Rozwój Sojuszy

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Tak jak napisał Bentrado na PW do każdego.

Rozwiązał plemię ponieważ nie miał zamiaru grać z dziećmi, przynajmniej ja tak zrozumiałem :)

Cytuję: "Widzę, że nie umiecię się zachować i zachowujecie się jak dzieci"
 

DeletedUser

Guest
no no , mogl wyrzucic tych najwieksze dzieci po pewnie o forum chodzilo i zrobic z nich farmy dobry przyklad bylby dla innych :)
 

DeletedUser

Guest
Mógł myśleć zanim zrobił masówkę, każdy rozsądny gracz wie że masówki mają to do siebie że są pełne dzieci i noobków.
 

DeletedUser

Guest
Tak jak napisał Bentrado na PW do każdego.

Rozwiązał plemię ponieważ nie miał zamiaru grać z dziećmi, przynajmniej ja tak zrozumiałem :)

Cytuję: "Widzę, że nie umiecię się zachować i zachowujecie się jak dzieci"


A więc MDN to jest Masówka Dzieci Neo (według Bentrado) rozpadła się...

Jak dla mnie powinien być jakiś limit w sojuszu bo tak to niedługo Top10 będzie miało 2341244124632785 graczy...
 

DeletedUser

Guest
Dobrze że doszedł do tego że masówki dużo w tej grze nie zrobią...
Ciekawe czy będą takie sytuacje z innymi sojuszami....
 

DeletedUser

Guest
Wiadomość z GrepoBlog.org

Blogowicze – Nie chcieliśmy już dalej ciągnąć tej historii, tak jak wspomniałem wcześniej, Sojusz top1 wykańcza wszystkie konkurencje. Rozwiązaliśmy sojusz i mam nadzieję, że ludzie to zrozumieją. Nie było tak łatwo samemu, aby prowadzić taki dobry sojusz – trzeba ciężko się namęczyć i nie spać po nocach.
 

DeletedUser

Guest
O boże, ten gosć tak napisał choćby miał wielkie zasługi, co za śmieszny tekst. Przecież ta druga masówka co jest top1, to zleci z tego top1 jeszcze szybciej niż blogersi.
 

DeletedUser

Guest
No jak widać, pierwsi, którzy nie podołali presji a szkoda bo mógł być fajny sojusz, taki oryginalny bo z blogu grepo :)
 

DeletedUser

Guest
Jak to jest napisane w profilu sojuszu LEGION.

"Na uwagę naszą trzeba sobie zasłóżyć"

:D
 

DeletedUser

Guest
No i 1 masówka ;) potem padną :
- ATLANTYDZI
-Valhalla
-Chaos Empire
-Free Tibet
-Może padną
-Rzym
-AZM

PS
Jest to moje zdanie ;)
 

DeletedUser

Guest
Ten PS: jest dla mnie rozbrajający :) A kogo myślałeś że to jest zdanie?

Co do masówek jak to masówki wszystkie padna, te z liczbą powyżej 150 członków- każda, te z mniejszą mają realne szanse przetrwania uzależnione od dowództwa.
 

DeletedUser

Guest
Czemu aż tak jesteście pewnie, że te masówki padną ?
Jak dla mnie gracze którzy są w nich, cieszą się z tego, że są w sojuszu, co jest

pierwszy, drugi, trzeci...

Jak dla kogoś liczy się miejsce, to będzie w masówce, nie każdy bawi się w wojny, nie każdy uważa, że dobry to taki sojusz, co da popalić wszystkim w okolicy :)
Sojusz tworzą ludzi, owszem, jak jest ich ponad 100 ciężko nazwać taki sojusz konglomeratem zgranych ludzi...ale to może być mylne wrażenie, z zewnątrz jest "żenada"
Ale co w środku się dzieje ?
Tego nie wiemy :)
Jak trafi się 30 aktywnych ludzi, to mogą ciągnąć ten cały "burdel" do końca.

I jeśli mamy mówić o sojuszach jakie się mają rozpaść stawiam na te z "z ambitnymi ludźmi", nie ma jak "chore" ambicje oraz krzykliwe zachowanie...
TO jest główna przyczyna rozpadów sojuszy i nie ważne jakie miejsce jaka ilość graczy...jak znajdzie się jeden, kilku, co nie umieją trzymać języka za zębami i dla nich jedyną rozrywką jest pisanie obelg na swoich sojuszników, na innych graczy... Nawet dobry przywódca z ogarniętymi radnymi wiele nie poradzi....Bo internet jest siedliskiem wszystkich ludzi :)
I nie wiadomo kiedy się trafi, nie na czarną owce, a na barana, któremu nie tyle brakuje piątej klepki, a porządnego...:D

No i dochodzi wypalenie zawodowe ;)
Jak szef jest zmęczony, a nie ma następcy...


ps. to jest moje zdanie :cool:
 

DeletedUser

Guest
No tak, ale dobiega końca era masówek , zobacz już na jakim top są SGO, PTW, BF, AR itd, tylko kwestia czasu az masowki spadna nawet z topki.

Nie widziałem jeszcze żadnej masówki w której by aż 30 osób ogarniętych było, niektóre z tych masówek mogą poczynić jakieś kroki, selekcje, wybrać tych 20-30 nadających się graczy, ale nie sądze by te sojusze po selekcjach odgrywały role w top10, top10 czeka na sojusze , które aktualnie są w okolicach top 50-100 albo dalej, one się po jakimś czasie rozwiną, są to z reguły tera małe 10-20 osobowe sojusze, ale pełne ludzi mających pojęcie o grach strategicznych.

PS: Jeśli kiedyś coś powiesz a nie będzie to Twoje zdanie to może podpisz się pod spodem innym nickiem xD
 

DeletedUser

Guest
Tak jak mówi @Corona Regni Poloniae wszystko się rozegra w najbliższym czasie. Podczas pierwszych starć sojuszy wyjdzie który jest lepiej zorganizowany. Ja jeszcze na porządne zaproszenie do sojuszu poczekam :)
 

DeletedUser

Guest
Racja, a tak naprawdę nie ma o czym rozmawiać...
Być może tylko to, że każdy by chciał być w czubie a i tak pewnie będzie maks 5 sojuszy :D

Hmm....no i dla mnie ilość 70 osób w sojuszu to też masa ludzi :D
Rozumiem, że inaczej się nie da i trzeba przyjmować...o ten też świetny "wojownik"...o i ten...oooo i ten :D
Ale w takiej masie wojowników łatwo o rozpłynięcie się problemu ... psychologia, jak ktoś będzie prosić o pomoc, ruszy się jeden na 10, bo wie, że ktoś to zrobi :) i pod koniec wyjdzie, że Ci sami ludzie walczą, a reszta jest pod parasolem i czasami z łaski swojej przybędzie na zorganizowane akcje...(...)ciekawie, ciekawie obudzić się o świcie i nie mieć soja...

ps. @Corona Regni Poloniae nie zwykłem użyczać swojego nicku dla cudzych słów...:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry