Przejęcie polis

  • Rozpoczynający wątek illuminatebaby
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
czy mogę przejąc polis z "szara flaga" widze ze użytkownika jzu tam nie ma a miasto posiada spora ilosc punktow tak wiec bedzie jak za darmo :) tylko czy takie miasta mozna przejąć?
 

DeletedUser

Guest
a ktos odpowie na moje :)

czy mogę przejąc polis z "szara flaga" widze ze użytkownika jzu tam nie ma a miasto posiada spora ilosc punktow tak wiec bedzie jak za darmo tylko czy takie miasta mozna przejąć?
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście, że można je przejąć. Na przyszłość radziłabym korzystać z wyszukiwarki, bo to pytanie padało tu już przynajmniej z 10 razy.
 

DeletedUser

Guest
Tym razem pytanie z "innej beczki:)"
otóż interesuje mnie jak to jest z tej drugiej strony - polis, które jest zdobywane.
Załóżmy, że wysłałem klona. Podbój się rozpoczął, zegar tyka. Natomiast atakowany przed wejściem klona swoje wojsko wycofał do innej wioski jako wsparcie (zakładamy, że ma tylko jedną własną wioskę- aktualnie atakowaną a wsparcie wysłał np do sąsiada)Gdy mój klon dotarł i okupacja wystartowała to jak gość może zawrócić swoje wojsko z powrotem do swojej wioski. Z tego co wyczytałem to podczas okupacji gracz nie ma dostępu do swojego polis i może jedynie pisać PW o wsparcie. Jak on może zawrócić wojsko na odbicie miasta skoro wojsko jest w polis u sąsiada a on przecież nie ma dostępu do agory, aby uaktywnić odwrót??Zakładamy, że ma tylko jedno polis, które jest okupowane??
 

Robin65

Zespół Grepolis
witam
probowalem przejac polis gracza u mnie na wyspie, wyslalem wojsko, ktore zniszczylo jego armie, chwile pozniej doplynal kolonizator z transp, biremami i ogniowymi, pozniej wyslalem wpsarcie, i teraz najpelsze, zostalem zaatakwany przez tego gracza moim wojskiem !! czy to jest blad w grze ? kolonizator wrocil, lipa z przejecia miasta, a pol mojej armi samo sie wybilo :mad::confused:, dodam ze mam badanie "podboj" i nie wiem o co chodzi

Na jakiej podstawie twierdzisz, że Twoim wojskiem?
 

DeletedUser3593

Guest
juz doszedlem co i jak, zle spojrzalem na raporty, tak to jest po kilku piwkach ...
 

DeletedUser

Guest
Pewnie wsparcie dotarło przed kolonizatorem i broniło wioski przed twoim własnym wojskiem.
 

DeletedUser

Guest
czy moge przejąć miasto mojego sojusznika ( powiedzmy ze odechciało mu sie juz grac ) ?
czy tez musi on wystapic z sojuszu ?
 

DeletedUser

Guest
jesli chce przejac wioske opuszczona to jakich badan potrzebuje. chodzi mi oto czy takich samych jak do przejecia wioski normalnego gracza?
 

DeletedUser17

Guest
Tak, takich samych.

Przejmuje się też tak samo jak innego gracza
 

DeletedUser1744

Guest
Mam taki problem, ze wyslalem okupacje na gracza z moje wyspy. Statek mial obstawe tirem i ogniowych, z wojsko ponad 1000 osob... Mam zbadany podboj - i wojska normalnie tylko zaatakowaly i wrocily do wioski - dlaczego?
 

DeletedUser1744

Guest
na transportowcach, a gdy atak szedl bo była ikonka podboju
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry