1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Party Ypsilon

Dyskusja w 'Ypsilon' rozpoczęta przez użytkownika Danielo381, 16. Lut 2012.

1. Azzael

Azzael Guest

Odp: Party Ypsilon

czyżby umiejętność dokładnego czytania zanikała w tej małej główce? :D

JA WAM POKAŻĘ! niech tylko dorosnę... :D

2. Marta996

Marta996

Naprawdę śmieszny jesteś . Wyluzuj i postaraj się bardziej życzliwie patrzeć na ludzi, bo taka złośliwość nie jest zdrowa.

3. Azzael

Azzael Guest

to nie uczyli cię że taka złośliwość powoduje długi śmiech co w konsekwencji wychodzi na zdrowie? ;)

poczytaj czasem posty innych dogłębnie, co prawda te obecnie skierowane w twoję stronę są pisane na wpół żartobliwie jak do małego dziecka no ale sama sobie na to zapracowałaś :)

taka pomoc na początek: jeśli jest więcej osób które się śmieją z ciebie to znaczy że chociaż ziarenko prawdy musi być w tym jakieś :p lekcja na dziś, zastanów się jakie :D

4. Marta996

Marta996

Jej jaki Ty musisz być brzydki!!! Zwłaszcza jeśli choć ziarnko prawdy jest w staropolskiej maksymie: "Złość piękności szkodzi". Ty jesteś tak bardzo złośliwy, że musisz być po prostu wręcz obrzydliwy. Współczuję Ci naprawdę Panie i Mistrzu Wszechwiedzący, który sobie wymyśla niestworzone i nieistniejące fakty, np. to że kiedykolwiek byłam farmą. Farmą Słoneczko nigdy nie byłam mimo, że dla sprostowania gram na 4 a nie na 3 światach. Nigdy nie byłam i nie będę, a Tobie bym radziła poddać się operacji plastycznej, może jak "spiękniejesz" będziesz od razu przyjemniejszy dla ludzi. Co do dzieci zaś ja się nie wstydzę, że mam tak nieskomplikowaną i twórczą naturę jak dziecko. W końcu prawdą jest też, że "kto z kim przystaje takim się staje", a dzieci są w moim życiu obecne przez przynajmniej 5 dni w tygodniu.
    Pozdrawiam Cię

Ps. Możesz, ale nie musisz posłuchać moich rad.

5. Azzael

Azzael Guest

chyba nicki ci się pomieszały w główce :D przez sekundę poczułem się jakbym był turkiem :D (swoją drogą ciekawe uczucie :eek: )

a co do złośliwości i piękności, nie chcę sobie nawet ciebie wyobrażać bo nastąpiłby zwrot jedzenia :cool:

PS wyrazem 'słoneczko' może mnie określać na tym forum tylko lusia :eek: więc nie życzę sobie dziecko abyś mnie tak określała, zastosuj się do tej rady na przyszłość :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 13. Maj 2012
  6. Odp: Party Ypsilon

A tam. Aziu to stary zboczeniec z grubym głosem, confirmed :D:D:D:D:D

7. Azzael

Azzael Guest

hah Mirek mówiłeś co innego jak mnie zobaczyłeś ;)

8. Odp: Party Ypsilon

Byłem młody, głupi i nietrzeźfy :p:p :D:D

9. Azzael

Azzael Guest

pfff a Tyś jest żółty :p i w dodatku skośnooki (puke)(puke)(puke) :D

10. Marta996

Marta996

Naprawdę miło mi, że określasz mnie per "dziecko" :eek: Dziękuję

Ja tam się na swojej urodzie nie znam, ale generalnie nigdy nie miałam jednak kłopotów z brakiem adoratorów, to chyba o czymś świadczy.
    Zachowujesz się podobnie jak Turek więc Cię tak potraktowałam.
    A co do dostosowywania się do twoich poleceń, to musisz jedno wiedzieć: kobiety z natury są przekorne :D

Ale popatrz, co się z Tobą dzieje? Ja do Ciebie milutko i pozdrowionka i "Słoneczko", a Ty ciągle coś i coś do mnie. Wybacz więc, ale czasami muszę odpierać ataki na moją jakże skromną osobę :eek:

Trzymaj się więc cieplutko piękny i ogarnięty mężczyzno, który ma dziewczynę lusię

Podpisano:
    Niezbyt piękna i nie zawsze doskonała

Marta

11. Odp: Party Ypsilon

Ha, a podobno że jak ktoś pisze o sobie, jaki to nie jest "skromny", to tak naprawdę uważa odwrotnie, Ty zapatrzona w siebie egoistko! :D

(a co tam Aziu, pomogę Ci :p)

12. Azzael

Azzael Guest

luz na banie więc ktoś inny musi pomagać staremu zboczuchowi :D

13. Marta996

Marta996

A tam, a tam ja chcę się tylko dobrze bawić :D Taki mam dzisiaj humorek, ale czas odpocząć ;) Trzymajcie się i miłej pogawędki

14. Ammon Jero

Ammon Jero Guest

Aziu ciąga za warkoczyki Martusię bo mu się podoba, Alex przymila się do Aziu bo liczy na ten anal, Martusia tęskni za Adriankiem...
    K**** brazylijska telenowela :D

15. Odp: Party Ypsilon

Oho, trafiłem w sedno bo widzę że zmiana nastawienia :D

(A Ammon jak zwykle strzela podsumowaniami, które są trafne równie bardzo jak on w łóżku. Turek się dzielił przeżyciami i trochę narzekał na Ciebie ostatnio :D)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 13. Maj 2012
  16. Azzael

Azzael Guest

i poszłoooo w świat :DD ahahah

i podglądacz Amonik który chce też coś wyskrobać dla siebie :p

jak zaboli to się zmywa, cała martusia :eek:

17. Ammon Jero

Ammon Jero Guest

He he jakbym przypadkiem podejrzał wasz trójkącik to z tydzień nie mógłbym zasnąć :D A jak by kiedyś dziecko zapytało co najstraszniejszego widziałem w życiu... :D

18. Azzael

Azzael Guest

jedno jest pewne, po tym trójkąciku, tfu! czworokąciku... byś już nie miał dzieci :D:D:D

19. Azzael

Azzael Guest

=Alexander The Great= ma w skrzynce maksymalną dozwoloną liczbę wiadomości - kolejne nie zostaną dostarczone zanim obecne nie zostaną usunięte.

20. Marta996

Marta996

jak zaboli to się zmywa, cała martusia :eek:[/QUOTE]

oj nie, nic mnie nie zabolało :eek: niby co mnie miało zaboleć?
    taka pora, że trzeba np. odwiedzić łazienkę

Do góry