Nowy świat w starej wersji

  • Rozpoczynający wątek Du bist mein Feind
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś aby utworzono nowy świat w starej wersji gry?

  • tak

    Głosy: 62 82,7%
  • nie

    Głosy: 11 14,7%
  • obojętnie

    Głosy: 2 2,7%

  • W sumie głosujących
    75
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To raczej 2.0 pozbawione swojego największego (mogłoby się wydawać) atutu, jakim jest 5 bóstw (nigdzie nie jest napisane, że akurat Hadesa wytną :p). Dodajmy do tego aktywne morale (już nie pamiętam kiedy ostatni raz wstawiony był świat bez nich) i stary system podboju (Pi również bazuje na nim) i mamy naprawdę "interesującą" kombinację, która przyciągnie niewątpliwie olbrzymią ilość rządnych krwi graczy :D:D

Za wcześnie, by w ogóle myśleć o tym, że nasze błagania zostaną wysłuchane i świat w wersji 1.xx nagle się pojawi...
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Za wcześnie, by w ogóle myśleć o tym, że nasze błagania zostaną wysłuchane i świat w wersji 1.xx nagle się pojawi...

Lud chce i tak bedzie ;P Jesteśmy konsumentami i chcemy jak najlepiej;P :D:(
 

DeletedUser

Guest
no i kolejna wersja 2.0 a z tymi 4 bogami to już totalna lipa :/
chcieli tylko nam smaka pewnie zrobić żebyśmy wbili, olejmy to :p
 

DeletedUser202

Guest
wersja 2.0 :mad:

No ja sobie wczoraj smaczka narobiłem, niestety :(

Życzę miłej zabawy ale bezemnie :(
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Kasiorka zostanie w telefonie ;P ;);) inwestycja ;P
 

DeletedUser

Guest
Ja też się już ucieszyłem... Napiszmy petycję do Innogames, zbierzmy podpisy i się uda ;) .
 

DeletedUser

Guest
Nie dość że morale, wolny świat, skrócona rekrutacja, to jeszcze 2.0 bez boga... żenada
 

DeletedUser

Guest
Ja też się już ucieszyłem... Napiszmy petycję do Innogames, zbierzmy podpisy i się uda ;) .

wierzysz w cuda??? :confused:
oleją nas ciepłym moczem... :mad:

a teraz to dorąbali...

proszę o jedno! aby co JAKIŚ czas (nie musi być ciągle) występowały światy z wersją 1.xx
można ewentualnie Hadesa dodać...
 

DeletedUser

Guest
Dajcie spokój, póki żyję na tym forum praktycznie nigdy nie przeszła żadna propozycja. Teraz też tak będzie, uwierzcie mi. Sami widzicie, że team nic nawet nie napisał w tym wątku czyli mają nas gdzieś, a kurczak tylko nas zwyzywał...
 

DeletedUser7672

Guest
Ej, wiecie że nadzieja jest matką głupich? Cóż, nakarmili nas sianem, którym jest nadzieja i proszę bardzo - kop w tyłek. A jak, czego można się spodziewać?
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Nadzieja matką głupich? Przeciwnie, nadzieja to matka tych, którzy nie boją się rzucać myśli w daleką przyszłość.
 

DeletedUser

Guest
Dajcie spokój, póki żyję na tym forum praktycznie nigdy nie przeszła żadna propozycja.

Są takie, ale w większości napisane przez samych członków teamu, a to już daje do myślenia, co jest dla nich priorytetem.
Nie bede sie bawil w petycje i prosił sie w nieskonczoność, nie musze tu grac, moge isc do konkurencji. Juz ta ankieta i list do supportu jest moim ostatnim przedsięwzięciem w tej sprawie.
Ale żeby nie być nieobiektywnym, dajmy adminom jeszcze troche czasu, aż zbierze się większa liczba głosów oraz czas na zajęcie się sprawą, bo od razu to nic nie ma.
 

DeletedUser

Guest
Nie no, wiadomo, daję im jeszcze czas. Ale szczerze? Szanse tej propozycji oceniam na 1%. Też chciałbym podkreślić, że to nie jest tak, że propozycje teamu są złe, ale są faworyzowane. Smutne, lecz prawdziwe.
 

DeletedUser

Guest
Dobrze, że nie wbiłam na ten nowy świat. Znów 2.0 z tego co czytam na forum. :(
Cóż miłego klikania, dla tych którzy wystartowali:D Bawcie się dobrze i nie zapomnijcie, że fajnie też z ludźmi w prawdziwym życiu się spotkać i pogadać ;)
 

Robin65

Zespół Grepolis
W tym wątku znajduje się ponad 50 propozycji zamieszczonych na forum i wprowadzonych w życie, z czego tylko 8 jest autorstwa obecnych lub byłych członków supportu. Bardzo często członkami teamu zostają osoby bardzo aktywnie udzielające się na forum i trudno obecnie ustalić czy ich propozycja została złożona już gdy byli w teamie czy nie. Zanim zostałem adminem również miałem kilka propozycji jakoś nie widzę ich przeforsowania. Poza tym oprócz podobania się graczom propozycja musi wpisać się w ogólną koncepcję rozwoju gry, a ta jest pochodną propozycji graczy ze wszystkich wersji językowych. I żeby nie było tylko spamu, mnie osobiście bardziej odpowiada nowa wersja czyli 2.xx , ale to już rzecz gustu, a i niestety rozwój oprogramowania (praktycznie każdego) wymusza na graczach konieczność inwestowania w coraz to lepszy sprzęt, nad czy osobiście ubolewam.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Sprzęcik to na razie nie problem, jakoś ja np. nie mogę się przyzwyczaić do tej nowej wersji 2.0.
Zawsze mi handlarzyk się wymyka ;) ale coś strasznie drogo tam u niego ;P
 

DeletedUser202

Guest
1600-1700 graczy nie jest chyba wymarzonym dla supportu osiągnięciem :D
no chyba że pierwsza 10 ładuje tyle kaski w premium że opłaca się trzymać serwer 17 nawet dla stu graczy :D

pozdrawiam

P.S.
Czekam z nadzieją że jednak na długie jesienne i zimowe wieczory powstanie serwer w wersji 1.xx :confused:
 

DeletedUser

Guest
Napiszmy petycję do Inno, żeby coś z tym zrobili - wtedy przynajmniej będziemy wiedzieć, czy warto się pocić, bo jak powiedzą NIE, to nie ma co... Chyba, że by się podpisali premiowicze że nie kupią nigdy premium jak nie będzi nowego serwera w 1.xx.
 

DeletedUser

Guest
1600-1700 graczy nie jest chyba wymarzonym dla supportu osiągnięciem :D
świat jest świeży a liczba graczy nadal rośnie i nie widzę szczególnego spadku zainteresowania. obecnie jest ponad 2600 graczy. nie wiem więc gdzie widzisz problem. jeżeli chciałeś pokazać brak zainteresowania wersją 2.0 to ci sie nie udało. na rho grają gracze z każdej wersji i każdego świata i raczej mało kto ładuje w początkowej fazie rozgrywki kase w premium.
 
Status
Zamknięty.
Do góry