Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19187

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja odbijam cud, bo ja dowodzę więc o imprezie mogę zapomnieć :p Ale za to jutro sobie urządzę jak mi się uda odbić piramidę z rąk wroga :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja z kolei zamierzam coś poczytać wieczorem, ale jeszcze nie wiem co :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Mam pytanie. Dlaczego propozycje niektórych graczy są odrzucane pomimo, że większość głosów w ankiecie oddano na "Tak"? Nie chodzi mi o te propozycje ze złotem, smokami itd.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Mam pytanie. Dlaczego propozycje niektórych graczy są odrzucane pomimo, że większość głosów w ankiecie oddano na "Tak"? Nie chodzi mi o te propozycje ze złotem, smokami itd.

To zależy o których propozycjach mówisz. Ogólnie rzecz biorąc, mamy kontakt z developerami, wiemy przykładowo, które propozycje już się pojawiały w innych wersjach językowych, i z różnych powodów nie zostaną wdrożone do gry. W takim wypadku, nawet sporej ilości głosów za, pomysł zostaje odrzucony.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Mam pytanie. Dlaczego propozycje niektórych graczy są odrzucane pomimo, że większość głosów w ankiecie oddano na "Tak"? Nie chodzi mi o te propozycje ze złotem, smokami itd.

Co do propozycji to pod uwagę brane są komentarze i wypowiedzi Graczy, wynik ankiety, ale również sens oraz możliwości wprowadzenia propozycji w życie. Jeśli któryś z pomysłów zbyt bardzo zmienia mechanikę gry, lub jest tak abstrakcyjny, że wprowadzenie go było by niemożliwe wówczas jest odrzucany. Zanim coś zostanie przesłane do InnoGames jest analizowane pod względem szans na wprowadzenie, bo proszę pamiętać, że my śląc propozycję do firmy InnoGames nie gwarantujemy jeszcze w stu procentach, iż Twórcą gry spodoba się ona na tyle aby ją wprowadzić. Dlatego wybierane i przesyłane są te które mają szanse na wprowadzenie i przypadnięcie do gustu wszystkim Graczom jak i pracującym and rozwojem Grepolis.
Zupełnie inna sytuacja jest z propozycjami dotyczącymi dodania nowych bogów, jednostek, czarów itd. (o których mowa w Regulaminie Propozycji), ponieważ nie są niczym twórczym ani unikatowym i dlatego odrzucane są od razu.

Pozdrawiam,
Red Slayer
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A można wiedzieć kto jest w tym Teamie propozycyjnym?
 

DeletedUser2165

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

mam pytanie. w tym roku tez beda wolne dni od atakowania na okres 1 listopada?? bo w tamtym roku z tego co pamietam bylo tak. ktos cos wie ??
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Rzeczywiście, w tamtym roku ataki były niemożliwe do wysłania w święto zmarłych. Przydałoby się to i teraz, ogólnie moim zdaniem w każde święta bez wyjątku powinna być blokada ataków, jakby nie patrzeć (przykłady: 1 listopada każdy jeździ po cmentarzach, w Boże Narodzenie wszyscy odwiedzają swoje rodziny, w Wielkanoc podobnie) Gra nie powinna pochłaniać czasu w takie dni.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Nigdy nie było przerwy w atakach 1 listopada i w tym roku również jej nie będzie.
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A możecie mi wyjaśnić jedną sprawę. Dlaczego moja propozycja mimo że od 2 m-c jest na forum, ma 38 głosów, 12 odpowiedzi, 781 odwiedzin nie została, ani zaakceptowana, ani odrzucona tylko tkwi na tym forum bez sensu?(http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?16447-Dodanie-informacji-o-punktach-walki-w-symulatorze)
Inne tego typu propozycje:
http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?16367-Poborca-podatk%C3%B3w
http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?16543-Statystyki-wojenne-sojuszy
 
Odp: Rozmowa Ogólna

Jeśli nie została ani odrzucona ani zaakceptowana, to znaczy, że Twoja propozycja po prostu czeka i być może zostanie zgłoszona i pojawi się w jednej z ankiet, które pojawiają się w grze. Wówczas w takich ankietach wszyscy gracze będą mogli w łatwy sposób ocenić daną propozycję.
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ale na co czeka? Akurat w tej propozycji mojej nie ma co usprawniać więc albo się akceptuje albo chociaż moderator pisze, że oczekuje na akceptacje, bo w ten sposób to propozycje są zapominane tzn. schodzą na coraz dalsze strony.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ale na co czeka? Akurat w tej propozycji mojej nie ma co usprawniać więc albo się akceptuje albo chociaż moderator pisze, że oczekuje na akceptacje, bo w ten sposób to propozycje są zapominane tzn. schodzą na coraz dalsze strony.

Dzięki za sugestię, weźmiemy pod uwagę, by szybciej przekierowywać propozycje do poszczególnych kategorii.

Dzisiaj 31 października, obchodzicie jakoś Halloween? :)
 
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja w domu siedzę, w sumie lubię Halloween, ale jakoś nie mam w zwyczaju świętować. Chociaż w sumie byłoby fajnie :)

Na pocieszenie obrazek dla pozostałych, którzy chcieliby świętować a jednak siedzią przed komputerem:
pumpkin-icon.png


czy będzie ochrona graczy na czas św. zmarłych?
Zerknij kilka postów wyżej :)
Nigdy nie było przerwy w atakach 1 listopada i w tym roku również jej nie będzie.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

do mnie przyszły dzieciaki poprzebierane po cukierki. Poważnie, pierwszy raz w życiu się z czymś takim spotkałem.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

e tam staromodni jesteście :D
Ja tam pamiętam jak się rzucało jajkami i uciekało gdy ktoś wybrał psikusik... :)
 
Do góry