Nowy świat w starej wersji

  • Rozpoczynający wątek Du bist mein Feind
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś aby utworzono nowy świat w starej wersji gry?

  • tak

    Głosy: 62 82,7%
  • nie

    Głosy: 11 14,7%
  • obojętnie

    Głosy: 2 2,7%

  • W sumie głosujących
    75
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
@RailGun nie zapominaj, że w grepolis grają nie tylko polacy (o czym wspomniał robin). kont w całym grepolis jest łącznie ponad półtora miliona. polacy to 1/15 wszystkich graczy.

A więc na dobrą metę jaki jest sens podawania przez szarego gracza propozycji na forum w swego kraju, skoro i tak nie zostaną wprowadzone, niezależnie od ilości głosów popierających?
 

DeletedUser

Guest
a niech sobie w innych krajach mają ciągle 2.0 przecież nie muszą tego wszędzie wprowadzić...więc takie tłumaczenie to jest do... (sam sobie dokończ)

u nas np nie wprowadzili speed jednostek większy mimo że gdzie indziej jest... a więc nie wszędzie wprowadzane są te same zmiany/parametry itd
 

DeletedUser

Guest
@RailGun przeczytaj całą moją wypowiedź - są propozycje, które przechodzą nawet gdy są w jednym kraju, ale jeżeli w kilku krajach ludzie wpadają na to samo i jest akceptacja to głupio by IG zrobiło nie wprowadzając tego.

@Azzael pod podanym gdzieś wyżej linkiem jest temat gdzie ktoś stwierdza że IG nie chce wracać do starej wersji. może i ma rację. nie wiem, ja tu tylko 'sprzątam'.

przypominam ci również, że serwery stoją w niemczech a nie w każdym kraju osobno, więc w zasadzie wszystko jest u nich a nie u nas :)

po trzecie speed jednostek >1 prowadzono tylko na kilku i to najnowszych serwerach w angielskim grepo (serwer 21 i 23). wcześniej było jeszcze na sigmie 1,5 i 'pi-pół' na 'pi'. na niemieckich tylko 'pi-pół' na 'pi'. szału więc nie ma. poza tym nie porównywałbym takiego parametru świata do tego w jakiej jest wersji.
 

DeletedUser6709

Guest
zdecydowanie tak!!! choć kozystam z premium to wole stara wersje z buntem i bonusem nocnym 23-6
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Jeżeli chcą Państwo porozmawiać na temat nowego serwera w wersji 1.xx to zachęcam do wypowiadania się tutaj. Jeżeli chodzi o dyskusję dotyczącą wersji 2.xx na starszych serwerach to jest ona dostępna tutaj.


Propozycja zostaje odrzucona. Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry