Sigma Party

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Zostawcie Miszcza w spokoju.....zazdrosniki jedne ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Mistrz - najwyższy stopień kształcenia zawodowego, o który mogą się ubiegać osoby posiadające:

tytuł czeladnika
6-letnie doświadczenie zawodowe
które ukończyły co najmniej szkołę zawodową

Po ukończeniu kursu pedagogicznego dla mistrzów instruktorów praktycznej nauki zawodu, mistrz ma prawo do szkolenia uczniów w zakładzie rzemieślniczym Egzaminy mistrzowskie przeprowadzają komisje egzaminacyjne izb rzemieślniczych.

Dawniej: uprawniał do prowadzenia własnego warsztatu, np. mistrz kowalstwa. Osoby posiadające ten tytuł mają prawo do kształcenia uczniów, którzy w dawnych czasach nosili miano terminatorów.

A my Terminatorzy :D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Miszczu nie ma nic wspolnego z Mistrzem ,zostac mistrzem kazdy moze.....a Miszczu jest tylko jeden ;)
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Sigma Party

pogromca ma racje jest tylko jeden miszcz a on jest akurat u nas hehehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Nasz Miszcz Führer ma swoją rzeszę :D

Opowiedziałbym kawał o żydzie, ale boję się, że Go spalę :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sigma Party

Yoch Gdybyś doszedł do nas to byś był kolejnym samcem ALFA :D
A tego mógłbym już nie przeżyć :confused:
Jest Maniek , Pogromca , User czy ja jeszcze Ciebie potrzebuje :D
A na jednego samca ALFA przypada u nas 5 dziewczyn
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sigma Party

Yoch Gdybyś doszedł do nas to byś był kolejnym samcem ALFA :D
A tego mógłbym już nie przeżyć :confused:
Jest Maniek , Pogromca , User czy ja jeszcze Ciebie potrzebuje :D
A na jednego samca ALFA przypada u nas 5 dziewczyn

Oj oj
A ja tam nie czuję abym należała do kogokolwiek, a już na pewno nie zgadzam się być jedna z pięciu :(
Jestem jak dzielna Joanna Dark, samotna wojowniczka. Mam jednego księcia, któremu ewentualnie mogę być oddana i wierna, on zaś musi mi być wierny bezwzględnie i absolutnie. Oznacza więc, że tylko ja i żadna inna ;) (a już na pewno nie cztery inne)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

Oj oj
A ja tam nie czuję abym należała do kogokolwiek, a już na pewno nie zgadzam się być jedna z pięciu :(
Jestem jak dzielna Joanna Dark, samotna wojowniczka. Mam jednego księcia, któremu ewentualnie mogę być oddana i wierna, on zaś musi mi być wierny bezwzględnie i absolutnie. Oznacza więc, że tylko ja i żadna inna ;) (a już na pewno nie cztery inne)

No wiesz Marto jak kiedyś takich 2 panów z LA chm niech no sobie przypomnę nicki:p kłociło sie o zawartość haremów. To potem ich co niektóre kobietki atakowały.....
A tak na serio LA zawsze miało bardzo wysoką średnią kobiet i dobrze nam z tym. :D Zresztą co tam duzo mówić panowie słabo sie staracie i baba prowadzi w agresce:eek:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sigma Party

Oj lubię kusić. Potrzebuje motywacji Grzesiu, a ściganie się z Tobą to jest coś. Trudno znaleźć drugiego takiego wariata na grepo :D

ehh Aniu, przyjdzie czas że poszaleje razem z Tobą teraz muszę ciutkę nadrobić to co straciłem.

No i trudno znaleźć drugą taką wojowniczkę jak Ty - inaczej drugiej takiej nie ma po prostu. Amen ;p

ps.Twoi sąsiedzi muszą bardzo być źli że trafili na Ciebie na wyspię hehe

ps2. jeden kozak kiedyś mi powiedział że bałem się o Ciebie jak wylądowałaś z nim na wyspie na jednym ze światów - a ja bałem się o niego :))
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Sigma Party

fajnie macie... a ja tkwię na jakimś zadupiu z dala od serca świata :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sigma Party

ehh Aniu, przyjdzie czas że poszaleje razem z Tobą teraz muszę ciutkę nadrobić to co straciłem.

No i trudno znaleźć drugą taką wojowniczkę jak Ty - inaczej drugiej takiej nie ma po prostu. Amen ;p

ps.Twoi sąsiedzi muszą bardzo być źli że trafili na Ciebie na wyspię hehe

ps2. jeden kozak kiedyś mi powiedział że bałem się o Ciebie jak wylądowałaś z nim na wyspie na jednym ze światów - a ja bałem się o niego :))

No nie zartuj co to dla Ciebie te 3 dni:D Opieprzasz się. Pamiętasz ostatnio po tygodniu wysiadłam przy Tobie:)
Muab ja Ci dam wskazówkę, kieruj się w moja stronę to daleko nie będziesz miał....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry