Nowy świat w starej wersji

  • Rozpoczynający wątek Du bist mein Feind
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś aby utworzono nowy świat w starej wersji gry?

  • tak

    Głosy: 62 82,7%
  • nie

    Głosy: 11 14,7%
  • obojętnie

    Głosy: 2 2,7%

  • W sumie głosujących
    75
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Po wstępnym skierowaniu pytania do supportu, skierowano mnie tutaj.
Moja propozycja polega na utworzeniu nowego świata w starej (tj. nie 2.0) wersji gry.
Nie wszyscy gracze mają na tyle wydajny sprzęt lub łącze internetowe, aby móc pozwolić sobie na grę, w bardziej wymagających możliwości technicznych, warunkach. Pomimo prób na świecie z nową wersją, komfort gry spada na tyle, że jakiekolwiek działania stają się zbyt dużą przeszkodą dla równej zabawy. Propozycja także skierowana dla graczy, którzy zwyczajnie wolą starą, od nowej wersji gry.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do głosowania, im więcej pozytywnych głosów, tym większa szansa na utworzenie takiego świata.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

wyjdę z ukrycia ;) -Tak,tak tak ;) :p:p jakoś lepiej się gra:p przyzwyczajanie..
 

DeletedUser202

Guest
:D nie wiedzę tego inaczej
2.0 to zło :eek:
Jestem na TAK
 

DeletedUser

Guest
A ja jestem na nie, i mówię to otwarcie.
Lubię styl 2.0. Zastosowano kilka naprawdę fajnych rozwiązań, które mi przypadły do gustu. Na przykład możliwość zarządzania kilkoma operacjami jednocześnie, lub nowy bóg- Hades, który pod względem potencjału boskich mocy, stanowi wielki krok do przodu w stosunku do bogów z wersji 1.X. Jest sporo innych mniejszych lub większych zmian, ale to nie jest odpowiedni temat, by o tym pisać.
I choć nadal wersja 2.0 ma sporo irytujących błędów, to nie powiem, że 2.0 to zło. Nie mogę również zgodzić się z tezą, że 2.0 zniszczył taktyczny i strategiczny wymiar rozgrywki, a i takie opinie można spotkać na forum.

Moim zdaniem powstanie nowego świata w wersji 1.X byłoby krokiem wstecz, dlatego oddaję głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
Tak, tak, tak! Jakbym mógł siedziałbym miesiąc i klikał "tak"! To jedna z lepszych propozycji na forum. A w 1.xx też można robić wszystko jednocześnie - otwieramy nowe karty :D .
 

DeletedUser

Guest
A ja jestem na nie, i mówię to otwarcie.
Lubię styl 2.0. Zastosowano kilka naprawdę fajnych rozwiązań, które mi przypadły do gustu. Na przykład możliwość zarządzania kilkoma operacjami jednocześnie, lub nowy bóg- Hades, który pod względem potencjału boskich mocy, stanowi wielki krok do przodu w stosunku do bogów z wersji 1.X. Jest sporo innych mniejszych lub większych zmian, ale to nie jest odpowiedni temat, by o tym pisać.
I choć nadal wersja 2.0 ma sporo irytujących błędów, to nie powiem, że 2.0 to zło. Nie mogę również zgodzić się z tezą, że 2.0 zniszczył taktyczny i strategiczny wymiar rozgrywki, a i takie opinie można spotkać na forum.

Moim zdaniem powstanie nowego świata w wersji 1.X byłoby krokiem wstecz, dlatego oddaję głos na nie.

dla grepolis krokiem wstecz jest jak na razie wersja 2,xx
nie mam tu na mysli cudow ani nowego boga ale
system farmienia dla mnie kicha (i to ta z tego drugiego konca)
zmiany w akademii
przy podbijaniu wiosek brakuje jeszcze tylko tego aby podali dokladna liczbe jednostek ktore trzeba wyslac (jak narazie ograniczyli sie tylko do "wioski pilnuja lucznicy zaatakuj ich kawalerzystami" zal)
przy wysylaniu ataku (pomine juz ze podaja ile lupu mozna zebrac bo nie jest to takie istotne) ale
kalkulator morale - kicha
ostatnio nawet dodali automatyczne przeliczanie wojska na statki transportowe (pewnie dlatego zeby niektorzy nie musieli liczyc na palcach i nie tracili czasu tylko wysylali kase i kupowali zloto)

pomine juz bledy ktore jeszcze nie zostaly usuniete ech rozpisalem sie

a zeby nie bylo
jestem oczywiscie na tak

poniewaz
 

DeletedUser

Guest
Od momentu od kiedy odkryłem na 2.0, po wykupieniu premium, kapitana, który umożliwia farmienie wszystkich wiosek jednym kliknięciem, farmienie stało się nawet przyjemne. Przy 20kilku miastach zabiera mi, pół minuty.

Jestem na nie, ponieważ tylko to mi zasadniczo przeszkadzało. A do przodu trzeba iść :)
...no, ale ja gram z premium...
 

DeletedUser

Guest
Od momentu od kiedy odkryłem na 2.0, po wykupieniu premium, kapitana, który umożliwia farmienie wszystkich wiosek jednym kliknięciem, farmienie stało się nawet przyjemne. Przy 20kilku miastach zabiera mi, pół minuty.

Jestem na nie, ponieważ tylko to mi zasadniczo przeszkadzało. A do przodu trzeba iść :)
...no, ale ja gram z premium...

I w tym właśnie problem, bo cóż mają powiedzieć ci, co są tutaj tylko po to, by dobrze się bawić? W wersji 2.xx jest dużo większa przepaść między graczami wspomagającymi się premium, a tymi "biedniejszymi", raczej ciężko jest tym drugim przetrwać. Nie zapomnijmy też o promowaniu "nolife'ów", co dodatkowo pogrąża przeciętnego (normalnego) gracza :p

Oczywiście popieram pomysł nowego świata w wersji 1.xx ;)
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Brzydkie słowo"Nie" No wiadomo wszystko co nowe jest lepsze ale starsze światy to historia i tego sie trzymajmy ;)
Pozytywne "Tak"

niech zrobią światy na zmianę ;P :D:D:D byczek ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7672

Guest
Postanowiłem dać głos na tak, kilka powodów wspomniał już Sir Mirion. System farmienia i interfejs mnie się nie podoba. Bogowie, cuda i inne fiku - miku jest w porządku. Za wprowadzeniem świata 1.xx jestem ZA.
 

DeletedUser

Guest
Ja głosuję na tak , wprawdzie gram na 2.0 , ale , myślę że przydałby się nowy świat 1.0 , tylko taki szybszy trochę .
 

DeletedUser

Guest
Od momentu od kiedy odkryłem na 2.0, po wykupieniu premium, kapitana, który umożliwia farmienie wszystkich wiosek jednym kliknięciem, farmienie stało się nawet przyjemne. Przy 20kilku miastach zabiera mi, pół minuty.

No wiesz. Mnie w 2.0 bardziej bolało to jak często trzeba klikać, a nie ile zabierała jedna rundka. Chyba że farmisz co 2 godziny no to luz :p


Duże TAK, bo nowe wcale nie znaczy lepsze
 

DeletedUser

Guest
Ostatnio rzadko tu wchodzę i jeszcze rzadziej piszę, ale ta propozycja naprawdę mi się spodobała. I nie to, że mam coś do tej nowej wersji (bo w Grepolis zresztą już nie gram), ale po prostu zaczynałem na starym systemie i miło go wspominam. Cóż, gdyby powstał taki świat może bym się nawet skusił zagrać jeszcze raz. :D Aha, no i oczywiście zagłosowałem na TAK. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Postanowiłem dać głos na tak, kilka powodów wspomniał już Sir Mirion. System farmienia i interfejs mnie się nie podoba. Bogowie, cuda i inne fiku - miku jest w porządku. Za wprowadzeniem świata 1.xx jestem ZA.

podobnie myślę...
Jestem za, a czemu?
Podali przedmówcy, z którymi zgadzam się... :D

ponad 80% JEST NA TAK!!!
 

DeletedUser

Guest
dla grepolis krokiem wstecz jest jak na razie wersja 2,xx

[...]

system farmienia dla mnie kicha (i to ta z tego drugiego konca)

zmiany w akademii

przy podbijaniu wiosek brakuje jeszcze tylko tego aby podali dokladna liczbe jednostek ktore trzeba wyslac (jak narazie ograniczyli sie tylko do "wioski pilnuja lucznicy zaatakuj ich kawalerzystami" zal)

kalkulator morale - kicha

ostatnio nawet dodali automatyczne przeliczanie wojska na statki transportowe (pewnie dlatego zeby niektorzy nie musieli liczyc na palcach i nie tracili czasu tylko wysylali kase i kupowali zloto)

pomine juz bledy ktore jeszcze nie zostaly usuniete ech rozpisalem sie

1. skoro jest zły może warto go próbować naprawić zamiast opluwać? sam zrobiłem propozycję odnośnie poprawienia systemu (bo i mi on nie leży), ale jak widać lepiej narzekać niż próbować coś zrobić... co za kraj...

2. które konkretnie?

3. masz dział propozycje. a przepraszam... lepiej czekać aż twórcy gry lub inni gracze na to wpadną! ja dodałem propozycję dodatkowej opcji w symulatorze pozwalającej sprawdzić ile jednostek trzeba wysłać by wygrać lub po prostu sprawdzić jakie poniesiemy straty (bo niestety atak na wioskę to co innego niż atak na miasto bez muru)

4. może warto zgłosić? no tak... poczekajmy może samo sie naprawi...

5. tak! każdy fajny bajer jest po to, żeby gracze wydawali pieniądze na złoto... bez względu na to czy jest to bajer do premium czy bez premium. -_- żal

6. nie od razu kraków zbudowano. w wersji 1.XX nadal są poprawiane błędy. czyli wersja 1.XX to zło! nie grajmy w ogóle, czekajmy na 3.0! a nóż widelec będzie bez błędów...
 

DeletedUser

Guest
1. skoro jest zły może warto go próbować naprawić zamiast opluwać? sam zrobiłem propozycję odnośnie poprawienia systemu (bo i mi on nie leży), ale jak widać lepiej narzekać niż próbować coś zrobić... co za kraj...
jest zły bo faworyzuje fanatyków 24h/dobę, a gdzie zdrowa rywalizacja??? Poprawki? - Buachachachacha!!!!! (patrz niżej)

3. masz dział propozycje. a przepraszam... lepiej czekać aż twórcy gry lub inni gracze na to wpadną! ja dodałem propozycję dodatkowej opcji w symulatorze pozwalającej sprawdzić ile jednostek trzeba wysłać by wygrać lub po prostu sprawdzić jakie poniesiemy straty (bo niestety atak na wioskę to co innego niż atak na miasto bez muru)
Buachachacha chachacha!!! Jaki dział??? Które propozycje??? Są setki!!! Powiedz które weszły (tylko na litość boską nie przytaczaj kolejnego premium czy liftingu mapy). Aż się odechciewa pisać bo to wszystko lipa jest. Nic nie zmienimy

4. może warto zgłosić? no tak... poczekajmy może samo sie naprawi...
Komu zgłosić??? Lepiej poczekać, może samo się naprawi...

6. nie od razu kraków zbudowano. w wersji 1.XX nadal są poprawiane błędy. czyli wersja 1.XX to zło! nie grajmy w ogóle, czekajmy na 3.0! a nóż widelec będzie bez błędów...
Nie broń gniota totalnego - 2.0 niewątpliwie takim jest, zwykły skok na kasę graczy i tyle. Aż strach pomyśleć ile trzeba by było płacić w 3.0

Oczywiście jestem na TAK
 

DeletedUser

Guest
Ja też jestem na tak, od czasu do czasu nasze kochane 'władze' mogły by do rozruchu wprowadzać światy w pierwszej wersji, oraz dobry dodatek ze świata Pi wpływ graczy na parametry świata:)
 

DeletedUser5408

Guest
Kurczak, rzuciłeś się jakbyśmy rozmawiali o całkowitym zamknięciu 2.xx i zastąpieniu go starą wersją. Być może da się naprawić niektóre błędy żeby dwójka była lepsza, ale co z tego? To nie zmienia faktu, że nie wszyscy chcą na niej grać. Więc co za problem raz na jakiś czas wypuścić starą wersję? A sądząc po ankiecie miała by sporo graczy.
 

DeletedUser4784

Guest
Jestem na tak :)

Powiem szczerze że jedyną rzeczą która mi się spodobała w 2.0 to wygląd mapy która jest na cały ekran a nie jak w 1.xx w małym okienku :) Gdyby to dodano, i przywrócono resztę ustawień z 1.xx to byłby świat idealny jak dla mnie :)

moja wersja 3.0 ?
Widok mapy + hades z 2.xx, cała reszta z 1.xx (tj. farmienie, rozwiązania do gry itp)
 
Status
Zamknięty.
Do góry