Sigma Party

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sigma Party

Marta wyjdziesz za mnie ? :)

No wiesz, prawie mnie z butów wyjęło (których akurat nie mam na nogach, hihihihi)
Już przeżyłam oświadczyny po dwóch tygodniach znajomości, ale po paru wpisach na forum to nie przytrafiło mi się.
Przepraszam bardzo: a gdzie pierścionek z brylantem, gdzie obietnice, że "do końca życia i tak dalej...", a gdzie .... no włąśnie (nie będę już pisała co mi chodzi po głowie)??????????.
Nie ma tak złotko. Na mnie trzeba sobie ciężko zapracować i wielu już wymiękło na tej trudnej drodze.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sigma Party

Nie wiem czemu tak narzekacie na tych adminów :D

Ja na swojej drodze spotkałem paru i z każdym można było spokojnie pogadać bez żadnych napinek :D

A najlepsza jest i tak Shannqa :p
Za to co zrobiła dla mnie i w jakim czasie , mistrzostwo świata i pełny szacun dla tej dziewczyny.

Z innymi też się da pogadać jak gracz z graczem.
Trzeba też zrozumieć ich pracę i czas jaki wkładają w rozwój gry i rozwój FO.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Sigma Party

Chcemy żebyście to też docenili a nie na każdym kroku mówili o nas źle.
to trzeba było o tym myśleć przez ostatnie 2 lata :rolleyes: teraz robicie mały kroczek we właściwym kierunku i myślicie, że Wasz brak profesjonalizmu którym się do tej pory popisywaliście odejdzie w zapomnienie? dużo się napracowaliście na negatywną opinię to teraz czeka Was co najmniej taka sama, jeśli nie trudniejsza, praca by to naprawić... cieszy fakt, że przynajmniej macie chęć by dążyć ku temu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Za słodko tu się robi... Gdzie złość i rzucanie się do gardeł??? Jak tak dalej pójdzie to dostaniecie pokojową nagrodę nobla :D
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Sigma Party

Nie wiem czemu tak narzekacie na tych adminów :D

Ja na swojej drodze spotkałem paru i z każdym można było spokojnie pogadać bez żadnych napinek :D

A najlepsza jest i tak Shannqa :p
Za to co zrobiła dla mnie i w jakim czasie , mistrzostwo świata i pełny szacun dla tej dziewczyny.

Z innymi też się da pogadać jak gracz z graczem.
Trzeba też zrozumieć ich pracę i czas jaki wkładają w rozwój gry i rozwój FO.

uuu jak Piotruś posmaruje to nie ma "dziada" we wsi;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Nie wiem czemu tak narzekacie na tych adminów :D

Ja na swojej drodze spotkałem paru i z każdym można było spokojnie pogadać bez żadnych napinek :D

A najlepsza jest i tak Shannqa :p
Za to co zrobiła dla mnie i w jakim czasie , mistrzostwo świata i pełny szacun dla tej dziewczyny.

Z innymi też się da pogadać jak gracz z graczem.
Trzeba też zrozumieć ich pracę i czas jaki wkładają w rozwój gry i rozwój FO.

Piotrek ja Ci wyjaśnię za co nie lubię adminów, a właściwie tylko jednego. Wyobraź sobie kogoś grającego w ogóle pierwszy raz w grę online. Z tego samego kompa gra też druga osoba na innym świecie. Ta druga osoba po uprzedniej dłuższej rozmowie z innym adminem i jego zapewnieniu, że skrypt jest legalny, ściąga go. I teraz ciekawostka bana nie dostaje ta osoba, która go ściągnęła tylko ta pierwsza. Przy próbie wyjaśnienia tego admin traktuję Cię z góry, bo na pewno kłamiesz. Druga osoba marudzi, żeby się nie odwoływać, bo skończy się to tylko 2 banem dla niego. Odpuściłam wtedy tego bana. To nie było grepo tylko były plemiona, ale ten Pan tutaj też jest adminem i nic nie poradzę, ze go nie cierpię. W pewnym sensie to on stworzył mnie na forum, bo wtedy sobie obiecałam, że jak dostane jeszcze jednego bana to już będę wiedziała za co.... Dlatego teraz zawsze znam regulamin.
Co do modków to nic do Was nie mam, ba nawet się nieraz śmieję, ze dawno powinnam dostać warma, a jeszcze nie miałam.
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sigma Party

JA już parę warnów zaliczyłem od naszych kochanych modków ale to były piękne czasy wojny słownej z lusią na theta :D Na szczęście (choć też nie wiem jakim cudem) banem jeszcze nie oberwałem ^^

Ale co by to było za forum gdyby nas tu nie było co nie ?? :p
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Sigma Party

Nie wiem czemu tak narzekacie na tych adminów :D

Ja na swojej drodze spotkałem paru i z każdym można było spokojnie pogadać bez żadnych napinek :D

A najlepsza jest i tak Shannqa :p
Za to co zrobiła dla mnie i w jakim czasie , mistrzostwo świata i pełny szacun dla tej dziewczyny.

Z innymi też się da pogadać jak gracz z graczem.
Trzeba też zrozumieć ich pracę i czas jaki wkładają w rozwój gry i rozwój FO.
Mój radar wykrył ogromną ilość cukru, więc proszę o zaprzestanie plotkowania o Shan, bo jeszcze ktoś oskarży mnie o romans czy buka wie jakie jeszcze niecne powiązania :D

buka+%25281%2529.jpg


Swoją drogą, będę wdzięczna jeśli nikt mnie nie przejmie na Sigmie, bo chcę pobić mój rekord ilości miast w Grepolis :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Mój radar wykrył ogromną ilość cukru, więc proszę o zaprzestanie plotkowania o Shan, bo jeszcze ktoś oskarży mnie o romans czy buka wie jakie jeszcze niecne powiązania :D

buka+%25281%2529.jpg


Swoją drogą, będę wdzięczna jeśli nikt mnie nie przejmie na Sigmie, bo chcę pobić mój rekord ilości miast w Grepolis :D

Shanqqa jeśli o Ciebie chodzi to to nie żaden cukier. Nigdy w życiu nie słyszałam złego słowa o Tobie. Dobrego sporo od różnych osób...
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Sigma Party

kurcze a kto zawsze mnie banuje na FO i to na jakim swiecie bym sie nie pojawil heh ja was nie lubie bo jak ktos mnie zaczepia to poprostu odpisuje a potem dostaje bana a ten ktos nic wiec nieraz to mnie tak wkurza ze szok

ale jak to kobieta to tylko moge wyskoczyc na gole klaty bo jak facet to oj lepiej zebym nie wiedzial gdzie mieszka

pozdro od usera po miesiacu
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sigma Party

Mój radar wykrył ogromną ilość cukru, więc proszę o zaprzestanie plotkowania o Shan, bo jeszcze ktoś oskarży mnie o romans czy buka wie jakie jeszcze niecne powiązania :D

buka+%25281%2529.jpg


Swoją drogą, będę wdzięczna jeśli nikt mnie nie przejmie na Sigmie, bo chcę pobić mój rekord ilości miast w Grepolis :D


Już nie rób się taka skromna ;)
Prawda jest taka że załatwiłaś tamtą sprawę bardzo szybko.
A już wcześniej słyszałem że nic z tego nie będzie.

Podeszłaś do problemu całkowicie profesjonalnie.
I za to jesteś u Mnie TOP 1 wśród modków :D

A pamiętaj że dobrych ludzi się zapamiętuje :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Witam po krótkiej przerwie spamerzy:D
No tak, co prawda to prawda...

Shannqa na prezydentówną!!!
 

DeletedUser11927

Guest
Odp: Sigma Party

U soju gdzie aktualnie przesiaduje bedzie dobre miejsce dla Ciebie. Tu tez bieda ze znajomosci tej gry :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

300 spartan brzmi tak nowatorsko i świeżo :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

hah ja bez soja gram a jade wszystkich równo :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Hm... nie kłam. Evelina nie jedziesz bo jego to aż szkoda bic :D:D
 
Do góry