspy" ale być może "nie, tak nie można". Ciężko powiedzieć, my możemy powiedzieć że jesteśmy "bardziej honorowi niż wy", a wy że "nieprawda, jesteście tacy sami". Dywagacje nie miałyby końca
 

DeletedUser34866

Guest
Dla mnie jest to poprostu żałosne.

Każdy raczej wie jak skończy się ten świat, jednak pewniak do zwycięstwa mimo zdecydowanej przewagi stosuje brudne zagrywki.
Niby był brązowy ale już dostaliście kropki po naszych co rzucili kierownice nie mało wam?
Mimo zdecydowanej przewagi takie zagrywki wstyd
 
Dla mnie jest to poprostu żałosne.

Każdy raczej wie jak skończy się ten świat, jednak pewniak do zwycięstwa mimo zdecydowanej przewagi stosuje brudne zagrywki.
Niby był brązowy ale już dostaliście kropki po naszych co rzucili kierownice nie mało wam?
Mimo zdecydowanej przewagi takie zagrywki wstyd
Darmówek nigdy nie dość:D
 
Ostatnia edycja:
smiley-emoticons-lol-1.gif
 
No i jeszcze dumni z siebie są, boże, jakie dno xDDDDDDD
Ja jestem z Was duma fajnych graczy do sojka przyjęliście, jeden puszcza kiere drugi odwala taki numer :) Rekrutacja top. Pon tu moim zdaniem nie wiele ma do rzeczy. Gracz chciał oddać miasta :) A na taki czas akurat trafiło. Ciekawe co wymyślilibyście gdyby popadło na inny dzień? Naprawdę trudno nie skorzystać z takiej okazji.
 
Pon obowiązywał od wczoraj godz 0:00 gracz do godz. 7:23 był u nas w sojuszu. Nie ważne czy napisał do was czy nie. Pierwsze miasto przejęte o 19:05. Wszystko w trakcie obowiązującego Pon. Frajerstwo i tyle.
 

DeletedUser35635

Guest
Mnie nie dziwi że "złamaliśmy" pon. Też byście to zrobili. Chodziło przecież w nim głównie o to żeby nie musieć reagować na apke na cmentarzu czy coś. Nic się nie stało polacy
 
Do góry