Przejęcie polis

  • Rozpoczynający wątek illuminatebaby
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proszę powiedzcie czy jak przejmę miasto w którym właściciel miał złoto i ma uaktywnione dodatkowe bonusy takie jak np: handlarz lub zarządca to z chwilą kiedy miasto stanie się moje to wszystko przepada? czy też pozostaje?
 

DeletedUser17

Guest
Premium kupuje się na konto a nie na polis.

Przecież włączając np handlarza to wydobycie surowców rośnie w każdym naszym polis a nie w wybranym

Reasumując przejmując wioskę gracz, który miał premium nie przejmujemy jego premium
 

DeletedUser

Guest
Gracz rozpoczyna okupacje - moje wojska w tym czasie atakują inne Polis bądź są na wsparciu u innego gracza- jak zachowają się moje wojska wracające do okupowanego Polis?
 

DeletedUser

Guest
A jeśli w kaszarach czy porcie tworzy sie wojsko bądz flota to jak ona będzie sie zachowywać gdy zostanie wyprodukowana - bedzie walczyć czy dołaczy do okupacji?
 

DeletedUser

Guest
Czesc, mam pytanie. Czy podczas gdy okupuje miasto bonus nocny dziala na moja korzysc, czy na korzysc okupowanego?
 

DeletedUser17

Guest
Na twoją korzyść, ponieważ aby rozbić ci kolonizator gracze muszą atakować cię a wtedy ty jesteś obrońcą
 

DeletedUser

Guest
przejecie polis

witam Gdy ktos z mojego sojuszu chce mi oddac konto dobrowolnie bo odchodzi z tej gry...jak moge zdobyc jego miasto przez podboj nie wybijajac jego ani moge wojska?
jest na to jakis inny sposob moze on wycofac wojska a gdy okupacja sie skonczy one powrroca i beda moje ????:confused:
 

DeletedUser

Guest
Mam jedno proste pytanie. Jeśli okupuję miasto i chce sobie wesprzeć te jednostki, które je okupują to wysyłam je do okupowanego miasta jako WSPARCIE czy jako ATAK?

Czy wybudowanie teatru i wystawienie przedstawienia teatralnego daje mi więcej punktów kultury czy tyle samo co jakbym zroganizował pochód triumfalny?
 

Robin65

Zespół Grepolis
witam Gdy ktos z mojego sojuszu chce mi oddac konto dobrowolnie bo odchodzi z tej gry...jak moge zdobyc jego miasto przez podboj nie wybijajac jego ani moge wojska?
jest na to jakis inny sposob moze on wycofac wojska a gdy okupacja sie skonczy one powrroca i beda moje ????:confused:

Jeżeli chcesz przejąć miasto bez strat niech ta osoba wycofa lub wybije wojsko wtedy SK wejdzie do miasta bez oporu. Wojska przynależące do podbijanego miasta nie będą Twoje
 

DeletedUser

Guest
Co sie stanie z moim miastem jeśli podczas okupacji włącze sobie urlop? :D
 

DeletedUser

Guest
zostanie przejęte od aktywacji do rozpoczęcia urlopu mija 48 godzin

Ale jak to mamy rozumiec?

1. Okupacja się kończy w terminie czyli tak jak się miała kończyć i urlop nie odgrywa żadnej roli?
2. Okupacja się kończy w terminie ale urlop na polis jest nadal aktywny i nic nie można na tym polis zrobić?
3. czy koniec okupacji jest wydłużony o czas urlopu?

Edit:
Dobra juz wiem o co chodzi. Brak znaku interpunkcyjnego zmienił całkowicie znaczenie wypowiedzi kolegi Robin65 :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No własnie, też nie zaskoczyłam na początku o co biega.. XD
dzięki za odp :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Najpierw urlop włączasz i dopiero po 48 godzinach staje się on aktywny (rozpoczęty). W ciągu tych 48 godzin możesz grać ale nie możesz wysyłać ataków na aktywnych graczy czyli tylko na szare lub rolnicze. Natomiast Ty możesz być atakowany. Po rozpoczęciu urlopu nie można Ciebie atakować ale można szpiegować. Urlop dotyczy Ciebie i twoich kont na wszystkich światach.
Podbój który zostanie rozpoczęty w ciągu tych 48 godzin dobiegnie końca i miasto stanie się własnością podbijającego po czasie zależnym od prędkości danego świata i ewentualnie zbadanej demokracji. Tak wynika z moich doświadczeń bo opisy opcji urlopowej są nie do końca zgodne z tym czego osobiście doświadczyłem a tu opisuję.
 

DeletedUser

Guest
W ciągu tych 48 godzin możesz grać ale nie możesz wysyłać ataków na aktywnych graczy czyli tylko na szare lub rolnicze. Natomiast Ty możesz być atakowany.

Właśnie o to chodzi, że nie można być ani wspieranym ani atakowanym zaraz po włączeniu urlopu . A wojska które były w drodze do okupwanego miasta wracają z raportem: wojska nie czcza tego samego boga co oblegane miasto i wracają
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry