Nowy świat w starej wersji

  • Rozpoczynający wątek Du bist mein Feind
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś aby utworzono nowy świat w starej wersji gry?

  • tak

    Głosy: 62 82,7%
  • nie

    Głosy: 11 14,7%
  • obojętnie

    Głosy: 2 2,7%

  • W sumie głosujących
    75
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
z tego co widzę na Rho ochrona trwa 7 dni. przez te 7 dni najbardziej przydatny może być zarządca. nikt o zdrowych zmysłach nie zaznaczy w tym czasie przywódcy lub kapitana dla zwiększenia siły armii i farmienia jednym kliknięciem wszystkich wiosek na raz. kapłanki też raczej nikt szybko potrzebował nie będzie.

tak więc jakiejś wielkiej kasy na początku nikt ładował w premium nie będzie. z tego co widzę na rho jest już prawie 3000 graczy, więc teoria wacka coraz bardziej się sypie :)
 

DeletedUser

Guest
na rho część zalogowała się bo tak dziwnie było to podane że myśleli że to 1.xxx hihi... serio... ale jakie to ma znaczenie... a niech sobie i gra 10.000 a ja i tak wolę pierwotną wersję i czekam na nią...
 

DeletedUser

Guest
Ja podzielam zdanie Kurczaka , tych , którzy wolą 2.0 jest więcej niż 10 , tylko po co taki przykładowy gracz , który ma konto na forum ma do tego tematu wejść?Widzi nazwę Nowy świat w starej wersji , to omija ten temat bo on go nie dotyczy.....

Chcecie zagrać w 1.xx to załóżcie konto , na światach , które mają tą wersje , ale z tego co widzę , to tylko osoby , które grają w 1.xx chcą kolejnego 1.xx ;)
 

DeletedUser

Guest
Chcecie zagrać w 1.xx to załóżcie konto , na światach , które mają tą wersje , ale z tego co widzę , to tylko osoby , które grają w 1.xx chcą kolejnego 1.xx ;)

Nie wiem czy to miała być ironia z Twojej strony czy co? Chyba sam doskonale zdajesz sobie sprawę, że na starych światach już od miesięcy jest wszystko rozstrzygnięte, a więc zaczynanie grania tam, kompletnie mija się z celem. Chcesz grać na 2.xx, graj. Ale myślę, że przydałby się chociaż jeden taki "nowo-stary" świat. ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak , to była ironia ;) Ale sam widzisz , że żaden nowy gracz nie żąda 1.xx tylko ci , którzy już grają na 1.xx dość długo ;p
 

DeletedUser

Guest
Mam propozycję - aby światy były naprzemienne. A na Epsilonie nic nie jest rozstrzygnięte.
 

DeletedUser

Guest
Mam propozycję - aby światy były naprzemienne.(...)

oczywiście tak byłoby najlepiej, ale spójrzmy prawdzie w oczy...
Jedyna możliwość w obecnym położeniu, to przelotne pojawianie się v1.xx np. co 5/7 świat... :-/
 

DeletedUser5408

Guest
Hlar napisał:
Tak , to była ironia Ale sam widzisz , że żaden nowy gracz nie żąda 1.xx tylko ci , którzy już grają na 1.xx dość długo ;p
__

Bo nowy gracz gra na najnowszych światach. Większość, która zaczęła grać na Grepolis po otwarciu pierwszego świata 2.xx pewnie nigdy na starym systemie nie grała. Odwrotnie ma się sytuacja, gdy zaczynało się na 1.xx, bo większość rejestrowała się na 2.xx dla sprawdzenia, które jest lepsze.
 

DeletedUser

Guest
Michał333 napisał:
Odwrotnie ma się sytuacja, gdy zaczynało się na 1.xx, bo większość rejestrowała się na 2.xx dla sprawdzenia, które jest lepsze.

i niektórzy się zawiedli...dlatego jest ta propozycja...nikt nie zmuszałby do grania w v1.xx tych, którzy się "wkręcili" w v2.xx...zresztą nie chcemy od razu całkowitego powrotu v1.xx, więc po co te sprzeciwy? o_O
 

DeletedUser

Guest
Ja też na TAK..
Zaczynałem na wersji 1.0 i na niej skończę :) Chociaż i tak na nowym świecie 1.0 bym nie zagrał (chyba że kiedyś kiedyś jak Epsilon się skończy ) :)
Jak dla mnie 2.0 jest za nowoczesne i tyle..
I bardzo irytują mnie wypowiedzi ludzi którzy grają na każdym nowym świecie ? jaki widzicie w tym sens ?
Bo ja nie widzę żadnego jeżeli mają zamiar wbić na świat dojść do tych 10-15 miast i iść na nowy to dla nich zawsze 2.0 będzie lepsze :)
 

DeletedUser

Guest
po raz kolejny powiem że tak tylko tym razem rozwinę wypowiedź żeby nie dostać ostrzeżenia...
bardzo dobry pomysł, jak dla mnie to lepiej się gra na starej wersji, dlatego usunąłem konta na nowych
 

DeletedUser

Guest
Trza bedzie brony i łopony na drogie wyciągnąć i strajkować bedziem :D Mnie też zmyliło tych "4 bogów" i o mały włos bym się zalogował. Dobrze że wcześniej forum poczytałem ;-)
 

DeletedUser

Guest
W tym wątku znajduje się ponad 50 propozycji zamieszczonych na forum i wprowadzonych w życie, z czego tylko 8 jest autorstwa obecnych lub byłych członków supportu. Bardzo często członkami teamu zostają osoby bardzo aktywnie udzielające się na forum i trudno obecnie ustalić czy ich propozycja została złożona już gdy byli w teamie czy nie. Zanim zostałem adminem również miałem kilka propozycji jakoś nie widzę ich przeforsowania. Poza tym oprócz podobania się graczom propozycja musi wpisać się w ogólną koncepcję rozwoju gry, a ta jest pochodną propozycji graczy ze wszystkich wersji językowych. I żeby nie było tylko spamu, mnie osobiście bardziej odpowiada nowa wersja czyli 2.xx , ale to już rzecz gustu, a i niestety rozwój oprogramowania (praktycznie każdego) wymusza na graczach konieczność inwestowania w coraz to lepszy sprzęt, nad czy osobiście ubolewam.
Pierwsza propozycja wprowadzona w życie:
2 głosy na tak, 1 na nie.
Piąta propozycja wprowadzona w życie:
16 głosów na tak (wliczam te które domagały się poprawek), 25 na nie.
Piętnasta propozycja wprowadzona w życie:
11 głosów na tak, 8 na nie.
Dwudziesta propozycja wprowadzone w życie:
2 głosy na tak, 1 na nie.
Dwudziesta Trzecia propozycja wprowadzona w życie (sens ten sam co i w nr20):
76 na tak, 16 na nie (brawo! czasem pozytyw się zdarzy!)
Dwudziesta Piąta propozycja wprowadzona w życie:
36 głosów na tak, 7 na nie.
Dwudziesta Szósta propozycja wprowadzona w życie:
16 na tak 16 na nie.
Trzydziesta Ósma propozycja wprowadzona w życie:
13 głosów na tak, 3 na nie.
Pięćdziesiąta propozycja wprowadzona w życie (notabene w chwili proponowania już coś takiego było o czym tam poinformowano):
0 głosów na tak 2 na nie.
Propozycja nr 56:
7 głosów na tak, 1 na nie.
(liczyłem od strony ostatniej, do strony pierwszej)

Podane propozycje wybierane na drodze losowania, jest kilka takich które miały dobre przyjęcie, oraz takich które tego przyjęcia aż tak dobrego nie miały :)

Następnie pragnę nadmienić, iż te "ponad 50 przyjętych propozycji" częściowo się powtarza, częściowo to zapożyczenia z konkurencji. Ciężko tam dostrzec dobrze przyjęty, innowacyjny pomysł napisany przez zwykłego użytkownika a który nie ograniczałby się jedynie do drobnej, wręcz kosmetycznej zmiany...

Oczywiście, tym co piszę nie mam zamiaru nikogo/niczego oczerniać. Jedynie zaznaczyć, iż niektóre rzeczy niekoniecznie na argument się nadają... ;)

Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem wersji 1.x na najbliższy świat. IMHO jest ona znacznie przyjaźniejsza graczowi, wymaga mniej czasu na (aktywne) farmienie, nie wymaga mocnego sprzętu i łącza internetowego... ogólnie bardziej mi się podoba.
Może wreszcie wróciłbym do gry, którą kiedyś naprawdę lubiłem.. :p
 

DeletedUser

Guest
No ciekawe jak ja zrobiłem taką propozycje to gracze na tak team na nie może się coś zmieni .......
 

DeletedUser

Guest
@RailGun nie zapominaj, że w grepolis grają nie tylko polacy (o czym wspomniał robin). kont w całym grepolis jest łącznie ponad półtora miliona. polacy to 1/15 wszystkich graczy.

są propozycje, na które gracze wpadają niezależnie od siebie w różnych krajach (tak jak opcja premium farmienia jednym kliknięciem - nie wiedziałem, że gdzie indziej też był taki pomysł, bo nie obserwuję innych for) i te na pewno mają większe szanse wprowadzenia, bo widać dzięki temu kierunek w jakim chce iść ogół graczy. bywają też takie propozycje, którymi twórcy gry są zainteresowani mimo, że powstały tylko w jednym kraju (jakiś czas temu ponoć rozwiązanie któregoś z polskich graczy bardzo się spodobało, ale nie pamiętam w jakiej propozycji...). tak więc i to że według graczy od nas coś jest niewypałem, nie oznacza, że gdzie indziej gracze będą mieli inne zdanie i ich 'za' przebije nasze 'przeciw'
 

DeletedUser7672

Guest
@RailGun nie zapominaj, że w grepolis grają nie tylko polacy (o czym wspomniał robin). kont w całym grepolis jest łącznie ponad półtora miliona. polacy to 1/15 wszystkich graczy.

są propozycje, na które gracze wpadają niezależnie od siebie w różnych krajach (tak jak opcja premium farmienia jednym kliknięciem - nie wiedziałem, że gdzie indziej też był taki pomysł, bo nie obserwuję innych for) i te na pewno mają większe szanse wprowadzenia, bo widać dzięki temu kierunek w jakim chce iść ogół graczy. bywają też takie propozycje, którymi twórcy gry są zainteresowani mimo, że powstały tylko w jednym kraju (jakiś czas temu ponoć rozwiązanie któregoś z polskich graczy bardzo się spodobało, ale nie pamiętam w jakiej propozycji...). tak więc i to że według graczy od nas coś jest niewypałem, nie oznacza, że gdzie indziej gracze będą mieli inne zdanie i ich 'za' przebije nasze 'przeciw'
Ale przyznaj że stolice to twardy orzech do zgryzienia :)

Ciekaw jestem jak inne kraje na to by zareagowały :D

Hej ale na serio to wprowadźcie w końcu świat w 1.xx grzecznie prosimy..
 

DeletedUser

Guest
@jekop możesz próbować na obcym forum jeżeli znasz jakiś obcy język (niem., ang. lub fr. - bo tam najwięcej graczy) :D

jak chcesz możesz nawet zaproponować nowy świat w wersji 1.0. zbadasz przy okazji nastroje za granicą w tej kwestii... ;)
 

DeletedUser

Guest
Właśnie pomyslałem o tym co Kurczak ;) . Przydałoby się pośledzić forum Angielsko-Amerykańskie, a jak ktoś umie, to niemieckie.
/EDIT
forum.grepolis.net/showthread.php?t=25383 - podobny temat, ale mniejsze poparcie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry