Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Rozmowa ogólna. Z tego co wiem to moderator dba tylko o forum;)



Dzięki;)

no wiesz, zostaje się jednak członkiem jednej wielkiej rodziny to jak by płynął jakiś kolon a wsparcie nie zdążało to rodzina może zawsze pomóc hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Też mam pytanie.

Zabronione jest publikowanie linków do reklam oraz linków referencyjnych do innych stron internetowych.

Niech że mi kto wytłumaczy, najlepiej łopatologicznie, co to jest link referencyjny? Kiedy link staje się referencyjnym? Jak mam rozumieć reklamę?

Spać przez to nie mogę :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Mam pytanie:
Czy jak nie mogę zapisać się do jednego to nie mogę do wszystkich z tych rang? :?
:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Przeczytaj wymagania jakie są potrzebne na każde stanowisko :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Też mam pytanie.



Niech że mi kto wytłumaczy, najlepiej łopatologicznie, co to jest link referencyjny? Kiedy link staje się referencyjnym? Jak mam rozumieć reklamę?

Spać przez to nie mogę :/

W dużym skrócie link referencyjny to taki, który przynosi korzyści polecającej osobie gdy ktoś kliknie na link lub zarejestruje się na danej stronie. Przykładowo będzie to werbowanie osób z forum do jakiejś konkurencyjnej gry, kiedy za rejestrację można otrzymać premium (tak jak to działa w Grepolis), czy zamieszczenie linku do głosowania w konkursie z nagrodami. Dozwolone są linki do różnych akcji charytatywnych.

Co do reklam, to na przykład dozwolone są dyskusje na temat gier w dziale Inne gry, natomiast zabronione jest namawianie "zagraj na moim serwerze w grze X!", "wejdź na tę stronę i kup najnowszy nowy odkurzacz 2012 z funkcją piorącą i zmywającą naczynia!".
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Dziękujemy ze już wiemy jak nie łamać regulaminu w kwestiach reklam.

Jeśli już jesteśmy przy temacie reklam to co z anty-reklamą?

Tak wpadłem na ta kwestie przeglądając FB jednego z ważniejszych członków teamu i tam to raczej uprawia on antyreklamę właśnie.
Uważa np. klientów INNO Games za debili. To chyba nie najlepsza reklama co?

Zapytał nawet ktoś o to na forum ale pytanie zostało skasowane. Czemu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

W dużym skrócie link referencyjny to taki, który przynosi korzyści polecającej osobie gdy ktoś kliknie na link lub zarejestruje się na danej stronie. Przykładowo będzie to werbowanie osób z forum do jakiejś konkurencyjnej gry, kiedy za rejestrację można otrzymać premium (tak jak to działa w Grepolis), czy zamieszczenie linku do głosowania w konkursie z nagrodami. Dozwolone są linki do różnych akcji charytatywnych.

Co do reklam, to na przykład dozwolone są dyskusje na temat gier w dziale Inne gry, natomiast zabronione jest namawianie "zagraj na moim serwerze w grze X!", "wejdź na tę stronę i kup najnowszy nowy odkurzacz 2012 z funkcją piorącą i zmywającą naczynia!".

Yhym. A jeżeli zobaczę gdzieś w necie np. ciekawy artykuł, albo grafikę, czy nawet piosenkę i wkleję takiego linka na forum, zostanie to uznane za reklamę? Interesuje mnie szczególnie podpis na forum, opis w grze, czy nawet strony GreTime's, no wszystkie powierzchnie należące do InnoGames, a na których ja mogę się publikować.
Czy jeżeli załączę np. do forumowego podpisu, link do swojej galerii na jakimś tam zbiorowym portalu (nie należy on do mnie), to czy będzie to linkiem referencyjnym lub reklamowym? Zakładamy, że nie czerpię żadnych korzyści z owej strony. Nie dostaję kasy, ichniej premki, gadgetów, rabatów czy innych przyjemności. Nic nie wygrywam, nie dostaję. Do niczego nie namawiam, ot po prostu podaję miejsce swojej publikacji. Jak to z tym jest?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Po dzisiejszych wydarzeniach chyba nikt nie ma już wątpliwości, dlaczego nikt z wami nie chce rozmawiać nawet o pieskach.

Wstydu nie macie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Takie to fajne [player]Azzael[/player] będziemy pisać w tym temacie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Chyba nie, jak widzisz nikt się do pisania w tym temacie nie garnie. Ochotników do pogawędek z teamem brak.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Rozmowa Ogólna

hmm ciekawe pytania :] Nie wiem czy nikt nie chce z nami rozmawiać. Tutaj mogą rozmawiać gracze z graczami, admini z adminami i gracze z adminami. Temat jest dla każdego i jest dość krótko bo kilka godzin. Co do nazwy, to myślę że poprzednia nazwa nie pasuje do klimatu obecnego działu. Tutaj rozmawia każdy, więc Rozmowy bardziej pasuje niż poprzednia nazwa. Nazwa "karczma" może zostać zmieniona przez graczy jeżeli wam się nie podoba. Dla mnie jest to nazwa uniwersalna i nawiązująca do starych klimatów :D

Wydaje mi się, że powyższy cytat dość jednoznacznie określa cel powstania tego działu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Cel to może macie, a widzisz aktywność? Widzisz od wczoraj gracy chętnych do rozmowy z Wami? (tylko mnie nie licz :D)

Jak będę miał ochotę z norbertem porozmawiać to zrobię to tam, gdzie nie będziecie zamykać tematów.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Cel to może macie, a widzisz aktywność? Widzisz od wczoraj gracy chętnych do rozmowy z Wami? (tylko mnie nie licz :D)

Jak będę miał ochotę z norbertem porozmawiać to zrobię to tam, gdzie nie będziecie zamykać tematów.

Właśnie to zamykanie tematów i zmuszanie na silę do zaakceptowanie jedynej słusznej i oficjalnej wersji mnie lekko irytuje. Ani gdzie dopytać ani się odwołać. Na Fo zaraz że spam a na priv zero reakcji. Kompletnie niekomunikatywną mamy drugą stronę lustra:rolleyes:

I co to komu szkodzi żeby dyskusję uczynić bardziej otwartą?

Ten post również kwalifikuje się do usunięcia gdyż w jakimś stopniu ocenia pracę tych których oceniać jest zabronione. Tylko jak inaczej dojść do porozumienia jeśli możemy sobie nawzajem wyłącznie miłe rzeczy pisać?:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

To zamykanie tematu to kompletna arogancja wobec tych, których obrażono. Ale widać tak można.
Tylko niech nie oczekują szacunku graczy, bo go nie mają i dopóki nie zmienią nastawienia do nas mieć nie będą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Pokonwersujmy na tematy ogólne (cokolwiek to znaczy) ;)
Tak sobie myślę (trochę boli) skoro rozmawianie o obecnej administracji jest zabronione, to może o byłych adminach można? Może ktoś coś pamięta zabawnego (lub mniej zabawnego), w końcu Grepo nie istnieje od wczoraj i trochę się osób przewaliło przez administrację :) Albo o adminach z innych gier (nie tych InnoGames)?

Tylko jak inaczej dojść do porozumienia jeśli możemy sobie nawzajem wyłącznie miłe rzeczy pisać?:(
Przychodzi mi na myśl ironia, ale do porozumienia to się wtedy raczej nie dojdzie :|

Możemy się też zabawić w kilka gier dot. ogólnej rozmowy, ale to tylko jak ktoś będzie chętny :>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Pokonwersujmy na tematy ogólne (cokolwiek to znaczy) ;)
Tak sobie myślę (trochę boli) skoro rozmawianie o obecnej administracji jest zabronione, to może o byłych adminach można? Może ktoś coś pamięta zabawnego (lub mniej zabawnego), w końcu Grepo nie istnieje od wczoraj i trochę się osób przewaliło przez administrację :)

O, przypomniało mi się jak dwóch administratorów z Grepo (eee, moderatorów chyba dokładnie) podszywało się na takim innym forum o Grepolis pod graczy ułomnych ortograficznie. Ale z nich byli kawalarze, hihihi. Laina, wiesz o jakie forum mi chodzi. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Wiem, wiem. Nawet czasem tam zaglądam, tylko tam jak makiem zasiał od jakiegoś czasu.

Czy tylko ja z łezką w oku wspominam początki (tak gdzieś pierwsze pół roku, a może nawet rok) Grepo? Jakoś tak wtedy inaczej? przyjemniej? było..
 
Do góry