Przerwa świąteczna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser55
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser55

Guest
Czy jeżeli wsadzę kolona gdzieś na minutę przed przerwą, odbicie okupacji będzie już niemożliwe?
 

DeletedUser

Guest
Ataki wysłane przed przerwą swiąteczną prawdopodobnie dotrą - więc jeśli ktoś również wyśle atak, to może odbić.
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że będzie tak jak np w plemionach.
Atak wysłany przed rozpoczęciem przerwy dojdzie, ale raporcie będzie, że tylko odwiedziłeś polis.
 

DeletedUser

Guest
Cóż... Przeczytałem że minutę przed rozpoczęciem przerwy dojdzie atak, nie że dopiero się wyśle.

Co w takim przypadku, jeśli obrona zawiedzie? :)
 

DeletedUser55

Guest
Najlepiej gdyby ktoś z administracji udzielił pewnej odpowiedzi na to pytanie.

-------------------

Halo? Tu gracze do Teamu. Czekamy na odpowiedź.

Posty połączyłem, następnym razem użyj opcji edytuj.
Kamil (yetj)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
W ogole ta przerwa jest nieco malo sensowna... kto nie chce grac i atakowac w swieta, ma opcje urlopu. Proste... nie wiem po co blokowac mozliwosc gry wszystkim :/
 

DeletedUser

Guest
W ogole ta przerwa jest nieco malo sensowna... kto nie chce grac i atakowac w swieta, ma opcje urlopu. Proste... nie wiem po co blokowac mozliwosc gry wszystkim :/


Przerwa świąteczna jest po to, żeby nałogowcy mogli spędzić święta z rodziną, a nie przed komputerem ;)
 

DeletedUser4784

Guest
A ja tam się cieszę z przerwy :) przynajmniej nie spędzę ich przy pc :D
 

DeletedUser

Guest
Prosze Administracje o jasna odpowiedź

wchodze kolonem do miasta X minute przed przerwa swiateczną
moje wsparcia dotrą także , ale jego ataki ( w celu odbicia) np wejda minute po rozpoczeciu przerwy, to tylko odwiedzą moja okupacje czy bedzie walka ??

druga częśc pytania - czy okupacja bedzie liczona w czasie przerwy - czy np czas jej bedzie liczony dalej np po zakończeniu tej przerwy ??
 

DeletedUser

Guest
Przerwa świąteczna jest po to, żeby nałogowcy mogli spędzić święta z rodziną, a nie przed komputerem ;)

A taka opcja Urlop? Taka, ze jak chce to go aktywuje, ale nie narzucam tego calemu swiatowi? Ponoc istnieje i ponoc da sie z niej korzystac... Raczej nie spedze swiat na grepolisie, ale nie lubie jak mi sie cos narzuca.
 

DeletedUser

Guest
Człowieku, w życiu jednak są ważniejsze sprawy od grepolis, a taka przerwa nikomu szkody nie zrobi.

Tak, to napisałem ja - Wojtixb, dla którego grepolis jest jak ojciec i matka. :D
 

DeletedUser

Guest
walus chyba bd musial napisac ticketa, bo cos admini na forum mało zerkaja. Mnie tez to bardzo ciekawi, ale mysle ze jesli kolon wejdzie przed przerwa to bedzie okupacja i ktos straci miasto.
 

DeletedUser

Guest
rozkminka okupacyjna ;D

walus chyba bd musial napisac ticketa, bo cos admini na forum mało zerkaja. Mnie tez to bardzo ciekawi, ale mysle ze jesli kolon wejdzie przed przerwa to bedzie okupacja i ktos straci miasto.

i to byloby cacy bo akurat w moim przypadku ;p zostaja 3 godziny okupacji i potem ta smieszna przerwa swiateczna

to jest moim zdaniem bez sensu, jak ktos jest no liferem to spedzi swieta przed gra a jak ktos nim nie jest to z rodzina

problem w tym moim drodzy ze nie wszyscy sa wierzacy i dla nie ktorych swieta sa albo strata czasu albo jak w moim przypadku mozliwym czasem na odpoczynek tylko i wylacznie

nie ma co sie nad tym zastanawiac ani rozkminiac bo to nie ma zadnego wiekszego sensu ;D
 

DeletedUser

Guest
Tak, kolon wejdzie tak samo jak podczas aktywacji urlopu, jeżeli wskoczy o 17.59 to kolonizacja przebiegnie bez zakłóceń, tyle, że nie będzie można takiej kolonizacji zaatakować.
 

DeletedUser

Guest
czcicielkiszek
2010-12-20 14:57:17
Mam pytanie dotyczące przerwy co się stanie jeżeli zacznę przejmować 24.12.2010 o 17:59?
robin65
2010-12-20 15:16:41
Witaj czcicielkiszek,

Wszystkie znaki na niebie wskazują że zaczniesz przejmować.

Pozdrawiam,
Robin65
Grepolis Team
czcicielkiszek
2010-12-20 15:17:16
Czyli oni nie będą mogli odbić miasta tak?
robin65
2010-12-20 15:49:05
Tak wygląda.

Pozdrawiam,
Robin65
Grepolis Team
 

DeletedUser

Guest
Podziękował za odpowiedź ; ))

No to już jeden gość ma porobione, hehe ; DD
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanie kiedy w końcu ta przerwa świąteczna się zaczyna? W ogłoszeniu napisaliście, że 24.12.2010 o 18:00. Wg mojego kalendarza dzis jest 23.12 a kolony się już odbijają z komunikatem o dniach pokoju?
 

DeletedUser

Guest
Wsio wcześnie napisali że 24h przed rozpoczęciem przerwy nie da się podbijać ...
Dajcie spokój, żenada ... Wysłałem kolona i teraz mi wróci bo administracja nie raczyła o tym powiadomić, extra ...
 

DeletedUser

Guest
Stary Dzisiaj, 21:26 #2
Aphrodite
Mamusia Grepolis


Aphrodite's Avatar

Zarejestrowany: Feb 2010

Domyślnie
Zapomniałam dodać, że nie będzie możliwe rozpoczęcie kolonizacji na 24 godziny przed rozpoczęciem przerwy. Dotyczy to tylko światów ze starym systemem podboju (bez buntu).
__________________
Grepolis.PL

bardzo śmieszne.... zapomniałam???.... to jest gra strategiczna... i właśnie niektórym ktoś zepsuł cały plan... ale to chyba i tak mało ważne dla naszych miłosciwie nam panujących...
wcześniej Robin65 przekonywał, że do jutra mozna wsadzać SK do godziny 17:59:59, a dzisiaj po czasie okazuje się, że to taki żarcik prima aprillisowy... nie ten czas niestety...
 
Status
Zamknięty.
Do góry