Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Rozmowa Ogólna

Gorzej jak się nie ma nawet tego, a gra się grepolisowego boga. Z tego naprawdę może wyjść nieszczęście, bo w tym "bogowaniu" mozna się zagalopować.

Tak, nie chcę z Tobą rozmawiać, bo zaczynasz używać argumentów kompletnie nie związanych z przedmiotem dyskusji (jak ten o moim zdenerwowaniu), natomiast na moje argumenty (przykłady, dowody) jesteś kompletnie głuchy. Napisanie "nie będę tego oceniał" to zwykła ucieczka. Oczywiście zakładam, że masz swój rozum i potrafisz rozsądnie i obiektywnie oceniać sytuację. I jest to napisane (podobnie jak w informacji o pieskach) bez żadnej ironii.
A więc zamierzasz rozmawiać o pogodzie czy innej ... nie napiszę o czym, bo za wykropkowane wulgaryzmy przyznawane są bany (choć niektórym przyznawane są nagrody :)).

Jakoś nie zauważyłam aby ktokolwiek miał ochotę rozmawiać z Wami na jakikolwiek inny temat niż zła sytuacja na polskim grepolis (każde pytanie do tego zmierza, o czas rozpatrywania ticketu, o rekompensatę za niesłusznego bana, o błędy przy obronie trojańskiej).

Ale Wy nawet nie chcecie słuchać, łatwiej jest schować głowę w piasek i udawać, że problemu nie ma. Bo on Ciebie nie dotyczy, przynajmniej do momentu, kiedy Ty nie staniesz do gry przeciwko krytym przez administrację gry oszustom.

Wybacz, ale do momentu kiedy nie zrozumiesz, że bez zmian nie ma mowy o przyjaźni pomiędzy graczami a przedstawicielami teamu temat pasjonującej Ciebie literatury nie interesuje mnie wcale.

Nie potraficie godnie stawić czoła problemowi, nie wiem czy brakuje odwagi, czy wiedzy, czy takie jest polecenie władz.

Póki co, moje pytania będą dotyczyły polskiego grepolisowa. Przypominam tylko, że w jednym z pierwszych postów w tym temacie udzieliłeś mi pozwolenia na ich zadawanie.

Nudne? Prawdopodobnie tak. Ale nie dam się wciągnąć w udawanie, że wszystko jest ok.

Nie chce mi się szukać więcej. By było jasne nie chodziło mi o ciebie, że piszesz na odczepne.
Nie pamiętasz co piszesz? Pewnie dużo masz spraw na głowie.

Może powiesz jak postęp w konflikcie gracze-support? Twierdz, że to ciebie należy o to pytać, bo nikt mnie ma tyle postów na ten temat co ty :D.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ale to są cytaty dowodzące czego? że zarzucam komuś, że napisał coś "na odczepnego"?

Na odczepnego ludzie dużo potrafią napisać. Wiele razy tak twierdziłaś, że na odczepnego coś ktoś robi.

Chodzi o to?
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A mi się wydawało, że dość wyraźnie wyartykułowałam swój zarzut, że chodzi o unikanie tematów niewygodnych i celowe spychanie tematu rozmowy na kwestie mniej istotne (dla mnie mniej istotne).

Co to ma wspólnego z zarzutem pisania na odczepnego, nie wiem.

Dobranoc Sapcio :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

luzdelsur rozumiem, że nie dasz normalnie porozmawiać o czymś innym niż o konflikcie na linii support - gracze?
To dział, gdzie można porozmawiać z innymi ludźmi na błahe tematy jak np. Pies.
Czuje się urażony w związku z tym, że wciągasz moje tematy i przez do moją osobę do swoich wypowiedzi na temat konfliktu.

Hahaha...kto Cie tu przysłał Sapciu? Lub lepiej z jakiej choiny się urwałeś?

Mam pytanie kiedy będzie oświadczenie suportu w sprawie poruszanej przez Luzdelsur? To bardzo interesująca sprawa dla wielu graczy a ze strony Teamu cisza jak maczkiem zasiał
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Sebcio, jezeli chcesz porozmawiac o psach to proponuje konwersacje z redka. Ona tez ma psa (ktoremu oczywiscie wspolczujemy :rolleyes:)
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

jestem pewny że Sebcio też ma swojego psa któremu może się pożalić jacy to ludzie be bo nie chcą z nim pogadać o swoich pupilach :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

No cóż... O pieskach też możemy pogadać, sam mam dwie sztuki :D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Widzę ze duże zainteresowanie pieskami jest więc może oddzielny watek kynologiczny?:rolleyes:

Mam też pytanie kiedy będzie oświadczenie supportu w sprawie domniemanych wałków robionych przez członków teamu na świecie Tau?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

I kolejne pytanie:

Czy polskie grepolis jeszcze istnieje, skoro administrację naszych serwerów gdzieś wcięło?
Może nie wiemy o czymś?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Czy polskie grepolis jeszcze istnieje, skoro administrację naszych serwerów gdzieś wcięło?
Wcięło w jakim znaczeniu? Chodzi o mniejszą aktywność?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

O brak odpowiedzi na kluczowe pytania, o ignorowanie graczy, o udawanie, że ich (Was) nie ma.

Czytasz forum?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Owszem, forum czytam lecz Twoje pytanie było bardzo ogólne i można było je różnie interpretować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A potrafisz odpowiedzieć na tak sformułowane: gdzie jest administracja tej gry, skoro nie odpowiada na pytania graczy?

Możliwe odpowiedzi:
1. ma gdzieś te pytania, nie musi odpowiadać;
2. jest przygotowywana odpowiedź, ale ktoś zapomniał o tym napisać;
3. administracja jest w takich strzępach, że nie ma kto odpowiedzieć.
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Administracja ma obowiązek odpowiadać na tickety, a na forum może pisać jeżeli ma taką ochotę. Wielka tajemnica rozwiązana.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Administracja ma obowiązek odpowiadać na tickety, a na forum może pisać jeżeli ma taką ochotę. Wielka tajemnica rozwiązana.

Nie wierzę w to co czytam....

Jesteśmy klientami firmy, a przedstawiciele firmy mogą odpowiadać na nasze pytania jeśli mają na to ochotę?


Czy to jest oficjalne stanowisko InnoGames? Ustaliłeś to z przełożonymi?
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Jeżeli macie ważne pytania to piszecie tickety i tam otrzymacie odpowiedź. Administratorzy i moderatorzy nie mają obowiązku odpowiadania na tematy kontrowersyjne które pojawiają się na forum.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Mariah mówił, że administratorzy mogą odpowiadać na forum jeśli mają taką ochotę, a poprzedził to tym, że muszą odpowiadać na tickety. Czytaj ze zrozumieniem prosze :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Jeżeli macie ważne pytania to piszecie tickety i tam otrzymacie odpowiedź. Administratorzy i moderatorzy nie mają obowiązku odpowiadania na tematy kontrowersyjne które pojawiają się na forum.

Rozumiem.
Czyli zadane na forum pytania są nieważne.

Macie obowiązek rozwiewania wszystkich wątpliwości graczy, które budzą wątpliwości co do rzetelności pracy administracji.
Jeśli nie potraficie ich rozwiać to... nie muszę kończyć, wnioski są oczywiste.

Niemniej jednak pierwszy raz widzę tak obcesowy stosunek firmy do klienta.
 
Do góry