Przejęcie polis

  • Rozpoczynający wątek illuminatebaby
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1744

Guest
faktycznie, zapomnialem o tym. Dzięki.. mozna usunac te posty
 

DeletedUser

Guest
Jezeli zaatakuje zalozyciela i liderow sojuszu zalozmy ze wygram podbuj....przejmuje ich wioski moge przejac tez sojusz ????i zostac tam lliderem ????
 

DeletedUser

Guest
zdobywasz polis a nie funkcje. Nieważne kto jaką funkcję pełni w sojuszu;)
 

DeletedUser

Guest
niestety albo "stety" nie możesz, to tak nie działa

zalozmy ze to zrobie liderzy wypadaj z gry bo nie maja miasta...Co sie dzieje z calym sojuszem ...rozwiazuje sie i sa wolnymi miastami ...czy sojuszem bez przywodcy...ktos z tego sojuszu moze przejac wladze wtedy..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
***

jeżeli tylko lider posiadał prawa założyciela to nawet się rozwiązać nie mogą,
wszystko zależy jakie uprawnienia mają pozostali gracze
 

DeletedUser

Guest
Ja mam inne pytanko jestem świeży w grepoli, kiedy podczas okupacji jakiegoś miasta chcę dosłać wojska to mają być one wysłane jako atak czy wsparcie ? i jeszcze jedno czy jest możliwość kiedy ja okupuję jakieś miasto to kolega z sojuszu też może podesłać swoje jednostki żeby pomogły w okupacji ? jeśli tak to też w takim samym trybie jednostki ma wysłać ?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Ja mam inne pytanko jestem świeży w grepoli, kiedy podczas okupacji jakiegoś miasta chcę dosłać wojska to mają być one wysłane jako atak czy wsparcie ? i jeszcze jedno czy jest możliwość kiedy ja okupuję jakieś miasto to kolega z sojuszu też może podesłać swoje jednostki żeby pomogły w okupacji ? jeśli tak to też w takim samym trybie jednostki ma wysłać ?

Jeśli Twoje wojska rozpoczęły już okupację to stajesz się obrońcą i zarówno Ty jak i Twoi sojusznicy musicie (możecie) dosyłać wojska jako wsparcie.
 

DeletedUser

Guest
A co, jeśli jakiś gracz jest okupywany, i ktoś chce mu pomóc, to ma wysłać wojska na wsparcie czy na atak?
 

DeletedUser

Guest
to należy wysłać na atak wojska, bo jeżeli zniszczysz jednostki jemu lądowe, bądź wodne to kolonizator ginie
 

DeletedUser

Guest
pyutanko

mam maly problem przejelem nie to miasto co chcialem xD nei wiem jak to ise stalo ale zle kliknelem ;] czy mogfe usunac wioske z pod swojej kontroli :) a nie potrzebne mi takie miasto zna ktos rozwiazanei ?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Z tego co wiem to można tylko kogoś poprosić aby odbił to miasto od Ciebie i oczywiście ułatwić temu komuś przejecie. Jeśli jednak miasteczko jest malusie i ciężko będzie znaleźć na nie amatora to pozostaje Ci żmudna rozbudowa.
 

DeletedUser

Guest
Otóż mam takie pytanie...

Czy jak mam Akademie na 22 poziomie (przebadany "Statek kolonizacyjny") oraz mam port na 20 i wybudowany statek kolonizacyjny, mogę przejąć wioskę ?

Mam na myśli czy mogę założyć sobie nową (drugą) wioskę na innej wyspie (tam gdzie sa wolne miejsca)...

I jak to będzie przebiegać...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Oczywiście możesz. Czy się opłaca - są różne zdania. Przebieg jest prosty. Klikasz na miejsce do założenia miasta i wybierasz jednostki lądowe oczywiście wraz z niezbędnym transportem i okręty bojowe stanowiące osłonę kolonizatora i zatwierdzasz misje. Po dotarciu na miejsce rozpoczyna się kolonizacja, która w zależności od szybkości świata trwa 12 lub 24h. Po zakończeniu stajesz się posiadaczem malutkiego miasteczka całkowicie uzależnionego surowcowo od miasta macierzystego (tzn do momentu wybudowania floty). osobiście wolałbym podbić już jakieś istniejące miasto nawet mniejsze.
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego uzależnionego, od miasta macierzystego ? Przecież na nowej wiosce także mogę rozbudowywać tzw. "eko" tak ?
 

Robin65

Zespół Grepolis
możesz oczywiście rozbudowywać wszystko tak jak w każdym innym mieście ale nie masz dostępu do wiosek rolniczych więc surowce pochodzą wyłącznie z eko, które jest powolne lub wioski macierzystej. Dopiero budowa floty i wojska do farmienia obcych miast uniezależnia takie miasto.
 

DeletedUser

Guest
Żeby skolonizować 2 miasto potrzebuje pkt kultury 900 ? (3 poziom) ?
 

DeletedUser

Guest


Uploaded with ImageShack.us

900 punktów walki
potrzebujesz aby zorganizować Pochód triumfalny. Punkty te zdobywa się niszcząc jednostki wroga.

Poziom kultury pokazuje ile aktualnie możemy mieć miast. Na screene Poziom kultury = 2, czyli mogę mieć 2 miasta.

Miasta.Tutaj natomiast pokazane jest ile miast mamy. Na screenie widać: 1/2 <-- mam jedno miasto, mogę mieć 2.

Punkty kultury. W momencie uzbierania odpowiedniej ilości punktów kultury zdobywamy kolejny Poziom kultury, a co za tym idzie, możliwość do postawienia/przejęcia kolejnego miasta. Punkty te zdobywamy organizując m.in. Pochód triumfalny. Na załączonym screene widać, że posiadam 2 punkciki na 3 możliwe do zdobycia.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Podgląd miasta -> agora -> kultura i na dole na pasku masz z lewej strony "Poziom kultury :3" a z prawej "miasta 2/3" to znaczy że jeszcze jedno możesz podbić lub skolonizować poniżej masz pasek oznaczający ile Ci jeszcze brakuje do następnego punktu kultury.
 
Status
Zamknięty.
Do góry