Nowy świat w starej wersji

  • Rozpoczynający wątek Du bist mein Feind
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś aby utworzono nowy świat w starej wersji gry?

  • tak

    Głosy: 62 82,7%
  • nie

    Głosy: 11 14,7%
  • obojętnie

    Głosy: 2 2,7%

  • W sumie głosujących
    75
Status
Zamknięty.

DeletedUser7598

Guest
Zagłosowałem na tak, powiem szczerze że sama mechanika nowej wersji (poza farmieniem) jest lepsza, cuda i hades bardzo mi się podobają, ale nie mogę strawić nowego interfejsu. Gdyby tak zostawić stare grafiki w nowej wersji zagłosowałbym na "nie"
 

DeletedUser

Guest
Jestem na TAK :D
Zagrałabym na starych, dobrych zasadach znów :) Myszka się nie przemęcza ;)


Jeśli chodzi w 2.0 o opcję premium, w której jest możliwe plądrowanie surowców z wiosek za jednym kliknięciem, to jednak nie zmienia ona faktu, że trzeba i tak siedzieć więcej przy kompie, jeśli chce się być w topce.

Propozycja tworzenia światów w nowej i starej wersji na pewno byłaby jakimś rozwiązaniem. Każdy może wtedy wybrać, co woli i gdzie chce się bawić ;)
 

DeletedUser

Guest
myślę że nie wszyscy zrozumieli sens tej ankiety... światy w wersji 2.0 będą przecież nadal powstawały... chcemy tylko dodatkowo świat w starszej wersji głównie z powodu wymagań sprzętowo-internetowych które są dużo wyższe w wersji 2.0 i dla niektórych graczy granie na 2.0 jest z tego powodu niemożliwe...

powstrzymajcie się z odpowiedziami w stylu "kup sobie nowy komputer i szybszy net" :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
natomiast ja was zaskoczę, jestem na nie ponieważ każda gra przeglądarkowa musi iść na przód. Stanie jej w miejscu szkodzi. I co z tego że wersja 2.0 ma sporo błędów, w tym "Cuda Świata" ale no cóż sami poprawią ją jak sporo graczy odejdzie przez tą zmianę :D

Co do postów na "TAK.

Buhahahaha, jesteście na prawdę nieźli. System farmienia w systemie 2.0 jest o wiele lepszy aniżeli ten jaki jest w 1. XXXX. Powód, bowiem na wioskę komputera trzeba było wtedy ręcznie wysyłać xxx żołnierzy z własnej wioski aby poszli oni po surowce. Niestety po ataku trzeba był czekać czasem bardzo długo aby była można ponownie zaatakować.

Ten system który teraz obowiązuje nie jest taki zły. Klikamy "zażądaj" i mamy surowce. Bez strat wojsk we własnych szeregach :D

Naturalnie głosuję na "Nie" ............
 

DeletedUser

Guest
Mike, przeczytaj posta nad sobą, on sporo wyjaśnia...

Nikt tu nie chce zatrzymać rozwoju 2.0, chcemy tylko nowego świata na starych zasadach, bo wielkiej części graczy 2.0 się nie podoba.
 

DeletedUser

Guest
Pisząc tę propozycję nie miałem na celu wywołania dyskusji na temat, która wersja jest lepsza, a która gorsza (bo taki temat już istnieje), a tym bardziej licytacji na argumenty.
Chodzi jedynie, aby spośród nowo powstających światów, JEDEN z nich był w starej wersji. Czy to źle mieć wybór? Nie widzę tutaj pokrzywdzonych. Zwolennicy i jednej i drugiej frakcji mogą wybrać, którą wersje wolą i na niej grać. Proste jak konstrukcja cepa, jednak przekorna natura Polaków jak zwykle musi dać upust tworząc sztuczne problemy tam, gdzie ich nie ma.
Ankieta ma charakter orientacyjny, pokazujący ilość chętnych osób na grę w starej wersji, aby władze InnoGames mogły zdecydować, czy istnieje sens tworzenia takiego świata. A to, jakimi wyznacznikami kierują się gracze w swoim wyborze jest już kwestią indywidualną i nie wymagającą komentarzy.
Mam nadzieję, że nastała już jasność i urwiemy te bezpłciowe dyskusje, których końca nie widać.
 

DeletedUser

Guest
:)

dobre mogą być z chlebem :) zawsze o tym marzyłem nie lubiałem od początku 2.0 :D
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Du bist mein Feind masz rację nie da się wyłonić która wersja jest lepszy :p
bo tu i tu są plusy i minusy .
A wracając do tematu to masz już jakąś odpowiedź na temat kolejnego światu w starej wersji ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie mam żadnych informacji, rozmowa z supportem została zakończona po tym, jak odesłano mnie tutaj, obiecali jedynie przekazać sprawę wyżej. To od liczby pozytywnych głosów zależy sukces.
 

DeletedUser

Guest
A ja jestem na nie , polubiłem wersję 2.0 , nie widzę w niej jakichś większych wad

chociaż grałem dość długo w wersję 1.xx , to już trudno mi by było odzwyczaić się od 2.0
 

DeletedUser10908

Guest
Ja jestem na tak.Wprowadzenie starszej wersji nie zaszkodzi innym graczom a da możliwość wyboru świata na jakim chce grać.Znam ludzi którzy wchodzą na grepo przez telefon a nie jest to możliwe przez nowszy świat.
Mam nadzieje że ta propozycja zostanie pozytywnie rozpatrzona bo jest naprawde dobra.Nie każdemu podoba sie nowy system,są osoby które chcą grać na starym jednak rzeczą niemożliwą jest założyć konto na starszym świecie(Delta,Kappa itd) i zostać top1 a niektórzy mają takie ambicje.
 

DeletedUser7672

Guest
Nie mam żadnych informacji, rozmowa z supportem została zakończona po tym, jak odesłano mnie tutaj, obiecali jedynie przekazać sprawę wyżej. To od liczby pozytywnych głosów zależy sukces.
Tak, moja propozycja stolic ma około 150 głosów na tak i o dziwo nie wprowadzili..
 

DeletedUser

Guest
Z tym że jekop zauważ małą różnicę.
Propozycja stolic to dosyć poważna zmiana w grze, a wprowadzenie jej wiąże się z odrobiną roboty. Natomiast stare grepo już istnieje i nie trzeba robić NIC poza uruchomieniem nowego świata, który jak widać byłby bardzo popularny.

Trzymam kciuki żeby team nie zostawił tej propozycji samą sobie :p
 

DeletedUser7672

Guest
Z tym że jekop zauważ małą różnicę.
Propozycja stolic to dosyć poważna zmiana w grze, a wprowadzenie jej wiąże się z odrobiną roboty. Natomiast stare grepo już istnieje i nie trzeba robić NIC poza uruchomieniem nowego świata, który jak widać byłby bardzo popularny.

Trzymam kciuki żeby team nie zostawił tej propozycji samą sobie :p
Racja. Chociaż trochę się niecierpliwię. W sumie na oko ile roboty zajęłoby wprowadzenie stolic? Poza tym, nie wiem czy Ci na górze wgrają/wgraliby to na obydwie wersje, czy tą nowszą..?

Co do tematu - Zbilansowana liczba wersji światów, to tak jak posiadanie zbilansowanego wojska. Atak/obrona..? Tylko jaką nazwę nadać nowemu światu?
 

DeletedUser

Guest
Nazwa to nie problem. Na globalu jest kilka nazw dla światów po Pi.
 

DeletedUser

Guest
Właśnie widzę, że w Ogłoszeniach pojawiła się informacja o powstaniu nowego świata, jednak nie podano informacji o jego wersji
 

DeletedUser

Guest
jest podane , że jest 4 bogów , czyżby 2.0 bez Hadesa?


albo to , albo to będzie stara wersja
 

DeletedUser

Guest
tak, ale jest też typowe dla 2.0 "Skracanie rekrutacji jednostek aktywne"

będziemy mieli hybrydę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry